دوم محرک چک پول: چقدر ممکن است یکی دیگر از نمایندگان پرداخت به ارمغان بیاورد ؟ – CNET


 money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7139

ما باید انتظار یک پرداخت جدید اگر کنگره می گذرد دومین بسته محرک اقتصادی این تابستان ؟

جیمز مارتین/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

پس از واشنگتن قانونگذاران بازگشت از تعطیلی آنها انتظار می رود به چکش جزئیات بعدی coronavirus بسته امداد تا پایان ماه. در ضمن این ویروس در ادامه به عوارض آن در اقتصادبه عنوان ما شغل کاهش یافته اند طی 16 هفته ترک بسیاری را به تعجب که آیا جدید اقتصادی پرداخت خواهد در سال 2020 اتفاق می افتد و چقدر شما ممکن است در یک دوم محرک چک کنید.

این اولین محرک چکتایید شده در ماه مارس ارائه شده تا 1200 $در هر فرد است. اندازه بعدی بسته امداد و چگونه است که پول توزیع شده است را تعیین می کند مقدار که افراد و خانواده ها دریافت می تواند در یک ثانیه اقتصادی پرداخت.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: دومین محرک بررسی خواهد شد کوچکتر از اولین فاکس کسب و کار در گزارش ماه جولای 10. اجرا می شود که بر خلاف رئیس جمهور آرزو برای بزرگتر, بررسی, اما هم راستا با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی که نشان داده است که بعد از بسته محرک اقتصادی را $1 تریلیون کلاه.

مجلس نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا مخالف است.

“یک تریلیون دلار است, OK, که جالب, نقطه شروع, اما آن را نمی کند در هر نقطه در نزدیکی” پلوسی گفت: ژوئیه 9. “ما نیاز به $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی [کمک]. ما باید یکی دیگر از $1 تریلیون دلار برای بیمه بیکاری و پرداخت های مستقیم. ما نیاز به چیزی شبیه به این, اما احتمالا به همان اندازه برای [coronavirus] تست, ردیابی, درمان,” پلوسی گفت. “چه چیزی نیست اندازه گیری است که آن را تنها می تواند یک تریلیون دلار است.”

برای دو ماه گذشته پیشنهادات ظاهر شده اند بیش از چگونه یک دوم محرک باید چک اعم از تک 1200 دلار پرداخت تا 2000 دلار در ماه از پایان بیماری همه گیر.

در ادامه برای آنچه که ما در حال شنیدن از مجلس سنا مجلس نمایندگان و کاخ سفید در مورد آینده امداد رسانی را بررسی کنید. و در اینجا اطلاعات بیشتر در زمانی که ما فکر می کنم واشنگتن را در رسیدن به یک تصمیم و که ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک کنید اگر یک جدید اقتصادی لایحه می گذرد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ…


1:33

چقدر پول می دوم محرک چک کنید شما ؟

واشنگتن رهبران در حال صحبت کردن در مورد این ممکن است محرک ارقام برای افراد:

 • هیچ چیز. کنگره می تواند تمرکز خود محرک تلاش ها در معافیت های مالیاتی برای کسب و کار به عنوان یک راه برای تقویت ما شده.
 • کمتر از $1,200. پیشنهاد شده توسط لری Kudlow کاخ سفید مشاور اقتصادی در جولای 10.
 • $1,200 حداکثر پرداخت برای افراد است. پیشنهاد شده توسط قهرمانان قانون تصویب شده توسط مجلس نمایندگان. (این قانون نیست. بیشتر در زیر.)
 • پول بیشتر برای افراد از قهرمانان قانون پیشنهاد به عنوان اشاره شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ژوئیه 1.
 • $2,000 ماهانه پرداخت از طریق پایان از همه گیر و برای سه ماه پس از. پیشنهاد سناتور. کامالا هریس.
 • $2,000 یک ماه تا 12 ماه. پیشنهاد شده توسط Rep. Ro Khanna.
 • A $4,000 سفر موقت اعتبار مالیاتی (PDF). پیشنهاد ما سفر انجمن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش ایده ممکن است. سناتور. مارتا McSally در زمان این ایده بیشتر و پیشنهاد یک لایحه (PDF) که به زوج ها $8,000 اعتبار مالیاتی برای پوشش هزینه های سفر به همراه 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط.
 • حقوق و دستمزد کاهش مالیات پیشنهاد شده توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات کاخ سفید که اجازه می دهد کارگران را به نگه داشتن بیشتر از حقوق خود را.

این ارقام نشان دهنده حداکثر مجموع ما شنیده ایم. به عنوان اولین محرک بررسی آن تقریبا مشخص است که کنگره را شامل خواهد شد واجد شرایط محدودیت بر اساس چه مقدار پول شما را سالانه خود را در سن تعدادی از وابستگان شما و خود ما تابعیت و یا وضعیت اقامت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed


15:52

چه رئیس جمهور تهمت و دولت او می گویند در مورد دوم محرک بررسی کنید ؟

رئیس جمهور طی چند هفته گذشته آمده به عنوان یک شرکت حمایت از دور دوم از پرداخت مستقیم به آمریکایی ها است.

“من پشتیبانی در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات” رئيس جمهور گفت: ژوئیه 1, با اشاره به 1200 $در هر فرد مقدار دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان پیشنهاد شده است. واشنگتن پست در ماه ژوئن گزارش داد که رئیس جمهور گفته است که دستیاران او تا حد زیادی حمایتی از ارسال دور دوم چک به آمریکایی ها است.

cash funds running out of money change dollars wallet empty

رئیس جمهور گفت او از دور دیگری از پرداخت های مستقیم.

سارا تو/CNET

شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow تکرار رئيس جمهور در حمایت از گفتن فاکس کسب و کار هفته گذشته “مستقیم چک احتمالا رفتن به بخشی از آن را به عنوان دور به عنوان رئیس جمهور نگران است در حال حاضر.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همچنین ابراز حمایت گفتن خبرنگاران در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی “ما در حال رفتن به جدی[ly] در نظر بگیرید که آیا ما در حال رفتن به قرار دادن بیشتر پرداخت ها و پرداخت های مستقیم بیش از. آن را به خوبی کار می کرد.”

بیشتر صندلی فدرال رزرو جروم پاول ساخته شده در مورد بیشتر محرک پولی در آماده سخنان قبل از خانه کمیته خدمات مالی در 30 ژوئن. “کامل [اقتصادی] بازیابی بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است برای تعامل مجدد در طیف گسترده ای از فعالیت های” پاول گفت. “مسیر رو به جلو را نیز بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز است.”

سنا چه بود ؟ زمان بندی بسته های کوچکتر شاید هیچ پول در همه

“من کشف حجاب چیزی است که خواهد شد یک محل شروع و در چند هفته” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: جولای 6 مورد بسته محرک اقتصادی جدید. و یک پرداخت جدید برای افراد و خانواده ها “به خوبی می تواند بخشی از آن را,” او اضافه شده است.

او خواه همکار سناتور. Roy Blunt seconded ژوئیه جدول زمانی. “من فکر می کنم [جولای] زمان بندی در حال رفتن به فقط در مورد حق برای ما به دانستن آنچه که ما نیاز به دانستن در یک بسته است که حرکت ما را به اوت, سپتامبر, اکتبر,” بی پرده گفت: ژوئن 30.

و در حالی که مجلس سنا ارائه شده است بسیاری از جزئیات در آن چه خواهد شد در آن عبارتند از پیشنهاد مک کانل واضح گردیده است که آن را نمی خواهد. “من نمی توانم به شما بگویم چه مقدار است و به احتمال زیاد در این نقطه, اما نمی توان آن را از 3 تریلیون,” مک کانل گفت: در اواخر ماه گذشته. وی پیشتر تاکید کرد که تمرکز یکی دیگر از لایحه محدود خواهد شد و در صورت تصویب خواهد شد. سناتور جمهوریخواه هستند متمرکز از جمله مشوق هایی به مردم را به کار می کنند.

money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7102

سنا در نظر دارد به وزن مزایای دوم بررسی این ماه است.

$1,200 پرداخت یک بار از این خانه قهرمانان عمل می کنند ؟

از حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تصویب قهرمانان قانون در آوریل 15. این لایحه که به تصویب مجلس سنا است و نه قانون به دنبال پرداخت بزرگتر برای بیشتر اعضای خانواده با توجه به برگه ای از خانه تخصیص بودجه (PDF). مک کانل در حال حاضر را رد کرد و این لایحه به عنوان رئیس جمهور که آن را به نام DOA. در اینجا طرح از خانه coronavirus لایحه:

 • افراد: یک فرد واجد شرایط می تواند دریافت تا $1,200.
 • فرزندان و وابستگان: هر وابسته می تواند واجد شرایط برای $1,200 پرداخت.
 • خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده در 1200 $در هر کدام.
 • افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.

این لایحه همچنین گسترش بسیاری از مزایای فدرال مجموعه به پایان می رسد در این ماه.

دوم محرک بررسی: چه می آید بعدی ؟

آن را در ماه جولای قرار می دهد که ما در ماه مهلت مک کانل برای سنا برای تصمیم گیری در یک دوم محرک را بررسی کنید. خانه گذشت و قهرمانان آن در لایحه ممکن است. با سنا در یک برنامه ریزی شکستن تا 20 ژوئیه مک کانل و جمهوری خواه به رهبری سنا را سه هفته تا Aug. 7 به هنر و صنعت خود را بسته محرک آن تصمیم به حرکت به جلو.

اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک چک کنید, در اینجا 10 دلیل ممکن است برای تاخیر و آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>