بهترین اسپیکر در سال 2020 برای کار از خانه - CNET

بلندگو و میکروفن در دستگاه های تلفن همراه و لپ تاپ نیست و وحشتناک (که من معنی آنها قابل استفاده) اما در حال حا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 تیر 1399

بلندگو و میکروفن در دستگاه های تلفن همراه و لپ تاپ نیست و وحشتناک (که من معنی آنها قابل استفاده) اما در حال حاضر که بسیاری از ما در حال کار از خانه به دلیل COVID-19 - و انجام خیلی بیشتر ویدئو کنفرانس و جلسات مجازی - ما به دنبال بهتر تجربه صوتی. یک گزینه این است که یک مجموعه ای از هدفون که برای ساخت یک تماس تلفنی اما دیگر این است که برای دریافت یک بلندگو است که طراحی شده است به صراحت هدف از ساخت و تماس گرفتن. از آنجا که این تمایل به عدم کمی باس و به جای تمرکز در میانی عملکرد (یعنی voices) این نیست ایده آل برای پخش موسیقی یا تهیه صوتی برای تماشای فیلم, اما آنها فراموش کار است که به عنوان بازی های بلندتر و صدایی بیشتر از خود گوشی به بلندگو.

من بررسی کرده ام و یا حداقل تست شده همه از بهترین اسپیکر مدل های ذکر شده در اینجا. توجه داشته باشید که آنهایی که با اتصالات USB کار با مکینتاش و رایانه های شخصی ویندوز در حالی که یک بلوتوث اسپیکر مدل نیز کار با گوشی های تلفن همراه و قرص. و بیشتر از اینها سازگار با جهانی ارتباطات قالب است که اساسا از استاندارد صنعت است.

ادامه مطلب: بهترین ارزان VPN: 3 گزینه برای کار از خانه در قرنطینه

دیوید Carnoy/CNET

Anker منتشر شده جدید بی سیم بلندگو در اوایل این سال و این ارائه می دهد عملکرد جامد برای پول با شش میکروفن مرتب در 360 درجه آرایه را انتخاب کنید تا صدای تا هشت نفر در یک اتاق. این بلوتوث اسپیکر اتهامات و متصل از طریق USB-C را به کامپیوتر خود را (اگر شما می خواهید برای رفتن سیمی مسیر) و به راحتی متصل به خود را تلفن همراه و تبلت از طریق تکنولوژی بلوتوث. با یکپارچه 6,700-mAh شما همچنین می توانید شارژ دستگاه های خود را با بلندگو. عمر باتری امتیاز در 24 ساعت برای مدت زمان تماس.

سخنران خوب انجام شده با وضوح خوب و مشابه کیفیت صدا به Jabra Speak 510. Jabra را صحبت می کنند 710 ارائه یک کمی بیشتر صدا با کمی بیشتر باس, اما که سخنران هزینه 100 دلار بیشتر است. در حالی که این نیز می تواند به عنوان یک اسپیکر برای گوش دادن به موسیقی و یا تماشای فیلم -- و این است که یک گام مهم از ساخته شده است در بلندگو را بر روی تلفن خود و یا لپ تاپ به خصوص از نظر بلندی صدا -- Anker می گوید این اولین و مهمترین کنفرانس بلندگو. این که آیا شما در یک اتاق کنفرانس بزرگ یا کوچکتر اتاق کنفرانس را می توانید انتخاب کنید تا صدای هر نقطه تا هشت نفر است. یک مورد حمل گنجانده شده است.

توجه داشته باشید که شما نمی توانید اتصال چندین دستگاه بلوتوث برای این کار در همان زمان.

دیوید Carnoy/CNET

این Luna است eMeet آخرین بلندگو و یک ارزش خوب در حدود 90 دلار با یک لحظه کوپن در آمازون است. این طراحی شده است برای رقابت با Anker را PowerConf (بالا را ببینید). آن را کاملا به عنوان براق به عنوان PowerConf و نه آن را با یک محافظ مورد حمل مانند که مدل می کند. همچنین آن میکروفون عملکرد خوب است اما نه در سطح Jabra Speak 510 (پایین را ببینید) از نظر وضوح. که گفت:, آن را ارائه می دهد خوب کاهش سر و صدا.

بلندگو صدا واضح و بلند و آن همه کاره: شما می توانید بی سیم از طریق بلوتوث وصل بلندگو به پورت USB بر روی کامپیوتر خود (با یک شامل کابل) و یا پلاگین در بی سیم دانگل بیشتر قابل اعتماد اتصال بلوتوث است.

می توان آن را daisy-chained با دیگر eMeet برند به اضافه کردن بیشتر مردم -- تا 12, eMeet می گوید-در صورتی که شما در حال اجرا یک کسب و کار با کارکنان چند از خانه و یا فقط باید واقعا یک خانواده بزرگ است.

Jabra

این Jabra Speak 510 بلندگوی بلوتوث بی سیم است که برای چند سال می تواند متصل به طور مستقیم به یک کامپیوتر با کابل USB و یا به صورت بی سیم از طریق بلوتوث. آن را ارائه نمی دهد به اندازه حجم به عنوان گام تا صحبت 710 بلوتوث اسپیکر که در مورد هزینه دو برابر. Jabra می گوید: بلندگوی مناسب برای اتاق های کوچک تر و با پوشش چهار نفر در یک جلسه. این اسپیکر قابل حمل دارای 360 درجه چندوجهی میکروفون و باتری قابل شارژ خواهد تا 15 ساعت عمر باتری در حالت های بی سیم. یک مورد حمل گنجانده شده است.

شما می توانید این مدل با UC (جهانی ارتباطات) دانگل USB است که اجازه می دهد تا شما را به طور مستقیم اتصال بی سیم با PC همچنین برای حدود $150. اما سیمی USB گزینه خوب است و آن را ارائه می دهد همان تلفننرمافزاری امکانات برای رایانه های شخصی ویندوز و یا مکینتاش.

دیوید Carnoy/CNET

با Jabra را صحبت می کنند 710 بی سیم, بلوتوث, اسپیکر (حدود 300 دلار) شما در حال گرفتن یک قابل توجه دست انداز در صدا و میکروفون با کیفیت از صحبت 510 بلوتوث اسپیکر (آن بزرگتر است اما هنوز جمع و جور). در حالی که هزینه آن بیشتر اگر شما به دنبال عملکرد بالا درجه یک با سر و صدا بسیار عالی کاهش در مصرف کننده درجه بلندگو به 710 آن ارائه می شود. Jabra می گوید این تاریخ تا شش نفر را در یک اتاق کنفرانس, اما شما می توانید زنجیره ای دیزی یک زن و شوهر از این در یک اتاق بزرگتر به دو برابر تعداد زیادی از مردم درگیر است. همچنین یکپارچه کابل USB برای اتصال مستقیم به کامپیوتر و شامل UC (جهانی ارتباطات) دانگل USB و قابل اعتماد برای اتصالات بی سیم با یک کامپیوتر ویندوز یا مک بدون نصب هر گونه نرم افزار (وجود دارد یک برنامه همراه برای هر دو).

انتظار نداریم که آن را به صدا بزرگ برای موسیقی و یا تماشای فیلم, اما آن را بیشتر باس از صحبت 510 و Anker.

دیوید Carnoy/CNET

این eMeet M0 جمع و جور USB اسپیکر که متصل به کامپیوتر خود را با یک شامل USB A-USB-C کابل. هیچ درایور مورد نیاز است -- پلاگین و بازی -- اما هیچ بی سیم گزینه است. این چهار هوشمند میکروفون آرایه acoustic echo cancellation کاهش سر و صدا و فن آوری مناسب است به عنوان یک تلفن کنفرانس برای جلسات با تا چهار نفر. این کنفرانس بلندگو است که بلندتر و روشن تر از معمولی خود را به بلندگو لپ تاپ و میدارد تا صدای خود را به خوبی از چند فوت دور.

آمازون

اگر شما نمی توانید استطاعت Jabra صحبت 710 و به دنبال جمع و جور تر "حرفه ای" بلوتوث اسپیکر های eMeet M2 هزینه های کمتر از 200 دلار را قوی کرده است مجموعه ای از ویژگی های و انجام به خوبی در آزمون (آن نقش بلندتر از شما می خواهم فکر می کنم به اندازه آن). آن را مجهز به چهار میکروفون آرایه اکو آکوستیک همراه با کاهش نویز فن آوری و می تواند با پاک کردن صدا در اتاق بزرگتر با پنج تا هشت نفر شرکت کننده در یک کنفرانس تلفنی. شما می توانید انتخاب کردن به برق وصل کردن اسپیکر به طور مستقیم به یک کامپیوتر (مک یا ویندوز) با یک کابل USB و یا رفتن بی سیم با شامل Bluetooth USB dongle. شما همچنین می توانید با استفاده از اتصال بلوتوث برای تلفن و یا قرص خود را. یک مورد حمل گنجانده شده است.

سارا تو/CNET

آی فون پسند پیشگام Rayz تجمع در اطراف بوده است در حالی که -- من آن را بررسی بازگشت در سال 2017 -- اما آن را هنوز هم به فروش می رسد و به 50 دلار اگر شما آن را خرید در سفید (از یک لیست اولیه قیمت از $100).

کمی شخصی بلندگو متناسب با در جیب شما و یکپارچه کابل رعد و برق و پس از آن شمع به طور مستقیم به دستگاه iOS خود را و تساوی قدرت از آن هر چند نه خیلی (این کمی تاثیر بر عمر باتری). آن را در همان کلاس به عنوان دیگر برند در این خلاصه از نظر کیفیت صدا و یا میکروفون عملکرد, اما آن را کمی دست انداز در کیفیت صدای گوشی شما را از بلندگو. آخرین نسل آیفون را بهبود داخلی سخنرانان بنابراین تفاوت نیست به عنوان بزرگ به عنوان آن را چند سال پیش با آیفون 7 یا 8 اما آن را هنوز هم دارای حجم بیشتر (این همه میانی البته).

تک دکمه بلندگو به عنوان یک دکمه قطع صدا در طول تماس های تلفنی (به طوری که تماس گیرنده می تواند شما را نمی شنوند) و یا play/pause را فشار دهید در حالی که گوش دادن به موسیقی و یا فیلم ها. و مانند Rayz به همراه هدفون وجود دارد عبور از طریق پورت رعد و برق یکپارچه بلندگو است که شما اجازه می دهد برای شارژ تلفن خود را با جدا کردن کابل رعد و برق. ما به عنوان خوانده شده پیشگام Rayz تجمع نقد و بررسی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: پیشگام رعد و برق-مجهز به مینی بلندگو عجیب و غریب است اما...

1:23

کار بیشتر از خانه ضرورتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب