شهرهای هوشمند را پیگیری هر حرکت ما. ما نیاز به نگه داشتن آنها را در بررسی

پس از چند ماه غیر منطقی هوس برای مربا-بسته بندی لوله در ساعت شلوغی یا عرق صف شلوغ میخانه شهرستانها در نهایت

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 تیر 1399

پس از چند ماه غیر منطقی هوس برای مربا-بسته بندی لوله در ساعت شلوغی یا عرق صف شلوغ میخانه شهرستانها در نهایت شروع به دوباره باز کردن. زندگی به عنوان ما آن را می دانستند, اما, نمی, از سرگیری هر زمان به زودی: در حالی که COVID-19 ویروس هنوز هم در گردش یک درجه اجتماعی فاصله است که هنوز هم بر روی کارت.

اما در شهری مانند لندن که در آن حدود دو میلیون نفر استفاده می شود در حالت عادی قبل از COVID-19 روز نگه داشتن ساکنان در یک فاصله امن است آسان تر از انجام گفت. نظارت و کنترل این شهر را هر پالس رو خواهد بود کلید به بلند کردن محدودیت. و به نظر می رسد که یک بار دیگر فن آوری ممکن است برخی از راه حل ارائه دهد.

"ما به دنبال در یک پست-COVID وضعیت در هر زمان به زودی, اما ما به دنبال در زندگی با COVID برای مدت زمان طولانی" سندی تونگ مدیر برنامه برای شهر هوشمند برنامه های شهرستانها می گوید ZDNet.

ببینید: امنیت IoT: راهنمای برای آن رهبران (TechRepublic حق بیمه)

و در مدت کوتاه توضیح می دهد تونگ مدیریت تحرک در صدر فهرست اولویت ها. کسی که رفته از طریق یک مرکز لندن ایستگاه لوله حدود 5 بعد از ظهر در یک روز هفته را درک کنند که چرا: "ما نگران نیست کاهش مستند محدودیت های در راه است که تسهیل عفونت مجدد می گوید:" تونگ.

یک راه حل البته شامل تشویق رفتارهای جدید: یعنی به پرش بر روی یک دوچرخه به جای در حمل و نقل عمومی خط. اما به عنوان مرحله دوم برنامه ریزان شهرستان نیز شمارش فن آوری هوشمند برای به دست آوردن یک ایده دقیق از نحوه ساکنان حرکت در اطراف شهرستان و بر این اساس برنامه ریزی.

"بسیاری از اندیشه است با توجه به استفاده از سنسور یا دستگاه های IoT که نصب شده در اطراف و نقاط مختلف شهر و استفاده از داده ها را از طریق آمدن به نظارت بر چیزهایی مانند بلند می گوید:" تونگ. "ما می توانیم تجزیه و تحلیل و درک کنند که چگونه مردم حرکت در اطراف و یا تعیین نقاط."

بیشتر لندن اقتدار همراه با تورینگ موسسه در حال حاضر راه اندازی "پروژه اودیسه" – یک ابتکار عمل است که به ارمغان می آورد با هم در مقیاس بزرگ داده گرفتن تحرک و حمل و نقل و ترافیک فعالیت در سراسر لندن به درک این شهر را "اشتغال" و اطلاع سياستگذاران به عنوان پایتخت بریتانیا برطرف مستند محدودیت.

داده است که ذهن از انواع منابع از جمله زنده دوربین های مدار بسته و ترافیک تقاطع مانیتور بلکه GPS فعالیت از هوا-کیفیت سنسور و همچنین Oystercard داده های نقطه فروش می شمارد و عمومی-حمل و نقل فعالیت معیارهای.

تماشای شهر حرکت در زمان واقعی به شما اجازه تصمیم گیرندگان درک روند مانند چقدر ساکنان اعمال اجتماعی فاصله اقدامات و یا اینکه آیا آنها در خانه ماندن. این پروژه همچنین به عنوان یک سیستم هشدار دهنده تحریک هدفمند مداخلات در نیویورک صورت لزوم.

فیلیپ جیمز مدیر نیوکاسل رصدخانه شهری که دارای یکی از بزرگترین مجموعه از عموم در دسترس در زمان واقعی اطلاعات شهری در بریتانیا است. "من همیشه استدلال به نفع داشتن اطلاعات در زمان واقعی در شهرهای" جیمز می گوید ZDNet "و COVID-19 بحران را کاملا نشان داد که این راه رفتن است."

"زمانی که مستند آغاز شده ما ارائه داده ها بر اساس ساعات روز برای دیدن چگونه این محدودیت بازی ها بر روی زمین چگونه پیام بود, فرود," او اضافه می کند. "ما حتی قرار دادن یک COVID-19 داشبورد با معیارهای. من گمان وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر علاقه به این نوع ابتکار عمل در حال حاضر است."

داشبورد شده است تغذیه تجزیه و تحلیل از 1.8 میلیارد قطعه از اطلاعات به صورت, گرفته شده از 3,500 فعال سنسور گسترش در سراسر نیوکاسل. جیمز و تیم خود را ثبت نام 7,000 مشاهدات یک دقیقه از ترافیک و پیاده جریان به پارک ماشین اشغال و GPS اتوبوس انتقالها; بلکه کیفیت هوا, بارش باران و حتی کندوی عسل فعالیت است.

رصدخانه آخرین نتیجه گیری نشان می دهد که حرکت پیاده را کاهش 95 ٪ در مقایسه با به طور متوسط سالانه منعکس است که مردم به طور موثر دولت زیر دستورالعمل. و به عنوان شهر خروجی قفل پایین داشبورد نقش است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به حتی بیشتر مهم در اطلاع رسانی سیاست ساخت.

جیمز توضیح می دهد که برای مثال نیوکاسل معرفی سیستم های یک طرفه برای عبور و مرور است که در انعکاس داده ها به عنوان شمالی گرا یا جنوب گرا بلند. این به این معنی است که رصدخانه داشبورد است که قادر به شناسایی نقاط که در آن ساکنان را مجبور به عبور بیش از به عنوان مثال برای ورود به مغازه ها و توصیه در مورد که در آن به جای خاص مبلمان خیابانی برای جلوگیری از خوشه.

"این یک دوره جدید برای همه و شوراها در حال تلاش برای پیدا کردن ممکن است امن ترین راه برای دوباره باز در برابر همیشه در حال تغییر پس زمینه می گوید:" جیمز. "قطعا وجود دارد یک نقش تکنولوژی به پاسخ فوری به تصمیم گیرندگان در مورد نحوه مشغول چیزهایی هستند و چگونه بسیاری از پیاده وجود دارد و چگونه کارآمد اقدامات جدید می شود."

نوآوری

اما به عنوان مفید به عنوان فن آوری های هوشمند خواهد بود و به سهولت و آرامش بخش از مستند محدودیت های وجود دارد که از یک سمت تلنگر به سکه. از آن آسان است برای دیدن چرا یک دوز اضافی از رزیدنت ردیابی در شهرستانها ممکن است باعث شود برخی از جدی نگرانی های حریم خصوصی در مورد ظهور فن آوری نظارت.

ببینید: امنیت سایبر هشدار: هکرها با هدف قرار دادن گوشی های هوشمند خود را به عنوان راه به شبکه شرکت

البته بسیاری از این سنسور که در حال حاضر استفاده می شود مانند بلند مانیتور نیست لینک به پروفایل های فردی و هستند ذاتا مشکل ساز است. اما این مورد نیست برای هر ابزار هوشمند.

"دوربین مدار بسته است که بسیار شبیه یک چاقو می گوید:" جیمز. "شما می توانید استفاده از آن برای تراشیدن یک قطعه چوب و یا شما می توانید آن را به سوراخ. با دوربین مدار بسته شما می توانید ردیابی شما می توانید انجام دهید, دوباره, شناسایی, شما می توانید تشخیص صورت و تمام انواع چیزهای دیگر. این شی است که دارای استفاده های متعدد و همراه با خطر است."

نیوکاسل شهری رصدخانه در واقع توسعه یک الگوریتم است که با استفاده از فیلم دوربین مدار بسته در اماکن عمومی به طور خودکار اندازه گیری اجتماعی فاصله و با استفاده از یک ترافیک-شاخص نور سیستم ناشناس پرچم موارد که در آن عبور و مرور در حال ایستاده بیش از حد به یکدیگر نزدیک است.

رصدخانه داده است و مدیریت دانشگاه نیوکاسل است. آن است که بعید است به علت نگرانی در میان حریم خصوصی فعالان; اما برخی از انواع نظارت می تواند نگران کننده تر.

در فرانسه به عنوان مثال دولت trialed صورت-نرم افزار تشخیص در پاریس ایستگاه مترو با استفاده از شش دوربین است که می تواند با شناسایی مسافرانی که نیست با پوشیدن ماسک. ابتکار کوتاه بود: حتی یک هفته پس از شروع دادگاه فرانسه اطلاعات آژانس حفاظت از CNIL محکوم حریم خصوصی مزاحم تکنولوژی و دوربین های دیجیتال شد و در مدت کوتاهی برداشته شده است.

برای جیمز کلید است به مطمئن شوید که اعتماد شهروندان به این سازمان که خود را از اطلاعات در مورد آنها. "ما نیاز به می دانم که چگونه این اطلاعات اداره می شود که صاحب آن است که دسترسی به پلت فرم است که آن را," او می گوید. "در غیر این صورت این خطر وجود دارد که شما را نمی خواهد به شهروندان همراه با شما."

جیمز نقاط به شهر هوشمند ابتکار رهبری حروف الفبا متعلق به طراحی شهری کسب و کار در تورنتو است. این پروژه به تازگی axed با توجه به عدم اطمینان اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر بود اما در حال حاضر در حال اجرا به یک سری از مشکلات به دلیل واکنش از حریم خصوصی نگران رهبران بودند که نگران نظارت است.

حصول اطمینان از اعتماد عمومی از این رو بسیار مهم است و به خصوص به دلیل هزینه های ترک شهر هوشمند تکنولوژی در زمینه COVID-19 خواهد بود به مراتب بیشتر از زمان عادی. "شما باید به فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد در دراز مدت اگر شما پیاده سازی این فرآیند می گوید:" جیمز.

هوشمند سنسور و دستگاه های IoT نمی شود و تنها توسط برنامه ریزان شهرستان برای نظارت بر تاثیر فوری اقدامات مرتبط با این بیماری همه گیر. در چند ماه آینده آنها را نیز کلیدی برای بهبود کسب و کارهای محلی به عنوان سیاست گذاران شروع به شناسایی که در آن ساکنان محل کار, مغازه, خوردن و یا رفتن برای نوشیدنی.

ببینید: از راه دور کار: چگونه بزرگترین تغییر به دفتر زندگی اتفاق می افتد در خانه ما

صحبت کردن در CogX 2020 کنفرانس جیمی Cudden هوشمند شهر سرب در دوبلین شورای شهر با اشاره به آینده از دوبلین به اصطلاح "سیلیکون اسکله" – یک نام مستعار برای یک منطقه در شهر است که به دفاتر برای Facebook, Twitter و Google.

"که 15000 تا 20000 شغل که بیشتر آن در حال حاضر شده است با توجه به فرصت برای کار از خانه برای همیشه" گفت: Cudden در طول این کنفرانس است. "این باعث می شود شما فکر می کنید از چه کسانی که در حوزه های کسب و کار را مانند نگاه در آینده است."

اگر COVID-19 می بیند کردن ساعت شلوغی چه معنا است, میخانه ها, رستوران ها و مغازه ها قبلا در شهرستان مشغول مراکز? یک چیز قطعی است: داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درک این روند جدید شناسایی آنهایی که بعد از این همه گیر و کمک به اقتصاد محلی بازیابی از تغییرات.

در لندن مشترک شهرستانها' مدیر برنامه های شنی تونگ تایید می کند که این است که در قلب دراز مدت برنامه های بازیابی برای پایتخت بریتانیا است. برنامه ریزان شهرستان در حال حاضر به فکر راه هایی برای استفاده از داده های معنی داری برای اطلاع رسانی به کسب و کارهای محلی.

"حتی اگر کسب و کار باز شده دوباره در حال حاضر ما در حال رفتن به دیدن تعداد زیادی از مردم هجوم آوردند به مرکز لندن مانند ما می گوید:" تونگ. "ما می توانیم با استفاده از این اطلاعات برای کمک به کسب و کار وفق دهند."

این در سراسر به شهروندان است چالش بعدی. به عنوان "سرد" به عنوان تمام این پروژه ها می گوید: Tung آنها فقط کار خواهد کرد اگر ساکنان تعامل با آنها.

"این فقط در مورد جمع آوری داده ها از مردم آن را در مورد تعامل با ساکنان و صاحبان کسب و کار و جامعه گسترده تر با آنچه اتفاق می افتد می گوید:" تونگ. هوشمند شهرستان دارای آینده ای روشن پیش رو – اما تنها اگر آن باقی می ماند و روشن از یک شهرت بد. و به شهرستانها بازگشت به یک شکل از زندگی عادی پیگیری ردیابی روش به جلو باقی می ماند-از-ذهن.

اینترنت از چیزهایی کهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن