شما باید با پوشیدن موی خود را در مستی هر روز در قرنطینه–اینجا چرا

ما همه به دنبال راه هایی برای کاهش گسترش رمان coronavirus این روز فراتر از پوشیدن ماسک و شستن دست ما به طور مد

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 اردیبهشت 1399

ما همه به دنبال راه هایی برای کاهش گسترش رمان coronavirus این روز فراتر از پوشیدن ماسک و شستن دست ما به طور مداوم وجود دارد مراقبت شخصی دیگر نکاتی است که همه ما می توانید استفاده کنید برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض کارشناسان می گویند.

برای مثال زنان با دیگر مو ممکن است تعجب اگر آنها نیاز به پوشیدن موهای خود را به عقب کشیده و در یک مستی یا موی دم اسبی برای کاهش گسترش COVID-19 از طریق فولیکول های مو. در اینجا چیزی است که کارشناسان بهداشت می گویند در آن موضوع:

برای شروع وجود دارد مطالعات در COVID-19 و مو. اما ما نمی دانیم که ویروس ها کمتر احتمال دارد برای زنده ماندن مو در مقایسه با سطوح دیگر به دلیل طبیعی مو روغن هیئت مدیره گواهی متخصص پوست Rina Allawh به ما می گوید.

"روغن های طبیعی مو برخی از خواص ضد میکروبی و مانع برخی میکروب ها از اتصال به مو" او توضیح می دهد.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها و با تکیه بر مو روغن های طبیعی برای محافظت از شما از رمان coronavirus توصیه نمی شود.

"با وجود این از مزایای این محافظ این است که یک اثبات راه برای حفاظت از خود و جلوگیری از ویروسی گسترش" هیئت مدیره گواهی متخصص پوست و حزب محافظه کار Burch همکار Erum Ilyas هشدار می دهد.

بنابراین--آنچه شما باید انجام دهید ؟

پوشیدن موی خود را تا

زمانی که با پوشیدن یک ماسک CDC توصیه می کند که شما محدود کردن تماس با ماسک--یعنی., همین حالا آن را لمس کنید تا آن را تنظیم کنید و یا کشیدن آن را روشن و خاموش کنید. اگر موهای شما است که آن را ممکن است گرفتار در ماسک نیاز به تنظیم derms می گویند. این است که در آن شما را به دردسر دریافت کنید; نگرانی این است که آیا شما بیشتر احتمال دارد به لمس صورت خود را اگر شما مو می شود, گیر افتاد, خود, دهان, بینی یا بررسی کنید.

"مسئله اصلی این است که چگونه مشکل آن این است که برای مدیریت پوشیدن مو ما در حال حاضر است که در صورت ماسک بخشی از کمد لباس ما" دکتر Ilyas توضیح می دهد. "من آن را ساده تر برای مدیریت به سادگی با نگه داشتن موی دم اسب برای جلوگیری از لمس و دستکاری آن در طول روز است." نکته خوب!

"پوشیدن موی خود را و اجتناب از تماس با برخی از سطوح و افراد بیشتر ممکن است کمک به جلوگیری از گسترش ویروسی" دکتر Allawh موافق است.

موهای خود را بشویید

"بهترین راه برای ایمن ماندن است برای شستن موهای خود را. شامپو سورفاکتانت شارژ مولکول که با اتصال به خاک و روغن و باکتری ها و ویروس ها" دکتر یعقوب DeLaRosa ارشد از عمل جراحی قلب در Portneuf مرکز پزشکی توضیح می دهد.

"شستن مو خود را با استفاده از شامپو است به همان اندازه به عنوان ضروری در این COVID-19 آب و هوا'," دکتر Allawh موافق است.

شستن دست های خود را

علاوه بر شستن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به موهای خود را پس از دست زدن به سطوح خارجی کاهش خطر انتقال این ویروس از دست های خود را به موهای پشت خود را به بینی و دهان و چشم و غیره.

Don't Touch موهای خود را

انسان لمس صورت خود را تقریبا 1000 بار در روز تا شما نباید خودتان را به دلیل آن را لمس و حتی بیشتر.

به امن نگه داشتن دستان خود را دور از خود و اجتناب از دست زدن به موهای خود را هنگامی که لمس کردن سطوح خارجی. "شما اجرا خطر انتقال این ویروس از دست های خود را به موهای خود را بینی و...." دکتر DeLaRosa توضیح می دهد.

اگر شما کمتر احتمال دارد به لمس موهای خود را هنگامی که آن را پس از آن که بهترین شرط بندی شما است.

حفظ موهای خود را

همان قوانین به مردان--طولانی و خارش صورت و مو که در حال رشد ممکن است منجر به لمس کردن صورت خود را حتی بیشتر. "همه گیر تحمیل بار اضافی به مدیریت و عادات" استاد بهداشت عمومی در Ball State University Jagdish Khubchandani به ما می گوید. "تر و تمیز و کراوات مو نمی اجازه دهید آن را بیش از همه به صورت لمس آن را کمتر بشویید آن را اغلب و دوش روزانه است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب