شل در مقابل مایکروسافت تیم: ببخشید شل شکایت خود را یک شوخی

وقتی دیدم خبری گزارش می دهد که شل تا به حال ثبت یک رقابت شکایت علیه مایکروسافت در اتحادیه اروپا, من شروع به دا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 مرداد 1399

وقتی دیدم خبری گزارش می دهد که شل تا به حال ثبت یک رقابت شکایت علیه مایکروسافت در اتحادیه اروپا, من شروع به داشتن فلش بک. کسانی که قدرتمند خاطرات از بیش از دو دهه پیش شد به خصوص واضح زمانی که من خواندن این شرکت مطبوعاتی اعلام تشکیل پرونده.

شل نمی ارائه یک کپی از خود را کامل نامه به اتحادیه اروپا اما من به عنوان خوانده شده پست های وبلاگ تخمگذار از آن شکایت. و پس از آن من دوباره آن را بخوانید و واکنش من هر دو بار شد "شوخی می کنی؟"

اگر شما در اطراف برای ایالات متحده v. شرکت مایکروسافتاین نقطه عطفی دادگاه حقوق بشر اروپا که نزدیک به تقسیم این شرکت در دو در پایان قرن 20th, شما احتمالا احساس کردند که همان عجله از خاطرات.

فقط نگاهی به این اتهامات:

مایکروسافت به طور غیر قانونی گره خورده است آن تیم محصول به بازار آن غالب دفتر بهره وری مجموعه نیروی نصب آن برای میلیون ها نفر مسدود کردن آن حذف و پنهان کردن هزینه های واقعی به مشتریان شرکت.

غیر قانونی مقید البته یکی از هسته شکایت در ایالات متحده در مقابل مایکروسافت. وزارت دادگستری ایالات متحده و دولت به طور کلی وکیل آورده است که مورد استدلال کرد که مایکروسافت تا به حال به طور غیر قانونی گره خورده است آن مرورگر اینترنت اکسپلورر به آن غالب محصول ویندوز. (شایان ذکر است که این تساوی تنها یکی از چندین ضد رقابتی رفتارهای ادعایی در کت و شلوار.)

و این قسمت در مورد مسدود کردن توانایی برای حذف تیم نیز در یک تماس تلفنی به یکی از بدنام ترین بیت از شهادت در دادگاه. مایکروسافت معتقد است که حذف اینترنت اکسپلورر از ویندوز را سیستم عامل. برای اثبات آن, آنها تحویل یک مرورگر-نسخه رایگان از ویندوز 95 بود که "پس از شکسته آن تنها ویژگی یک پیغام خطا." و مایکروسافت اجرایی Jim Allchin تحویل cringeworthy شهادت است که کمک نمی کند مایکروسافت در مورد.

بیشتر در کسانی که اتهامات در یک دقیقه, اما اول اجازه دهید تمرکز بر روی این doozy از شل که به صراحت خواستار خارج 1990s دوران اقدام ضد تراست:

مایکروسافت در حال بازگشت به رفتار گذشته. آنها به ایجاد یک ضعیف و تقلیدی محصول و آن را به خود غالب دفتر محصول نیروی نصب آن و مسدود کردن آن حذف یک کپی از خود را غیر قانونی رفتار در طول 'مرورگر جنگ.' شل است که به درخواست کمیسیون اروپا را به اقدام سریع برای اطمینان از مایکروسافت نمی تواند همچنان به طور غیر قانونی اهرم قدرت خود را از یک بازار به یکی دیگر از بسته بندی و یا مقید محصولات.

این تصور که تیم یک "تقلیدی محصول" عمدا تشبه کساد است, خوب جالب است. آن را برای تلفن های موبایل واقعی بر روی سطح آن. پس از همه شل راه اندازی شد در سال 2013 و مایکروسافت را اعلام نکرد تیم تا سال 2016. اما گرفتن وجود دارد. تیم نیست بهار به وجود از هوا نازک. نه یک جایگزین برای اسکایپ برای کسب و کار (اعلام شده در سال 2014) بود که یک تغییر نام از Lync (2010) که تا به حال موفق به دفتر ارتباط مشتری برای دفتر ارتباطات و سرور محصول که تمام راه رفت و برگشت به 2005.

که یک خط پیوسته از شرکت ارتباطات محصولات همه در خانواده است که ارائه تماس های صوتی, چت متنی و زنده جلسات با لینک کلیک کنید برای OneNote, Outlook و دیگر نرم افزار. تیم در زمان همان ویژگی ها و قرار دادن آنها در یک مدرن تر کراس پلت فرم و رابط. همچنین melded در ویژگی های از شیرپوینت, OneDrive و چشم انداز و مهمتر نقل مکان کرد و همه چیز را از روی محل سرور به ابر.

با توجه به این که 15 سال ناگسستنی تاریخچه آن را بسیار سخت به استدلال می کنند که مایکروسافت در زمان نامربوط محصول (تیم) و آن را به دفتر 365. و به عنوان قاضی توماس Penfield جکسون که در قضاوت خود را در سال 2000 به "نیاز حیاتی ... برای پیدا کردن فن آوری تساوی مسئولیت" است که محصولات تلقی می شود "محصولات جداگانه." تیم های است که به وضوح به خوبی یکپارچه با بقیه Office 365 نه پیچ و مهره ای در راه اینترنت اکسپلورر بود به ویندوز 95.

این مورد نیست که سعی در ایالات متحده آمریکا دادگاه فدرال البته که سابقه در مقید است که احتمالا به همین دلیل است.

همانطور که برای بقیه از پرتوی از مایکروسافت ضد رفتار رقابتی در 1990s ما واقعا زندگی در زمان های مختلف.

من یک وکیل نیست و بنابراین من نمی خواهد تلاش برای نوشتن یک حقوقی مختصر در اینجا. اما به عنوان کسی که مورد مطالعه این موضوع در دهه های من می توانید یک جامد استدلال که شل را مقایسه مایکروسافت رفتار در طول browser جنگ پرواز در صورت از زمان حقایق است.

مایکروسافت نیست که انحصار در سال 2020 به عنوان آنها در ویندوز در 1990s. غیر قانونی مقید اتهام مسلما ضعیف ترین بخش از DOJ مورد که با تمرکز بیشتر بر روی چه قاضی به نام "منحصر به فرد برخورد ترتیبات."

در سال 1995 زمانی که نت اسکیپ مرورگر در نظر گرفتن جهان توسط طوفان مایکروسافت در حال مسلم انحصار در استفاده از دسترسی به اینترنت است. وجود نداشت و دستگاه های تلفن همراه اپل مک کسب و کار شد و کم خونی (شرکت خواهد rehire استیو جابز در دسامبر 1996).

همچنین نگاه کنید به: شل آغاز بکار شل اتصال برای بهبود همکاری بین کسب و کار | شل رول جدید ابزار های برنامه صدور گواهینامه برای مدیران | جدید مایکروسافت تیم: تیم-اسکایپ همکاری plus pop-out چت ویندوز | چه کسی برنده این نبرد حماسی به صورت آنلاین جلسه هژمونی?

به عنوان بخشی از این ویندوز انحصار مایکروسافت ساخته شده زندگی پر از بدبختی برای نت اسکیپ. آنها ممنوع oem ها از قرار دادن آیکون برای نرم افزار شخص ثالث (مانند Netscape Navigator) در دسکتاپ ویندوز و آنها نیز قطع معاملات با سازندگان کامپیوتر, نرم افزار و فروشندگان و ارائه دهندگان محتوا و ارائه دهندگان خدمات اینترنت را, اینترنت اکسپلورر, مرورگر به طور پیش فرض و برای قفل کردن نت اسکیپ.

و در عین حال به عنوان قاضی اشاره کرد که ضد رفتار رقابتی شکست خورده:

مایکروسافت چندین موافقت نامه با توزیع کنندگان نیست در نهایت محروم Netscape از توانایی دسترسی به هر کاربر کامپیوتر در سراسر جهان برای ارائه یک فرصت برای نصب ناوبر. ناوبر می توان از اینترنت دریافت کنید. این در دسترس است از طریق هزاران کانال خرده فروشی. آن می تواند (و شده است) از طریق پست به طور مستقیم به تعداد نامحدودی از خانواده. چگونه دقیقا آن را موفق به انجام این کار نشان داده شده است شواهد اما در سال 1998 به تنهایی برای مثال نت اسکیپ بود که قادر به توزیع 160 میلیون نسخه از Navigator, کمک به افزایش آن نصب پایه از 15 میلیون نفر در سال 1996 به 33 میلیون در ماه دسامبر سال 1998 است.

یک ربع قرن بعد آن را سخت به استدلال می کنند که مایکروسافت می تواند با استفاده از آن 2020 قدرت بازار به آسیب شل توسط "رفتار که محروم مشتریان دسترسی به ابزار و راه حل های آنها می خواهند."

برای استارت, مایکروسافت رقابت قوی در بازار کامپیوتر از اپل. در واقع اگر شما به این مقام صفحات راهنما برای "جدید شل تجربه برای دسکتاپ" تمام تصاویر از مکینتاش. شل فاش نمی کند آمار دقیق برای خود پایه مشتری, اما من نمی تواند تعجب به یاد بگیرند که 50 درصد از دسکتاپ ترافیک می آید از مکینتاش.

و سپس شل کردن در دستگاه های تلفن همراه که در آن مایکروسافت هیچ کنترل آنچه بیش از پلت فرم.

در حال اجرا ویندوز 10 چیست ؟ اگر شما می خواهید شل رفتن به فروشگاه مایکروسافت به عنوان من فقط و نصب رسمی شل کردن برنامه. (از آن رایگان است.)

uninstall-teams-windows-10.jpg

اگر شما را دوست ندارند تیم در صورت تمایل به کلیک بر روی این دکمه حذف. آن را با این نسخهها کار.

در کساد است و بسیاری از راه برای دریافت محصول خود را به دست مشتریان و چشم انداز. به مراتب بیشتر از نت اسکیپ را از 25 سال پیش. این واقعیت است که تیم نصب شده است به عنوان یکی از برنامه های متعددی همراه با Microsoft 365 نمی جلوگیری از مشتریان خود را از با استفاده از روغن به جای بیش از هر حضور کلمه به نوعی مانع از ویندوز PC مالک از استفاده از Google Docs.

در نهایت این اتهام است که مایکروسافت با استفاده از نوعی از شر سحر و جادو برای نصب تا تیم نتیجه "مسدود کردن و حذف آن," خنده دار است. در ویندوز 10 عدد وجود دارد یک دکمه Uninstall دقیقا همان جایی که شما می خواهم انتظار برای پیدا کردن آن را در تنظیمات. من فقط با استفاده از دکمه که با موفقیت حذف برنامه از ویندوز 10 ماشین مجازی. در مک شما می توانید با کشیدن این تیم بسته به سطل آشغال برای حذف آن را فقط به عنوان شما می توانید با هر برنامه دیگر.

شل بانکی در این واقعیت است که اتحادیه اروپا شده است تهاجمی با ضد تراست شکایات در سال های اخیر است. اما واقعیت این است که رقابت های اروپایی مقامات حکومت به نفع دیگر معتبر ضد تراست ادعا به این معنا نیست که آنها را تایید می دهند ادعا می کنند که آنچه در این یکی است. بیشتر از مایکروسافت مشتریان شرکت که آغاز کرده اند با استفاده از تیم ها برای فعال کردن کار از خانه استراتژی در طول بیماری همه گیر در حال انجام این کار نمی کند چرا که آنها مجبور به انجام این کار, اما به دلیل آن را برای آنها کار می کند.

به عبارت دیگر مایکروسافت در رفتار نیست ضد رقابتی است. شاید آن را فقط یک کمی بیش از حد رقابتی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب