یک ضد عفونی کننده دست اشتباه شما در حال ساخت با توجه به یک متخصص پوست

به عنوان دستورالعمل CDC توصیه ما به شستن دست ما و با استفاده از ضد عفونی کننده دست بدون توقف به سرعت گسترش COV

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 اردیبهشت 1399

به عنوان دستورالعمل CDC توصیه ما به شستن دست ما و با استفاده از ضد عفونی کننده دست بدون توقف به سرعت گسترش COVID-19. اما حتی اگر شستن دست های خود را نوزده بار در روز–بله که علمی شکل چیزی است که سلامت profressionals نشان می دهد این به آن معنا نیست که کل فرایند نمی تواند خشن بر روی پوست خود را.

این یک اشتباه شما احتمالا در حال ساخت است مرطوب کننده آنها را!

به عنوان پائولا انتخاب مدیر از محصولات مراقبت از پوست دانش دبورا کیلگور و توضیح مکرر شستن دست و یا استفاده از ضد عفونی کننده دست می تواند عمده تلفات در پوست شما و حتی منجر به دردناک ترک پوست. اگر خشک و سخت برای مدیریت دست را تبدیل به جدید خود را وجود دارد برخی از راه های آسان به آنها را نشان می دهد برخی از عشق.

این متخصص مورد حمایت و راهنمایی می تواند فوق العاده خشک خشک یا ترک خورده پوست بازگشت به زندگی (حتی برای بسیاری سخت کوش از دست واشر).

مرطوب کننده بلافاصله بعد از شستن دست و یا استفاده از ضد عفونی کننده دست.

شستن دست ها و استفاده از ضد عفونی کننده دست پوستی بخشد. حتی اگر آنها از راه های موثر در حفظ بهداشت شما نیاز به اضافه کردن یک مرحله اضافی به جدید خود مراقبت معمول: استفاده از عطر مرطوب کننده.

دبورا نشان می دهد با نام تجاری روزانه تجدید کرم بدن (22 دلار) است که دارای امتیاز بالا بدن کرم. این آنتی اکسیدان سرامید و هدفمند پپتید غنی fomula کمک می کند تا برای آبرسانی و محافظت از پوست خود را بیش از همه--به خصوص در دست است.

اگر دست خود را نیاز اضافی افزایش هیدراتاسیون اضافه کردن نرم کننده نفت مانند محصولات مراقبت از پوست روغن و یا حتی روغن زیتون به مورد علاقه خود را با مرطوب کننده دبورا نشان می دهد.

و به شدت دست خشک می تواند به نفع از همان ماسک مرطوب کننده که شما با استفاده از صورت خود را مانند یک شبه درمان است. بیش از اندازه دست های خود را با یک ماسک--نقطه پاداش اگر شما مرطوب کننده دستکش!--و شما را تسکین تشنه خشک و خشن-بافت تکه تکه پوست یک شبه.

و برای کسانی که از خشکی لایه شاخی استفاده از یک آبرسان قوی درمان مانند یک مرهم یا وازلین در شب dabbed سمت راست بر روی مناطق آسیب دیده, دبورا نشان می دهد. و voila! دست شما خواهد بود به خودشان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب