SpaceX Starlink ماهواره ها عکس-بمب گذاری عکس از ستاره دنباله دار Neowise – CNET


corey-sloan-img-7545-2-4000-pix-1595296615

Starlink قطار دیده می شود فقط به سمت چپ دنباله دار Neowise در این تصویر گرفته شده در لیک هاواسو سیتی, آریزونا.

Spaceweather.com/کوری اسلون

ستاره دنباله دار Neowise شده است درخشان و قابل رویت ترین فضا با گلوله برف زدن در یک نسل اما آن را نیز برای اولین بار دختران-چشم دنباله دار به دیدار ما در عصر جدید ماهواره ای مگا-صور فلکی مثل SpaceX را Starlink.

فقط در آخرین قسمت از Starlink “قطار” تحریک کننده ستاره شناسانتعداد زیادی از تصاویر است که در گردش ماهواره ها عکس-بمباران ستاره دنباله دار Neowise, زرق و برق, عکس.

به خصوص یکی از دراماتیک مرور زمان شات توسط astrophotographer دانیل لوپز از جزایر قناری واقع شده است ساخت دور, باعث دانشگاه ناتینگهام نجوم پروفسور مایکل مرریفیلد به مجموع تا احساسات خود را در یک اشاره کرد و موجز است:

“شما یک الاغ, @ElonMusk,” استاد در توییتر نوشت.

SpaceX نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تا کنون SpaceX راه اندازی کرده است بیش از 500 از آن در مدار روتر و بزرگ قصد دارد برای راه اندازی ده ها هزار نفر بیشتر در دهه آینده. این شرکت کار کرده است با ستاره شناسان به آدرس روشنایی مشکل طراحی یک آفتابگیر به نام VisorSat که آن را تجهیز ماهواره خود را با رفتن به جلو برای کاهش بازتاب هر یک فضاپیمای کوچک.

خواهیم دید که در ماه های آینده چقدر موثر اندازه گیری است و اینکه این دوره از آلودگی نوری برای آسمان مراقب خواهد بود فقط یک ناهنجاری در تاریخ و یا طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>