دست در با لرزد جدید میز بازی پازل کلاسیک را با LucasArts پرنیان - CNET

بازی سبک هنر می آید از سرب تصویرگر لایحه پنجه جانباز تصویری بازی استودیو LucasArts که در آن او کار می کرد در ک

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
02-the-shivers-boardgame-1

بازی سبک هنر می آید از سرب تصویرگر لایحه پنجه جانباز تصویری بازی استودیو LucasArts که در آن او کار می کرد در کلاسیک بازی های PC از جمله حفاری نفرین جزیره میمون و ایندیانا جونز و ماشین دوزخی.

سارا تو/CNET

آن اوایل ماه مارس آخرین روز قبل از دفاتر و کسب و کار شروع به تعطیل در واکنش به رشد COVID-19 تهدید. در حالی که من نمی دانم که این در زمان آن خواهد بود یکی از آخرین فرد دموی محصول من سرويس رايگان فورشيرد در من NYC یک آن عمل نمی کند مانند نگاه من به از سرگیری هر زمان به زودی.

این بازی که demoed بود لرزد های چند نفره میز بازی رمز و راز بود که عنوان برای Kickstarter با منحصر به فرد یکپارچهسازی با سیستمعامل-بازی قلاب. بازی سبک هنر می آید از سرب تصویرگر لایحه پنجه جانباز تصویری بازی استودیو LucasArts که در آن او کار می کرد در کلاسیک بازی های PC از جمله حفاری نفرین جزیره میمون و ایندیانا جونز و ماشین دوزخی.

بازی لحظه توجه من همان راه چندین اخیر دیگر crowdfunded تبلتب بازی ها -- با مخلوط کردن یک ظاهر طراحی شده یکپارچهسازی با سیستمعامل با هم بازی مدرن مکانیک یا بلند پروازانه داستان سرایی. یک بازسازی از '80s, الکترونیکی, بازی های هیئت مدیره برج تاریک مطرح شده 4 میلیون دلار در Kickstarter مارول در ایران حدود 3 میلیون و گسترده فانتزی حماسی Frosthaven آمار 13 میلیون دلار.

09-the-shivers-boardgame

بازی می گیرد در یک سری از استادانه درست شده pop-up مقوا تابلوهای.

سارا تو/CNET

این لرزد به عنوان demoed برای من خالق اندی لوگان طول می کشد محل در سراسر یک سری از استادانه درست شده pop-up مقوا تابلوهای شبیه به پیچیده پاپ تا کارت پستال. در هر صحنه سرنخ ها و اسرار پنهان در پشت کار درب زیر مبلمان و درون پازل. پاپ آپ هر کدام نشان دهنده یک اتاق در یک عمارت وحشت زده و آنها می تواند ضربه محکم و ناگهانی با هم مغناطیسی برای بزرگتر مناطق بازی.

بر خلاف بسیاری از مدرن میز بازی که گودال بازیکنان در برابر کارت-و-تاس-بر اساس هوش مصنوعی سیستم های لرزد نیاز به یک بازیکن بازیگری در نقش قصه گو (با نام مستعار یک بازی استاد یا DM) با استفاده از اطلاعات محرمانه چاپ شده در داستان کارت به درایو روایت است.

05-the-shivers-boardgame

تنها بازی استاد می بیند روایت اطلاعات در این سمت عمارت.

سارا تو/CNET

من تنها رو به دیدن چند بازی pop-up اتاق و یک دانش سطحی از روایت اما هنر و احساس مانند آن را که حاوی کلاسیک LucasArts سبک neo-ویکتوریا خانه خالی از سکنه پرنیان داشتم و دستورالعمل های دقیق برای قصه.

اما قبل از لرزد می تواند ضربه Kickstarter در ماه مارس بسیاری از نقاط جهان تعطیل از جمله تعداد زیادی از پروژه های crowdfunding. پس از چند ماه انتظار برای گرد و غبار به حل و فصل این لرزد است در مسیر شروع آن کمپین Kickstarter امروز. این بازی کامل است که انتظار می رود در ماه جولای سال 2021 و شروع می شود در $65.

بیشتر در تبلتب بازی ها:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن