سنگاپور بانک dispenses telehealth برنامه با دسترسی به 100 متخصصان پزشکی

OCBC بانک معرفی telehealth نرم افزار تلفن همراه را قادر می سازد که بیماران به کتاب تصویری مشاوره با هر یک از ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 تیر 1399

OCBC بانک معرفی telehealth نرم افزار تلفن همراه را قادر می سازد که بیماران به کتاب تصویری مشاوره با هر یک از بیش از 100 پزشکان عمومی (GPs) و متخصصان و تجویز دارو به آستان خود تحویل. ارائه شده از طریق همکاری با هفت گروه پزشکی سنگاپور بانک می گوید آن HealthPass خدمات برای همه در دسترس است از جمله عدم OCBC مشتریان.

بیماران همچنین می توانید با استفاده از این برنامه به کتاب در درمانگاه جلسه. هزینه های مشاوره برای پزشکی از راه دور و یا در کلینیک مشاوره با یک پزشک عمومی و متخصص در هزینه تخت از SG 20 دلار ($14.33) و SG 100 دلار ($71.67) بود گفت: OCBC در بیانیه ای در روز سه شنبه. برنامه ارائه می دهد دسترسی به 63 متخصصان پزشکی در سراسر 21 مناطق از جمله زایمان, قلب و عروق پوست و انکولوژی. دارو و خدمات تشخیصی به اتهام به طور جداگانه بر اساس شیوه های فعلی.

گروه پزشکی که برای امضا این همکاری شامل زندگی ابدی. پزشکی, ایمان, پزشکی, گروه, OneCare پزشکی گروه StarMed متخصص مرکز سنگاپور گروه پزشکی (SMG), تامسون پزشکی و پزشکی درست.

با توجه به OCBC موبایل برنامه ادغام با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به کلینیک مدیریت و سیستم های اطلاعات پزشکی در دسترس است تنها با بیماران و پزشکان. بانک اضافه شده است که بیماران می توانند دسترسی به کلینیک فاکتورها نتایج آزمایشگاهی و پزشکی دیجیتال گواهی (MC) که مورد نیاز برخی از محل های کار بنابراین بیماران می توانند در خانه بمانند.

توانایی دیجیتالی بازیابی سوابق پزشکی خود را برای مشاوره پزشکی ارائه شده بيماران راحتی دور زدن نیاز به جستجو و حفظ فیزیکی نسخه OCBC گفت.

این برنامه همچنین ویژگی های یک فروشگاه فروش محصولات سلامتی و خدمات از بیش از 100 تجار که می تواند خریداری شده از طریق یک کارت اعتباری یا بدهی است که می تواند اضافه شده به برنامه. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پرداخت هزینه مشاوره ، تمام معاملات در حال پردازش شده و به صورت دیجیتالی ذخیره شده در برنامه.

سلامتی فروشگاه تسهیل می شود از طریق OCBC همکاری بیمه CXA ، محصولات و خدمات در دسترس از طریق فروشگاه عبارتند از طب سنتی چینی دندانی و مدیریت درد.

با سنگاپور توصیه ساکنان حداقل رساندن فیزیکی بازدیدکننده داشته است پزشکی برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19, پزشکی از راه دور ارائه خدمات دسترسی امن به پزشکان به ویژه برای بیماران مبتلا به بیماری های زمینه ای هستند و بیشتر در معرض این ویروس OCBC گفت. دیجیتال پلت فرم همچنین اجازه می دهد تا پزشکان برای انجام پیگیری جلسات بدون نیاز بیماران به لحاظ جسمی رفتن به درمانگاه برای مشورت و یا انتخاب کنید تا یک نسخه جدید برای داروهای خود را.

علاوه بر این توانایی به کتاب های قبل از یک قرار ملاقات اجازه می دهد تا درمانگاه برای مدیریت بهتر دیدن فواصل حداقل رساندن زمان انتظار و اطمینان از امن فاصله بانک اضافه شده است.

با توجه به بهداشت و درمان شریک SMG که بیشتر از 50 حرفه ای پزشکی, متخصص راه دور صعود به حال 60 درصد از زمان آغاز این جهانی و همه گیر.

OCBC Bank سر از دیجیتال و نوآوری Pranav ست گفت: "COVID-19 نهایت تصویب اما تاثیر آن در جامعه خواهد بود طولانی احساس و دسترسی گسترده به پزشکی از راه دور ارائه خواهد شد یک افزایش بزرگ برای کمک به مدیریت سنگاپور بهداشت و درمان نیاز دارد. با وجود این که در درمانگاه بازديد هنوز هم لازم است برای برخی درمان های پزشکی. به عنوان یک نتیجه, ما خواهد شد در هیئت مدیره بیشتر کلینیک ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در HealthPass برنامه برای اطمینان از حداقل یک درمانگاه در نزدیکی هر کس خانه و محل کار است."

SMG مدیر عامل کریستینا پایین اشاره کرد که همکاری tapped استفاده از فناوری به منظور تسهیل یک "مدل جدید مراقبت" در جامعه ای که پیشرفته بیمار خدمات و تجربه کاربر. تعامل از طریق برنامه بیشتر فعال بیماران مبتلا به "شرکت" در سلامت خود سفر کم گفت.

این HealthPass برنامه را می توان در فروشگاه Google Play و Apple App Store.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن