کروناویروس در 'جدید و خطرناک فاز' به عنوان موارد آمار رکورد روزانه بالا - CNET

Coronavirus موارد در سراسر جهان همچنان به افزایش است. جیمز مارتین/CNET برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات د

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 تیر 1399
coronavirus-facemask-face-mask-health-7347

Coronavirus موارد در سراسر جهان همچنان به افزایش است.

جیمز مارتین/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

سازمان بهداشت جهانی ثبت 183,020 موارد جدیدی از کروناویروس در یکشنبه, بزرگترین افزایش در یک روز از زمان شروع این بیماری همه گیر. افزایش تعداد مورد رانده تا حد زیادی توسط دو کشور در آمریکا: ایالات متحده و برزیل است.

Coronavirus موارد شده است به طور پیوسته افزایش بیش از سه هفته گذشته. در تاریخ 8 ژوئن اعلام کرد که همه گیر شد "بدتر شدن"با بیش از 130,000 جدید مثبت ثبت شده است. آمریکا و برزیل بودند که عمده همکاران به روند اما در این هفته از موارد همچنان به افزایش است. روز جمعه Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: جهان در یک "جدید و خطرناک فاز" نامیده می شود و برای همه کشورها به "تمرکز بر روی اصول."

"ما از همه کشورها و همه مردم به ورزش شدید هوشیاری," او گفت:.

این 153rd وضعیت گزارش تهیه شده توسط که در تاریخ 21 ژوئن نشان داد برزیل را تایید کرد موارد جدید افزایش پیدا کرده 54,771 گرفتن این کشور در مجموع بیش از یک میلیون در حالی که ما گزارش 36,617. در مجموع 4,743 مرگ و میر گزارش شده است.

به ما گزارش 690 از کسانی که پنج شنبه و مرگ و میر در کشور نزدیک است 120,000. جان هاپکینز پایگاه داده گزارش بیش از 600,000 بهبود.

در ریاست جمهوری تجمع در Tulsa, Oklahoma در شنبه شب رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تست "شمشیر دو لبه است." او گفت: ما تا به حال تست شده 25 میلیون نفر اما همچنین پیشنهاد کرد او گفت مردم خود را به "سرعت تست کردن" از آنجا که "هنگامی که شما انجام تست تا حدی که ... شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد."

درست است که تست را کشف بیشتر موارد اما این مهم است به COVID-19 پاسخ. آزمایش در مقیاس بزرگ شناخته شده است توسط چه کسانی و دیگران به عنوان فوق العاده مهم برای مسطح اپیدمی منحنی و جلوگیری از مرگ و میر. تست همچنین کمک می کند تا کشورهای بازگشایی و اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی برای ردیابی موارد جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است.

پیتر ناوارو با سی ان ان گفت تهمت بود که "tongue-in-cheek" زمانی که او ساخته شده نظرات.

که گزارش همچنین بر نیاز اروپا به آماده شدن برای پاییز.

"در ماه گذشته تعدادی از کشورهای اروپایی نشان از افزایش قابل توجه در تجمعی بروز بیش از سه برابر از 6 به 21 کشور گفت:" هانس هانری Kluge که با مدیر منطقه ای اروپا در طول یک جلسه در روز پنج شنبه. "آماده شدن برای پاییز یک اولویت در حال حاضر در دفتر منطقه ای که برای اروپا است."

"ما نه از جنگل," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب