این اب زیر کاه شامپو مواد تشکیل دهنده است که چرا موهای خود را در حال سقوط کردن

وجود دارد بسیاری از علل بالقوه ریزش مو–اعم از ژنتیک به استرس ناسالم شامپو. با در نظر گرفتن اگر شما در حال تجرب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 اردیبهشت 1399

وجود دارد بسیاری از علل بالقوه ریزش مو–اعم از ژنتیک به استرس ناسالم شامپو. با در نظر گرفتن اگر شما در حال تجربه ریزش مو خوب اولین قدم چک کردن مو محصولات شما با استفاده از به طور منظم, به طور خاص به دنبال به طور بالقوه مضر مواد تشکیل دهنده.

ممکن است تعجب آور باشد اما محبوب بسیاری از محصولات مو حاوی مواد تشکیل دهنده که می تواند به مو و پوست سر آسیب می رساند. با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای اب زیر کاه شامپو مواد تشکیل دهنده شما باید شروع به اجتناب از!
 

hair loss

شاتر

سولفات

سولفات یکی از محبوب شامپو مواد تشکیل دهنده است که شما باید نگه داشتن چشم را برای. سولفات را شامپو فوم اما آنها همچنین می تواند آسیب به پوست سر و مو سلامت.

با توجه به Nutrafol, "سولفات بسیار مواد شوینده قوی است که کار از طریق یک واکنش شیمیایی است که در آن آنها اتصال با سبوم در ما سر و با آب است."

washing hair

شاتر

اگر چه این کمک می کند تا پاک کردن خاک و روغن از آن نیز می تواند منجر به برخی از آسیب های جدی.

سلب موهای خود را از آن روغن های طبیعی سولفات نیز موهای خود را بیشتر شکننده و مستعد آسیب و شکستگی.

hair loss

شاتر

آمونیوم لوریل سولفات و سدیم لوریل سولفات (SLS) و سدیم لوریل اتر سولفات (SLES) همه مشترک سولفات موجود در محصولات مراقبت از مو, محصولات و هر یک می توانید انجام دهید آسیب های جدی.

shampoo

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما در حال مبارزه با ریزش مو خود را بررسی کنید و بطری شامپو برای این آسیب مواد تشکیل دهنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن