The Last of Us Part 2 گرفتن اینترنت از آنها بدم میاید. شما می توانید آن را نادیده بگیرد - CNET

Naughty Dog کمتر از دو هفته قبل از The Last of Us Part 2 ژوئن 19, تاریخ انتشار, خود, مدیر, Neil Druckmann گف

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 تیر 1399
Naughty Dog

کمتر از دو هفته قبل از The Last of Us Part 2 ژوئن 19, تاریخ انتشار, خود, مدیر, Neil Druckmann گفت که او انتظار می رود این بازی به تقسیم پارسه. او آماده برای برخی از طرفداران به آن متنفر است. من آمد در سراسر این پیش بینی در حالی که آماده شدن برای نوشتن CNET بررسی برای قسمت 2. من به یاد داشته باشید که آن زده شده بدبینی.

مطمئن, بین, گی, شخصیت زن و قومی متنوع مجموعه ای از شخصیت های The Last of Us Part 2 تا به حال نشانه ای از یک بازی است که به تحریک یکی از, اینترنت, ترین, حساس, فرار بخش. اما من ساده لوحانه فکر می کردم این بازی جذب خطر ناک و حتی عمیق به اندازه کافی به بلانت بسیاری از پیش بینی سولفات.

گذشته روز پس از راه اندازی این بازی ثابت کرد من چشمگیری اشتباه است.

نگاهی بر تقویم و شما خواهید دید که The Last of Us Part 2 نمره از 94 بر اساس 108 منتقد نمرات. کاربر نمره ؟ 4.8 از کمتر از 100000 نفر. اتمام بازی در توییتر و شما توییتهایی marvelling در آن شدت و داستان سرایی -- wedged میان توییتهایی تماس Last of Us قسمت 2 فریب یک توهین و یا به طرز حیرت انگیزی بدترین بازی از همه زمان.

چرا مردم آنقدر دیوانه است ؟ آن را ناعادلانه می گویند هر کسی که دوست نداشتن The Last of Us Part 2 از نزدیک, فکر, ترول. اما این بازی تا به حال شده است برای یک روز کامل قبل از 0/10 بررسی شروع نورد در پس بسیاری از است trolling. برخی از آن پیچیده تر است.

وارد شدن به آن من نیاز به صحبت کردن با اخلال گران. پس لطفا توقف خواندن در حال حاضر اگر شما بازی نمی بازی نشده است و نمی خواهید آن را خراب. به طور جدی. آخرین هشدار!

the-last-of-us-part-ii-e3-2018-screen-02-ps4-us-10jul18

Ellie و دینا.

Naughty Dog

مرگ یک قهرمان

برای اولین بار دو ساعت در The Last of Us Part 2 شما متناوب بین دو شخصیت های مختلف: Ellie یکی از اصلی دو شخصیت و ابی و یک شخصیت کاملا جدید.

ابی به بدن از یک حرفه ای بازی رایانه رقیب که تا به حال من تعمق او چگونه منابع پروتئین به اندازه کافی در گذشته از آمریکا در جهان پس از آخرالزمانی برای به دست آوردن و حفظ musclebound شکل است. او سفر با یک گروه سازمان یافته است که به وضوح در یک ماموریت. من تعجب اگر scrawnier اعضای جامعه ابراز تنفر خود را برای در نظر گرفتن بخش های اضافی از مرغ و استیک.

این خط فکر قطع شد وقتی که ابی در یک cutscene در طول یک الی بخش از گیم پلی نوسانات یک باشگاه گلف در Joel دیگر شخصیت اصلی بازی اصلی و شکسته در جمجمه او.

شما به عنوان جوئل در طول بازی و در عرض چند ساعت او مرده است. Ellie است که قهرمان در حال حاضر. با توجه به یک اقلیت پر سر و صدای apoplectic طرفداران این مسئله است.

این درست نیست که شخصیت یک زن است یا این که او همجنسگرا (اگر چه وجود دارد بسیاری از اعتراض به آن). این درست نیست که جوئل می میرد. این است که Naughty Dog در ترویج عاقبت که ستاره دار Joel اما او تقریبا بلافاصله جایگزین شده است. ساخت بدتر, شما بازی های زیادی از نیمه دوم به عنوان ابی Joel قاتل.

این همه غیر قابل قبول در ذهن توییتهایی و تقویم بررسی برخی عصبانی پارسه. برخی از متهم سگ شیطان از به خطر انداختن Joel بدون هیچ دلیل. دیگران نشان می دهد پس از آن استودیو می تواند در ترویج عدالت اجتماعی ارزش. به جز خشم خود را بلانت و مبهم, glosses بیش از جزئیات مهم است. اگر شما در بازی The Last of Us Part 2, شما خواهید دید که شیطان سگ کشته Joel برای یک دلیل خوب.

the-last-of-us-part-ii-pgw-screen-10-ps4-us-10jul18

Abby.

Naughty Dog

زندگی می کنند به اندازه کافی بلند برای خودتان تبدیل به یک تبه کار

The Last of Us Part 2 انتقام داستان. انتقام نیست فقط پیشرفت این طرح این است که یک بازی ویدیویی در مورد انتقام خود را.

