هند تماس با ردیابی نرم افزار منبع باز ساخته شده اما این خنثی کردن نظارت دولت ؟

دو روز پیش دولت هند اعلام کرد در ظاهر معجزه آسا به نوبه خود از وقایع است که آن را برای عموم انتشار کد منبع خود

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

دو روز پیش دولت هند اعلام کرد در ظاهر معجزه آسا به نوبه خود از وقایع است که آن را برای عموم انتشار کد منبع خود را برای coronavirus تماس با ردیابی برنامه Aarogya Setu که در حال حاضر نزدیک به 120 میلیون دانلود.

این برنامه که با استفاده از بلوتوث به محل آلوده کاربران تلفن های نورد بود به زودی پس از COVID-19 شیوع شروع به عنوان بخشی از تلاش ها برای هر دو مسیر افراد مبتلا به این بیماری و آگاه باشید کسانی که در نزدیکی آنها.

پس از تصمیم گیری به منبع باز برنامه باید شده اند وجود دارد جمعی شنیدن آه امداد در میان کسانی که وحشت زده بودند که این برنامه که تقریبا ترجمه برای "پل را به سلامت" در Hindi را تبدیل به یک نظارت سلاح.

Siddharth Vardarajan بنیانگذار آنلاین اخبار انتشار theprint.com یکی از کسانی که نگران روح. Vardarajan شده است در تیررس دولت هند برای یکی از معدود افرادی که به جرات انتقاد فعلی و قبلی bunglings از نارندرا نخست وزیر هند و هندو شوونیستی سرسپردگان. او را دیدم این برنامه به عنوان یک مثال دیگر از مودی دیکتاتوری گرایش.

در ضمن نویسنده هندی همچون آرونداتی روی برای همیشه pilloried توسط هر کسی حق مرکز در هند گفت: "کروناویروس یک هدیه به استبدادی متحده از جمله هند ... قبل از تاج اگر ما راه رفتن در خواب به نظارت دولت در حال حاضر ما در حال وحشت-در حال اجرا به یک سوپر-نظارت دولت است."

در طول تجمع به برنامه انتشار هند وزیر ارتباطات راوی شانکار پراساد اصرار بر موارد متعدد است که داده ها را تنها باقی می ماند بر روی گوشی به اشتراک گذاشته نمی شود با هر کسی و که این امر می تواند anonymised و رمزگذاری شده است. Abhishek سینگ مدیر اجرایی MyGovIndia که کمک به تولد به Aarogya Setu اشاره کرد که کاربر داده های مکان نه تنها ناشناس نگه داشته اما همه غیر خطر اطلاعات کاربران را می توان حذف شده و پس از 45 روز در حالی که در معرض خطر کاربران خواهد دیدن اطلاعات خود را پاک پاک پس از 60 روز است.

تا کنون به نظر می رسد پراساد و سینگ نگه داشته کلمه خود را. به علاوه, شده است وجود ندارد و اثبات نشده است که دولت با استفاده از این اطلاعات برای مقاصد نظارت.

دولت هند با توجه به نعناعاعلام کرده است که "آن کمک کرده است و پیش بینی 3,000 ویروس نقاط در یک sub-اداره پست در سطح. با 25,000 کاربران از برنامه که تست مثبت دولت می تواند تماس ردیابی بیش از 400 ، 000 نفر است. از این 140,000 پیدا شد به خطر متوسط و بالا."

اما مردمی که در موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) نیست وحشتناکی تحت تاثیر قرار با Aarogya Setu ایمنی هوش و نه آن مجموعه ای از تمام شیوه ای از داده ها را فراتر از آنچه تماس با ردیابی خواسته است. خوب برنامه جمع آوری به عنوان اطلاعات کمی که ممکن است به طوری که حریم خصوصی کاربر حفاظت شده است اما Aarogya Setu مورد نیاز مداوم دسترسی به تاریخچه موقعیت مکانی و بلوتوث است. همراه با این واقعیت است که آنها اجرا بر روی سرور های دولتی از لحاظ نظری باعث می شود آنها ابزار است که یک دولت می تواند به راحتی استفاده کنید برای پیگیری و نظارت بر افراد است.

این بحث حریم خصوصی به طور طبیعی می افتد به خاکستری خاک چه می تواند و باید انجام شود به نام امنیت ملی و سلامت و ایمنی شهروندان در مقابل خود را به حقوق اساسی است. ظاهرا یکی می تواند لغو شود. در آگاه بودن از این دولت مانند سنگاپور هیچ غریبه ای به استبدادی انگیزه های نورد از برنامه های مشابه است که آن را اعلام کرد و در آغاز انتشار آن خواهد بود در نهایت ساخته شده و منبع باز است. نه تنها دولت دولت است که آن برنامه خاص هدف این بود که برای کنترل گسترش coronavirus تنها بازوی سنگاپور دولت است که تا به حال دسترسی به برنامه داده شده است آن وزارت بهداشت ،

در هند اما حریم خصوصی ناظر بر آزادی اینترنت پایه (IFF) اشاره کرده است که این کشور را وزارت بهداشت بود حداقل درگیر در طراحی و اجرای برنامه و به جای آن برنامه بود تا حد زیادی ایجاد شده توسط بخش های دیگر از جمله مخوف وزارت خانه اجرا شده توسط مودی دست راست Amit Shah است که معمار اصلی مختلف شدیدی اقدامات اجرا شده توسط دولت در سال های اخیر است.

در واقع در حالی که دولت اعلام کرده است که تمام اطلاعات را از محل را ترک کنید از نرم افزار, آن را نیز به راحتی اعلام کرد که در برخی حالات این اطلاعات می تواند آپلود به سرورهای خود را. که دقیقا آرام می دانم.

IFF همچنین خاطر نشان کرد هر کس که دیوان عالی کشور تاسیس شده حریم خصوصی به عنوان یک حق اساسی اما این می تواند به ان تا زمانی که وجود دارد عبور از قانون و هدف مشروع. هنوز هیچ قانون حفاظت از داده ها شده است با وجود این که چه هند به شدت نیاز دارد یا در خدمت COVID-19 نرم افزار یا به طور کلی.

IFF بیشتر نگهداری می شود که دولت در تخلف از نقض حریم خصوصی افراد با ساخت برنامه اجباری از آغاز انتشار آن است. کسانی که نمی منطبق خواهد بود آمریکا از دولت گفت: در آن اوایل diktat. نیز وجود دارد هیچ وضوح در مورد چگونه این برنامه مطابق با فن آوری اطلاعات عمل می کنند 2000. حتی دولت بریتانیا عمیق-sixed اجرای یک تماس ردیابی برنامه اخیرا به دلیل عدم وجود قانون برای حفاظت از داده های جمع آوری شده.

در نهایت اگر همه این brouhaha بیش هند تماس با ردیابی برنامه سر و صدا بیش از ماده پس از آن به پایان رسید تا بودن منبع باز و اختیاری ؟ شاید. اما در نظر گرفتن این حقایق است. نارندرا شد وزیر ایالت گجرات که بیش از 2,100 مسلمانان قتل عام شدند در یک هماهنگ پوگروم. برای کسی مثل مودی که کنترل بیش از عملا هر ارگان دولت او آن را laughably برای او غیر ممکن است -- و نیروی پلیس -- به آگاهی از حجامت صورت گرفت که در طول روز بسیاری از سراسر کشور است.

در چند سال گذشته نیز وجود داشته اند حوادث مختلف از مسلمانان بودن و بدهی های هندو اوباش سوخت توسط BJP; یک مینی پوگروم در دهلی نو دامن زده شد توسط انتخاب Bharatiya Janata Party مقامات; نیز وجود دارد و سرکوب مسلمان تحت سلطه دولت کشمیر در چه بود طولانی ترین اینترنت مستند در سالهای اخیر به عنوان به خوبی به عنوان دو با دقت برنامه ریزی شده, فراگیر, تکه هایی از قوانین معماری توسط شاه به disenfranchise مسلمانان در هند است. با توجه مودی تاریخ بالقوه و برنامه ریزی برای جفت کردن Aarogya Setu به یک ابزار نظارت بیشتر فشار jackboot بر روی گردن اقلیت ها و منتقدان نه چندان شدید غیر محتمل است.

برای هر کسی که به مطالعه سازمان بین بردن یک گروه از مردم که هیتلر هولوکاست یهودیان, این هوتو کشتار توتسی کنگره حزب همدستی در قتل بیش از 3000 سیک ها به عنوان انتقام برای ترور نخست وزیر ایندیرا گاندی توسط محافظان سیک قتل مسلمانان تحت مودی در گجرات و یا حتی قتل اخیر بیش از 50 مسلمانان در دهلی نو توسط هندو متعصب, یک خودنمایی شباهت شده ثبت دقیق نگه داشتن از کسانی که در آن زندگی می کردند.

در بسیاری از موارد قربانیان به خوبی شناخته شده به قاتلان خود را. با یک برنامه itemising کشتن لیست بر اساس مختصات GPS و سایر اطلاعات جمع آوری شده توسط یک اجباری ملی برنامه را چنین عمل می کنند ، آن را به عنوان واتساپ در حال حاضر بازی در یک نقش محوری در گسترش تبعیض علیه مسلمانان که به معنی تماس با ردیابی نرم افزار می تواند یک شسته و رفته علاوه بر این در حال حاضر زرادخانه گسترده ای از ابزار مورد استفاده برای تبعیض و نفرت.

ریچارد بروکس یک کامپیوتر استاد مهندسی در دانشگاه کلمسون در کارولینای جنوبی گفت: این بهترین اخیرا در گفتگو با خبرگزاری بلومبرگ: "اگر توانایی ردیابی ارتباطات اجتماعی وجود دارد برای جلوگیری از سرایت, من می توانم به شما تضمین آن خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری گسترش مخالفت."

هند اقلیت و مخالف شهروندان خواهد بود شور و شوق دعا برای حفاظت از داده ها قانون است که مانع از موج بعدی از کشتار جمعی. سپس دوباره که حتی ممکن است به اندازه کافی.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب