سنگاپور دولت فشار با ابر مهاجرت

سنگاپور در بخش دولتی است شخم جلوتر با آن پنج سال ابر برنامه مهاجرت با بیش از SG$870 میلیون ($623.56 میلیون دلا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 4 تیر 1399

سنگاپور در بخش دولتی است شخم جلوتر با آن پنج سال ابر برنامه مهاجرت با بیش از SG$870 میلیون ($623.56 میلیون دلار) ارزش قرارداد اختصاص داده شده سال جاری برای حرکت بیشتر از سیستم های خود را به تجاری ابر. یکی از این سیستم درآمد داخلی شبکه تعاملی (IRIN) استفاده شده است که 5 میلیون اشخاص و 2000 افسران هر سال و با یک به روز رسانی خواهد شد که شامل یک تغییر به یک microservices معماری.

سنگاپور در اواخر سال 2018 رونمایی از پنج سال نقشه راه حرکت می کند که اکثریت آن را بر روی فرض این سیستم های تجاری ابر محیط زیست آن را به عنوان نگاه به سرعت تحویل و بهبود کیفیت خدمات دولتی به جمعیت آن است.

از آن زمان به بعد بیش از 150 سیستم های طبقه بندی شده به عنوان "محدود" و زیر بوده است مهاجرت تجاری cloud platform گفت GovTech در یک به روز رسانی چهارشنبه. سازمان دولتی نظارت عمومی در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات استراتژی و استقرار.

در این سال آن اضافه شده بیشتر SG$870 میلیون نفر در قرارداد بوده است "اختصاص داده شده" به دو برابر تعداد زیادی از سیستم های در حال اجرا بر روی تجاری ابر به عنوان دولت تحت فشار قرار دادند به جلو با آن "ابر-اول" تلاش.

آن را اشاره به توانایی پیوند سازمان های دولتی با یک اکوسیستم گسترده تر از همکاران از جمله توسعه دهندگان و کاربران به عنوان یک کلید نفع عامل در یک محیط ابر.

اعمال نفوذ ابر قابلیت ها و خدمات تجاری ابر سیستم کمک دولت به توسعه برنامه های کاربردی و خدمات برای شهروندان بیشتر به سرعت و در یک مقیاس پذیر راه گفت: Kevin Ng GovTech مدیر عملیات هسته, توسعه, محیط زیست و ارز (Codex).

یک پلت فرم دیجیتال است که تسهیل تحویل دولت الکترونیکی خدمات Codex شامل اطلاعات آن چارچوب و فن آوری پشته از جمله به اشتراک گذاشته اجزای نرم افزار و زیرساخت ها برای ساخت برنامه های کاربردی دیجیتال.

به جای داشتن به منظور توسعه یک برنامه جدید از ابتدا سازمان های دولتی در حال حاضر می تواند دسترسی به یک اکوسیستم جهانی آماده برنامه برای اضافه کردن ویژگی های پیشرفته خود را به دیجیتال خدمات. GovTech اضافه شده است که نرم افزار تست و استقرار می تواند به صورت خودکار انجام می شود و در زمان واقعی سرعت بالا تحویل قوی تر دیجیتال خدمات به شهروندان و کسب و کار.

خود را در حال اجرا, امنیت, خدمات محاسبات ابری به عنوان یک پلت فرم متمرکز در دولت سنگاپور تکنولوژی پشته همچنین تضمین امنیت سایبر و امنیت داده ها اقدامات بودند را در آن گنجانیده شده توسعه سیستم های.

این مهم به عنوان دولت و شهروند داده های ذخیره شده بر روی تجاری cloud systems گفت: Bernard قهوهای مایل به زرد GovTech مدیر امنیت سایبر خدمات مشاوره.

"حرکت به سمت تجاری cloud همچنین اجازه می دهد تا سازمان برای استفاده از cloud-بومی خدمات امنیتی برای افزایش امنیت و همچنین نوسازی و امن استقرار خود را در حالی که دستیابی به بالاتر تابآوری از طریق cloud-بومی خودکار پوسته پوسته شدن قابلیت" قهوهای مایل به زرد گفت.

GovTech بیشتر تبلیغ IRIN به عنوان یک مثال از اینکه چگونه دولت دیجیتال خدمات می تواند تبدیل به بیشتر چالاک با حرکت به ابر.

درآمد داخلی سیستم است که پشتیبانی این ملت دولت مالیات و درآمد مجموعه خدمات است prepped برای به روز رسانی به نسل سوم سیستم خواهد شد که میزبان در دولت تجاری ابر. DevOps ابزار و ساختار نیز مستقر خواهد شد برای افزایش اتوماسیون.

علاوه بر این سیستم حرکت خواهد کرد از یکپارچه معماری به microservices برای بهبود مقیاس پذیری و چابکی و قابلیت اطمینان گفت GovTech. "هنگامی که به اتمام redeveloped سیستم فعال خواهد شد مالیات دهندگان خود را برای تکمیل تعهدات مالیاتی از ارزیابی به پرداخت در یک نشسته است ، "شرکت مالیات مالیات دهندگان ارسال فرآیندهای نیز ساده تر و یکپارچه با سیستم ها و نرم افزار حسابداری."

سیستم های دیگر میله میله برای حرکت به سمت تجاری ابر در حال Infocomm رسانه سازمان توسعه یکپارچه نظارتی اطلاعات سیستم (IRIS) و میخانه هوشمند آب متر ابتکار. دومی این است که میله میله به رول در سال 2021 و مارک و کشور های هوشمند کنتور آب سیستم است که قادر به جذب آب خانگی استفاده خوانش به صورت بی سیم و با فشار اطلاعات به خانواده ها در آب-صرفه جویی در اقدامات از طریق یک مشتری پورتال.

همچنین برنامه ریزی برای راه اندازی در سال آینده عنبیه تبلیغ است برای از بین بردن نیاز برای infocomm و رسانه های بازیکنان صنعت به ارسال فیزیکی مدارک از جمله مطالب طبقه بندی و ارائه به روز رسانی بر روی نرم افزار وضعیت در میان ویژگی های دیگر.

به منظور تسهیل در توسعه مشترک با بخش خصوصی GovTech گفت: آن اعطا 17 شرکت در توسعه همکاری مناقصه ها و مزایده این سال مربوط به برنامه های کاربردی که می تواند میزبانی روی ابر.

دولت نیز به دنبال نوسازی کاربرد آن در توسعه شیوه های که لازم است برای پرداختن به چالش های موجود در برنامه و ساخت قابلیت های است که می تواند حمایت های دیجیتال خود را طرح گفت: GovTech دستیار اجرایی خدمات قهوهای مایل به زرد Eng Pheng.

خود را برای سال مالی دولت سازمان توسعه تیم خواهد بود غالبا استقرار تغییرات در نرم افزار کدهای با هدف بهبود برنامه های کاربردی و تست اتوماسیون و نرم افزار استفاده مجدد.

دولت مناقصات برای برنامه های کاربردی نیز به طور فزاینده ای نیاز به پیمانکاران به استفاده از نرم افزار مدرن و توسعه, شیوه های کشتی CI/CD (امن ترکیبی یکپارچه خط لوله ادغام مداوم و مستمر تحویل) پلت فرم و فناوری دولت پشته.

دولت سنگاپور در اوایل این ماه گفت که افزایش آن مالی 2020 فناوری اطلاعات و ارتباطات صرف 30 درصد به SG$3.5 میلیارد دلار ($2.52 میلیارد دلار) به عنوان بخشی از تلاش ها برای سوخت تصویب فن آوری های دیجیتال و کمک به کسب و کار بازیابی از COVID-19 بیماری همه گیر. کوچک و متوسط کسب و کار (SMBs) به طور خاص قادر خواهد بود برای شرکت در 80% از جمله فرصت های تدارکاتی.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im