بعد از ابی جان Joel او انگیزه می شود فوری سوال. او به نظر نمی رسد مانند یک فرد بد است. به طور معمول اگر یک بازی باعث می شود شما به عنوان کسی که آن معنی است که آنها یک قهرمان از انواع. توسط Abby یک قهرمان ؟ شد مرگ جوئل را توجیه کرد ؟

بله ما یاد بگیرند. بله در آن بود.

اصلی آخرین ما شرح زیر است Joel سفر به تحویل Ellie به کرم شب تاب, یک گروه شبه نظامی است که بر خاست تا در سرچماقی ها عفونت را پس. Ellie ایمنی بدن به عفونت تبدیل می شود که هر کس دیگری به زامبی مانند موجودات به نام آلوده و کرم شب تاب می خواهید به مطالعه ، هنگامی که جوئل ارائه Ellie به یکی از بیمارستان های او می آموزد و آنها را مجبور به انجام عمل جراحی مغز. او را مرگ در این فرآیند است. در پاسخ او می کشد همه از نمرات از کرم شب تاب ارتش به دیدن دکتر در حال آماده شدن برای عمل جراحی و "صرفه جویی" به روز است.

که جراح آماده به کار در الی ؟ که ابی پدر. شما پیدا کنید این را در طول نیمه دوم بازی که در آن شما بیشتر بازی به عنوان Abby. در اینجا شما باید یاد بگیرند که ابی انگیزه برای شکار کردن Joel هستند به همان اندازه به عنوان مشروع به عنوان Ellie برای شکار ابی.

با بازی پایان هر دو الی ابی و این فرصت را به کشتن یک دیگر اما در نهایت اجازه دیگر زندگی می کنند. این یکی دیگر از شکایت های ساخته شده: جوئل به موقع انتقام داستان اما در پایان Ellie نمی کند در واقع انتقام. بنابراین جوئل مرگ بی معنی است.

در عین حال شخصیت رفتن به طول های شدید برای انتقام قربانی روابط شخصی در تعقیب و باید خود را به ارزش های اخلاقی تحریف شده توسط جذبه از انتقام. این بازی در مورد شما بررسی انگیزه های شخصیت و رستگاری در مد قابل توجه برای یک AAA تصویری بازی.

که چرا شیطان سگ کشته جوئل.

آن را بعید است که بسیاری از مردم ترک 0/10 بررسی بر روی تقویم و یا تخلیه گاز سرخوردگی خود را در توییتر به این درک. بسیاری از این فعالیت های رخ داده در 24 ساعت پس از آخرین از ما بخش 2 را آزاد کند. بازی زمان من 29 ساعت به پایان برساند.

لذت بردن از اشتباه بودن

من رفتم به The Last of Us Part 2 انتظار برای آن را دوست ندارم. Naughty Dog طرز عمل آن ناشناخته سری -- خواب تا setpieces و سپس تهیه یک داستان در اطراف آنها -- همیشه مالیده من راه اشتباه است. من آن را دوست ندارم زمانی که بازی های ویدئویی قرض زبان بصری هالیوود به داستان.

در آن زمان حدود ده دقیقه از بازی برای بازی برای من به عقب به سمت من و آن تنها رو بیشتر جذب از وجود دارد. The Last of Us Part 2 قوانین.

بازی کامل نیست. برخی می گویند که این می تواند احساس clunky. من با شما موافقم. آن زمان من حدود 5 یا 6 ساعت برای رسیدن به این شخصیت جنبش که در ادامه به احساس سنگین در سراسر. و به عنوان الهام بخش به عنوان داستان وجود دارد سوال برانگیز لحظات که در آن شخصیت های رفتار در راه است که در تضاد با انگیزه های خود را.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید بوم با یک نظر.

اما Naughty Dog را بسیار مناسب بین شخصیت های پیچیده و متفکر داستان و گیم پلی هیجان انگیز. خانه در عیوب خواهد بود پوچ.

در حالی که وجود دارد برخی از صادق بازیکنان که به سادگی نمی مانند The Last of Us قسمت 2 داستان جهت بسیاری از افراد تانک بازی نمره در تقویم و یا تویت سوء استفاده در توییتر علاقه مند نیست صادقانه و ارزیابی. این آشکار است از هزاران نفر از مردم spouting ضد زن یا ضد, گی, تعصب, اما آن را نیز متاسفانه درست از هزاران نفر دیگر که ادعا می کنند به جرم طعمه و سوئیچ Joel مرگ نشان دهنده اما بعید است که به اندازه کافی از این بازی را ببینید که در آن است که جاده منجر می شود.

به طوری که یک خبر بد. ده ها هزار نفر از مردم در حال استفاده از اینترنت ناشناس ماندن به traduce The Last of Us Part 2. خبر خوب است ؟ The Last of Us Part 2, پلی استیشن 4 سریع ترین فروش بازی فروش 4 میلیون واحد فقط در سه روز.

میلیون ها نفر از علاقهمندان به بازی ندارد و موضوع را با تنوع. آنها می خواهند به بازی بازی های که ریسک با داستان های خود را حتی اگر هزاران نفر را یک مسئله در مورد آن. The Last of Us Part 2 طول می کشد این خطرات آن 4.8 تقویم کاربر نمره امن است را نادیده بگیرد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن