به یک Linksys Wi-Fi router است که گسترش می یابد به یک شبکه مش برای $150 - CNET

Linksys مش شبکه های جدید داغ چیزی که در Wi-Fi این روزها اما نه هر کس نیاز به یک مش روتر -- سنتی روتر انجام ی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 تیر 1399
linksys-router
Linksys

مش شبکه های جدید داغ چیزی که در Wi-Fi این روزها اما نه هر کس نیاز به یک مش روتر -- سنتی روتر انجام یک کار خوب از پوشش بسیاری از خانه های کوچکتر است. اما اگر شما بر روی حباب و مطمئن باشید اگر شما نیاز به یک مش سیستم ؟ پاسخ ممکن است یک Linksys مش WiFi روتر -- یک روتر را پوشش می دهد که حدود 2000 متر مربع, اما شما می توانید به راحتی گسترش آن به بعد به عنوان مورد نیاز با اضافه کردن Velop مش ماهواره. در حال حاضر شما می توانید Linksys مش WiFi روتر در آمازون 150 دلاراست که 25 ٪ تخفیف قیمت به طور منظم $200.

چرا که این روتر قابل ارتقا به یک مش سیستم اساسا آینده اثبات. نیاز به گسترش پوشش به گاراژ ؟ در حال حرکت به یک خانه بزرگتر? کشف یک مرده نقطه در اتاق مهمان? اضافه کردن یک یا بیشتر Velop ماهواره می تواند به درمان هر گونه مسائل مربوط به پوشش و بدون معایب Wi-Fi extender. علاوه بر این روتر است که آسان به راه اندازی با تشکر از Linksys برنامه تلفن همراه است که کمک می کند تا شما آن را دریافت و در حال اجرا و روتر دسته خود را به روز رسانی سیستم عامل به طوری که شما هرگز نیاز به مقابله با آن به صورت دستی است.

این tri-band سیستم ارائه حدود 2.2 گیگابیت در ثانیه -- 400Mbps از یکی از 5Ghz رادیو و 867Mbps از دیگر 5GHz آنتن و رادیو 2.4 GHz. و برای دستگاه های سیمی وجود دارد نسبتا سخاوتمندانه مجموعه ای از پنج پورت اترنت در پشت روتر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: لانه Wifi قرار می دهد گوگل دستیار خود را به روتر

3:25


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب