سامسونگ: ما در حال دادن کهکشان A51 و A71 گوشی های این گل سرسبد دوربین امکانات

سامسونگ در آخرین به روز رسانی نرم افزار برای بالا پایان از آن در اواسط محدوده کهکشان A51 و A71 های همراه به

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 18 تیر 1399

سامسونگ در آخرین به روز رسانی نرم افزار برای بالا پایان از آن در اواسط محدوده کهکشان A51 و A71 های همراه به ارمغان می آورد ویژگی های دوربین را از گل سرسبد آن کهکشان S20 سری.

نرم افزار به روز رسانی سامسونگ همچنان تمرکز در اواسط محدوده بازار آوردن ارتقاء دوربین به بالا به فروش گوشی های آندروید در سه ماهه اول سال 2020 کهکشان A51.

گوشی های هوشمند

سامسونگ راه اندازی کهکشان A51 در ایالات متحده در ماه آوریل شروع در $399 ارائه بسته های پول مصرف کنندگان 6.5 اینچ صفحه نمایش OLED و 48 مگاپیکسل دوربین عقب. آن را نیز راه اندازی کهکشان A71 5G برای 600 $است که ویژگی های یک 6.7 اینچ صفحه نمایش FHD+ Super AMOLED و یک پردازنده چهار مدل دوربین با یک 64MP دوربین اصلی.

کهکشان A51 شده است محبوب در اروپا و آسیا و با توجه به یک گزارش از استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک.

این به روز رسانی نرم افزار برای دو مدل به ارمغان می آورد S20 تک را از ویژگی های است که قطاری تا 10 ثانیه از فیلم از چندین دوربین از جمله زنده تمرکز هوشمند محصول و تصویری و AI فیلتر. کاربران پس از آن می توانید به عقب بروید و انتخاب کنید که سبک آنها داشت.

همچنین این نرم افزار به ارمغان می آورد ویژگی های حالت از S20 مانند فوکوس دستی سرعت شاتر و کنترل است. پس از آن وجود دارد شب Hyperlapse ارائه hyperlapse تصویری که بهینه سازی شده برای نور کم شب شرایط.

کهکشان A51 و A71 دستگاه نیز به دست آوردن سریع و به اشتراک گذاری موسیقی که به کاربران اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدئوها و موسیقی با دیگر کاربران در این نزدیکی هست از طریق بلوتوث. این قابلیت همپوشانی با گوگل در آینده نزدیک سهم های آندروید معادل اپل AirDrop نورد در حال حاضر در مرحله بتا است.

سامسونگ به روز رسانی نرم افزار برای دستگاه می افزاید: برخی از اضافی فراست به جستجو در برنامه سینی. پس از کشیدن بر روی صفحه نمایش دستگاه نمایش داده خواهد شد محصول نرم افزار تنظیمات سریع پنل و مخاطبین در نتایج جستجو نمایش داده شد در تایپ.

صفحه کلید پیشرفت به کاربران اجازه می دهد برای ترجمه متن به طور مستقیم از صفحه کلید سینی. کاربران هم اکنون می توانید واگرد و ازنو جدید ترین صفحه کلید با یک ضربه تند وشدید زدن چپ یا راست با دو انگشت بر روی صفحه کلید.

"به روز رسانی از این قبیل آوردن گل سرسبد امکانات به کهکشان یک دستگاه بخشی از سامسونگ در تلاش های مداوم برای ارائه تمام کاربران با بهترین گوشی های هوشمند تجربه" گفت: سامسونگ.

"سامسونگ همچنان به ارائه Galaxy کاربران با همه پیشرو ویژگی ها و کارکردهای آنها نیاز به بهترین استفاده را از دستگاه های تلفن همراه خود و تسخیر جهان فقط به عنوان آنها آن را ببینید."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن