سخت به پیدا کردن نینتندو سوئیچ مطلب در سهام در Best Buy و Amazon - CNET

Óscar Gutiérrez/CNET این coronavirus همه گیر است و باعث شکوفایی در بازی های ویدئویی استفاده به عنوان میلیون

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399
nintendo-switch-lite-1
Óscar Gutiérrez/CNET

این coronavirus همه گیر است و باعث شکوفایی در بازی های ویدئویی استفاده به عنوان میلیون ها نفر همچنان به ماندن در خانه. که سمت چپ نینتندو سوئیچ تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن پس حداقل مارس به عنوان همه گیر است مختل الکترونیک جهانی زنجیره تامین و این واقعیت است که sleazy نمایندگان فروش شده اند با استفاده از رباتها برای حرکت شبیه چمچه زنی تا چه کمی موجودی وجود دارد. آه و محبوبیت Animal Crossing: New Horizons کمک کنید یا.

اما شروع در پایان ماه آوریل نینتندو سوئیچ Lite به صورت پراکنده بازگشت به بسیاری از خرده فروش قفسه ظاهر در آمازون و GameStop, Best Buy و Target -- و اغلب ناپدید فقط به عنوان به سرعت. ما تلفیقی سهام در دسترس در اینجا در قیمت از $200, اما توجه داشته باشید که قیمت گذاری و در دسترس اغلب تغییر. لطفا با دقت بررسی کنید قبل از تکمیل خرید.

و شما نمی توانید اتصال این نسخه از سوئیچ به تلویزیون خود را-که تنها گرانتر $299 سوئیچ که باقی مانده از سهام تقریبا در همه جا هر چند نشانه های وجود دارد که کمبود ممکن است در نهایت شروع مصاحبه در تابستان. اما اگر شما نیاز به بیشتر تشویق به را غوطه در این مطلب می توانید بخوانید CNET بررسی سوئیچ Lite.

GameStop

در حال حاضر وجود دارد هیچ نینتندو سوئیچ Lites برای خرید آنلاین در دسترس برای $200 در GameStop.


آمازون


بهترین خرید


هدف

در حال حاضر وجود دارد هیچ نینتندو سوئیچ Lites برای خرید آنلاین در دسترس برای $200 در هدف.


خارج از بورس

این لیست همچنین شامل واحدهای موجود در قیمت بالاتر از طریق یک شخص ثالث, نمایندگی فروش و یا آنهایی که در دسترس هستند فقط برای وانت در یک آجر و ملات فروشگاه محل.

این ماده اغلب به روز شده است تا منعکس کننده در دسترس است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه نینتندو سوئیچ Lite است مانند پس از یک ماه از...

10:51tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب