به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را در Facebook Messenger برای آیفون و آندروید. در اینجا چگونه – CNET


mobile-screen-sharing-viewer-experience-1

Facebook

Facebook ” مسنجر چت پلت فرم اضافه شده به اشتراک گذاری صفحه نمایش برای iOS و آندروید دستگاه های تلفن همراه خود را در حال گسترش ویژگی های چت تصویری در حالی که بسیاری از مردم هنوز در حال کار و معاشرت از خانه به عنوان coronavirus موارد سنبله در سراسر ایالات متحده. اضافه کردن به اشتراک گذاری صفحه نمایش به هر دو Messenger video calls and Facebook جدید چت تصویری پلت فرم مسنجر اتاقکمک می کند Facebook رقابت بهتر با خدمات محبوب مانند زوم, Skype, Google دیدار و مایکروسافت تیم است.

مسنجر جدید تلفن از ویژگی های شما اجازه می دهد فورا به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را با دوستان و خانواده خود — یا در تماس های تصویری با تا هشت نفر و یا با استفاده از مسنجر ویژگی های اتاق برای چت با 16 نفر. شما همچنین می توانید صفحه نمایش به اشتراک گذاری در مسنجر اتاق در حالی که در وب و دسکتاپ. های با 50 شرکت کننده — این زمان حداکثر در مسنجر اتاق — است که به زودی با توجه به Facebook اخبار پست.

به اشتراک گذاری صفحه نمایش اجازه می دهد تا شما را به حرکت را از طریق عکس های خود را گشت و گذار رسانه های اجتماعی و یا فروشگاه هم به صورت آنلاین با دوستان آسان تر از قبل Facebook گفت. این شرکت به زودی اضافه کردن توانایی برای اتاق سازندگان برای تعیین اینکه آیا برای محدود کردن توانایی برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش فقط به خود و یا آن را در دسترس برای همه شرکت کنندگان در تماس است.

به اشتراک گذاری صفحه نمایش در حال حاضر در دسترس در سراسر جهان در آخرین نسخه از مسنجر آندروید و iOS برنامه های, برنامه های دسکتاپ و نسخه وب.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Facebook پرده اتاق مسنجر


7:21

چگونه به استفاده از Facebook Messenger اشتراک گذاری صفحه نمایش بر روی گوشی شما

  • باز کردن برنامه مسنجر در آی فون یا آندروید.
  • شروع تماس ویدیویی با انتخاب یک یا چند تماس و ضربه زدن آیکون دوربین.
  • هنگامی که در تماس با کش رفتن به بالا در نوار ابزار در پایین (که در آن شما پیدا کردن آیکون برای حلق آویز کردن و یا خود را تبدیل میکروفون خاموش).
  • از منوی گسترده ، به ضربه بزنید به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را.

از آن در نقطه دیگر افراد در چت تصویری قادر خواهد بود برای دیدن یک نمایش زنده از هر آنچه در صفحه نمایش گوشی خود را. چت تصویری رابط خواهد حرکت به بالا گوشه سمت راست از گوشی خود را, بنابراین شما هنوز هم قادر به دیدن دوستان خود را بر روی دوربین در حالی که شما آنها را نشان می دهد چه چیزی را بر روی تلفن خود را.

می خواهید بیشتر Facebook video chat راهنمایی کنید ؟ بررسی کنید که چگونه به راه اندازی Facebook Messenger اتاق و چگونه مسنجر اتاق در مقایسه با زوم. شما همچنین می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در زوم جایگزین برای چت ویدئویی و راهنمایی برای چگونه به دنبال بهترین خود را در یک وب کم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>