جدید مایکروسافت مایکروسافت خدمات مشاوره ای واحد برای راه اندازی جولای 14

اعتبار: مایکروسافت مایکروسافت برای اولین بار است reorg از آن مالی 2021 که لگد در تاریخ 1 ژوئیه است که اتفاق

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
msconsultingservices.jpg
اعتبار: مایکروسافت

مایکروسافت برای اولین بار است reorg از آن مالی 2021 که لگد در تاریخ 1 ژوئیه است که اتفاق می افتد در آن زمینه فروش سازمان است. و یک جزء کلیدی از این است که ایجاد یک جدید مایکروسافت خدمات مشاوره تیم خواهد شد که نظارت تازه ضرب, شرکت, معاون رئیس جمهور از عبور-راه حل های صنعت Omar Abbosh.

مایکروسافت preannounced برخی از جزئیات از سازماندهی مجدد فقط قبل از ژوئیه 4 تعطیلات در ایالات متحده و رسما اعلام کرد آنها داخلی در جولای 8.

مایکروسافت در حال حرکت بیشتر از فروش آن مردم را به مشتریان خود در موفقیت واحد خواهد شد که بخشی از یک تجربه مشتری و موفقیت (CE&S) -- به عنوان بخشی از reorg. شرکت معاون رئیس جمهور مالا آناند مسئول CE&S و زمان مشتری موفقیت واحد تحت علامت سوزا و حمایت از سرمایه گذاری تحت ایوت اسمیت هر دو در حال حرکت به م&S. خدمات به مشتریان و پشتیبانی باقی می ماند در م&S.

به عنوان بخشی از این حرکت مایکروسافت خواهد بود ramping تا حضور خود را مشاور سازمان با توجه به یادداشتی ترسیم این شرکت مالی 2021 "یک استراتژی تجاری" از مایکروسافت در سراسر جهان کسب و کار تجاری معاون اجرایی رئیس جمهور Judson Althoff.

"مشاوره در مایکروسافت هرگز مهم تر بوده است به عنوان مشتری ادامه خواهد داد بستگی دارد ما را به نخست دیجیتال خود تحول تلاش و تحویل افقی و عمودی راه حل های که در دیدار با نیازهای کسب و کار" Althoff گفت: نیروهای نظامی است.

عمر Abbosh جدید CVP از عبور-راه حل های صنعت که شامل مایکروسافت خدمات مشاوره. Abbosh اخیرا از پست خود به عنوان یک مدیر اجرایی در شرکت Accenture, جایی که او مشغول به کار بود برای 31 سال اخیرا در حال اجرا, ارتباطات, رسانه و فن آوری بدست آورد.

کریستین Johnsen که منجر مایکروسافت خدمات گذشته سه سال به علاوه خواهد بود "کاوش در فرصت بعدی" پس از کار با Abbosh او به عنوان انتقال به نقش جدید خود را. او سازمان است 16,000 مشاوره و خدمات پشتیبانی تیم و 6 میلیارد دلار و P&L مرکز این شرکت با توجه به پروفایل LinkedIn.

جدید مایکروسافت خدمات مشاوره ای سازمان است جایگزین فعلی مایکروسافت خدمات سازمان است. سازمان را به تمرکز بر روی سه (به جای جریان شش) ویژگی های دامنه های: ابری Azure و هوش مصنوعی تحت ریموند یاتس که شامل زیرساخت امن داده ها و هوش مصنوعی و برنامه های کاربردی; کسب و کار برنامه های کاربردی تحت Paul Mirts که دسته دینامیک 365; و مدرن کار به رهبری سرو Saravanan متمرکز بر Microsoft-365 راه حل های مبتنی بر.

جدید خدمات مشاوره سازمان برنامه را به شما معرفی جدید مشاوره عامل مدل به منظور "انجام چیزهای هیجان انگیز با مشتریان و پیروزی بزرگ می پردازد که افزایش مصرف مایکروسافت سه ابرها" با توجه به داخلی ضبط خبرنگاری اعلام تغییرات.

هفته آینده است, الهام بخش, مایکروسافت در سراسر جهان شریک کنفرانس خواهد بود که یک دیجیتال رویداد این سال است. من مطمئن هستم که چقدر مایکروسافت مقامات برنامه ریزی برای بحث در مورد نقش جدید شرکت مشاور سازمان در طول این رویداد اما من مطمئن هستم که آن خواهید بود یک موضوع در بسیاری از همکاران ذهن.

تا آنجا که من به ذکر یک هفته پیش من شنیده ام که مایکروسافت در حال برنامه ریزی عمده اخراج ناشی از این سال فروش reorg. اما هنوز هم می تواند برخی از.

مایکروسافت مقامات نیست اظهار نظر در reorg. تنها بیانیه رسمی از طریق یک سخنگوی شرکت که من ارائه شد: "ما در حال به طور مداوم بهبود چگونه ما در خدمت مشتریان خود را برای توانمند سازی دیجیتال خود را تغییر و تحول است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب