Facebook همچنان به رشد با وجود تبلیغ تحریم - CNET

Coronavirus همه گیر باعث شده است تا بیشتر مردم به نوبه خود به شبکه های اجتماعی برای نگه داشتن در تماس با دوستا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 مرداد 1399
coronavirus-facebook-logo-9725

Coronavirus همه گیر باعث شده است تا بیشتر مردم به نوبه خود به شبکه های اجتماعی برای نگه داشتن در تماس با دوستان و خانواده خود را.

تصویر Pixabay/تصویر توسط CNET

Facebook چند میلیارد دلار تبلیغ کسب و کار همچنان به رشد و حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس hobbles اقتصاد و مشخصات بالا مارک های تحریم شبکه های اجتماعی به فشار این شرکت برای مبارزه با سخنرانی نفرت به شدت بیشتر است. این عملکرد قوی در می آید حتی به عنوان دولت رمپ تا فشار بر این شرکت نگرانی در آن رشد کرده است بیش از حد قدرتمند است.

بزرگترین شبکه اجتماعی در گزارش درآمد سه ماهه دوم در روز پنج شنبه که ضرب و شتم وال استریت را expecations یک روز پس از Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل شهادت قبل از نمایندگان کنگره آمریکا در طولانی مدت آنتی تراست شنوایی. پیوست مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک مدیر عامل گوگل Sundar Pichai و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس زوکربرگ قانونگذاران گفت که شرکت نمی تنظیم محتوای آن سیاست به دلیل تبلیغ.

کنگره نگرانی در مورد ضد تراست در میان یک لیست طولانی از چالش های این شرکت مواجه شده است و این سال است. فعالان و مفسران و حتی Facebook کارکنان به انتقاد از این شرکت برای معافیت پست توسط سیاستمداران از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از واقعیت جاری و عدم حذف و یا اقدام علیه پست که حاوی اطلاعات غلط در مورد رای دادن یا تحریک خشونت در برابر معترضان. Facebook می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن پست نمی نقض قوانین خود را. هنوز هم آن را به شروع به برچسب زدن به تمام محتوای مورد رای گیری از جمله رئیس جمهور و هدایت کاربران به صورت آنلاین رای دهندگان اطلاعات hub. این شرکت همچنین گفت که این امر برچسب پست ها از سیاستمداران اگر آنها را نقض قوانین آن, اما نگهداری می شوند زیرا آنها در منافع عمومی. محتوا که مانع رای گیری و تحریک به خشونت حذف خواهد شد حتی اگر آن می آید از یک سیاستمدار.

Facebook نیز انتقاد برای, چگونه آن را اجرا قوانین خود را در برابر گفتار نفرت. حقوق مدنی گروه راه اندازی یک کمپین به نام توقف نفرت برای سود است که به نام تبلیغ به توقف هزینه های Facebook در ماه جولای. این گروه که شامل ضد افترا لیگ NAACP و رنگ را تغییر دهید می گویند آن آشکار شد که Facebook نشده انجام می شود به اندازه کافی برای مبارزه با سخنرانی نفرت در پی پلیس به قتل جورج فلوید 46 ساله در مینیاپولیس. فلوید از مرگ برانگیخته تئوری های توطئه و اطلاعات غلط دامن زده است که گسترش در شبکه های اجتماعی از جمله Facebook, به عنوان در سراسر کشور تظاهرات خواستار نژادی عدالت و پایان دادن به خشونت پلیس ، سازمان از تحریم می خواهید Facebook به استخدام یک مدیر اجرایی با حقوق مدنی, پس زمینه اجازه می دهد افرادی که در مواجهه با آزار و اذیت و یا نفرت در Facebook به صحبت با نماینده شرکت و اطلاع تبلیغ اگر آگهی خود را به نظر می رسد در کنار محتوایی که در شبکه های اجتماعی برداشته شود برای نقض قوانین خود را.

بیش از 1 ، 000 کسب و کار پیوست کمپین از جمله مارک های بزرگ مانند شمال صورت, لباس ساز; Unilever یک مصرف کننده محصولات لوله و ورایزون یک غول مخابراتی. برخی از کسب و کار که متعهد به توقف هزینه تبلیغات در Facebook برای ماه ژوئیه نیز متوقف شد فعالیت در گوگل متعلق به یوتیوب توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی است.

در پنج شنبه, Facebook گزارش درآمد حاصل از $18.69 میلیارد دلار در سه ماهه دوم به پایان رسید که در تاریخ 30 ژوئن. شبکه اجتماعی ضرب و شتم وال استریت انتظارات از $17.4 میلیارد دلار است.

Facebook به دست آورده $1.80 هر سهم طی سه ماهه دوم که بالاتر از $1.39 هر سهم است که تحلیلگران مورد بررسی توسط تامسون رویترز انتظار می رود. درآمد تقریبا دو برابر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته اما Facebook بالاتری مالیات بر درآمد و هزینه های قانونی در سه ماهه دوم سال 2019.

کاربران فعال ماهانه رز به 2.7 میلیارد دلار تا 12 درصد از مدت مشابه سال گذشته است.

تبلیغ تحریم خواهد تاثیر این شرکت بیشتر به شدت در ماه جولای است که در طول سه ماهه سوم. Facebook گفت که درآمد در سه هفته اول ماه ژوئیه تا 10 درصد و این انتظار مشابه نرخ رشد برای سه ماهه سوم. شرکت نگاه اقتصادی عدم قطعیت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس تبلیغ تحریم و عوامل دیگر که در آینده با پیش بینی آن است.

"کسب و کار ما شده است توسط نهفته COVID-19 همه گیر و مثل همه شرکت های ما رو به یک دوره بی سابقه ای از عدم اطمینان در کسب و کار ما چشم انداز" Facebook در بیانیه ای گفت.

برخی از تحلیلگران گفت: آنها فکر می کنم Facebook متعلق به Instagram کمک کرده است, اصلی, شبکه اجتماعی, آب و مالی و عدم قطعیت است.

"اگر چه Facebook ندارد انتشار جزئیات بیشتر در مورد Instagram درآمد ما معتقدیم که Instagram شده است به سرعت در حال رشد کمک کننده به درآمد کل شرکت و موفقیت آن کمک به شناور Facebook به عنوان یک کل" گفت: Debra Aho Williamson, یک تحلیلگر اصلی با eMarketer.

Facebook سهام شروع به پریدن کرد بیش از 6 ٪ در بعد از ساعات معاملات به 250 دلار در هر سهم.

دو برابر را در ویدئو

Facebook دو برابر شده است در پایین تصویری که بیشتر مردم تبدیل به شبکه های اجتماعی برای نگه داشتن در تماس با خانواده و دوستان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در آوریل Facebook منتشر شد از ویژگی های است که اجازه می دهد تا به کاربران برای چت تصویری با چند نفر از طریق مسنجر پیام رسانی سرویس حتی اگر آنها ندارد Facebook account. این شرکت همچنین ramped تا آن چت تصویری تلاش به عنوان زوم یک ویدئو کنفرانس برنامه رشد بیشتر محبوب است.

هفته گذشته Facebook گفت: کاربران را قادر به زندگی می کنند جریان ویدئو چت از مسنجر اتاقاست که می تواند شامل به 50 نفر در این شبکه اجتماعی است. این شرکت پیش بینی این ابزار استفاده می شود به پخش حوادث مانند باشگاه کتاب جلسات و کلاس های تناسب اندام. Facebook متعلق به Instagram همچنین راه اندازی یک راه برای جمع آوری پول در طول یک ویدئو زندگی می کنند در ماه آوریل است.

اصلاح, 1:24 p.m.: رفع درصد افزایش ماهانه به طور متوسط کاربران است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب