سامسونگ, رئیس, چهره, دستگیری دوباره

کره جنوبی دادستان پرونده حکم بازداشت روز پنج شنبه در برابر سامسونگ عملا رهبر برای شکستن محلی بازار سرمایه ،

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

کره جنوبی دادستان پرونده حکم بازداشت روز پنج شنبه در برابر سامسونگ عملا رهبر برای شکستن محلی بازار سرمایه ،

مقامات متهم سامسونگ الکترونیک معاون رئیس Lee Jae-yong ارتکاب تقلب در معاملات سهام, قیمت دستکاری و تقلب حسابداری در ادغام سامسونگ C&T و Cheil Industries در 2015.

حکم بازداشت نیز برای ثبت دو کلید, مدیران, معاون رئیس Choi Gee-sung و رئیس جمهور کیم جونگ-joong از در حال حاضر از بین رفته استراتژی آینده دفتر واحد مدیریت کل کنگلومرا. کیم نیز هزینه های اضافی از دروغ.

دادستان مارسی: سامسونگ عمدا متورم قیمت سهام از Cheil Industries که در آن لی تا به حال 23.2 درصد سهام و ارزش کسانی که از سامسونگ C&T عملا شرکت از کل گروه کسب و کار که در آن او تا به حال هیچ سهام.

ادغام گفته مجاز لی به تعلق بیشتر سهام این شرکت با هم ادغام شدند Samsung C&T نتیجه به او کنترل بیشتری بر کل سامسونگ کسب و کار, گروه, دادستان گفت.

لی گزارش رد همه اتهامات در طول دو نمونه از بازجویی توسط محققان در ماه گذشته.

سامسونگ کاهش یافته است به اظهار نظر در این موضوع.

در بیانیه ای لی حقوقی تیم گفت: دادستان' تصمیم بود "تاسف" با توجه به این که او درخواست یک ارزیابی از اعتبار کیفرخواست در روز سه شنبه.

پس از 2018 کره جنوبی اجازه داده است تشکیل مدنی پانل به بررسی موارد. این پانل متشکل از به طور تصادفی انتخاب کارشناسان متعهد بررسی تحقیقات و ارزیابی این که آیا کیفرخواست باید ادامه دهید. تصمیمات خود را نه از نظر قانونی الزام آور است.

این تحقیقات جداگانه ای به لی رشوه خواری محاکمه جایی که او اعتراف کرده به پرداخت رشوه به رئیس جمهور سابق Park Geun-hye و کلید خود را دستیار خود را برای حمایت از ادغام.

در حالی که دادگاه بررسی تاریخ جدید حکم بازداشت او هنوز اعلام نشده لی هنوز رو محاکمه مجدد برای رشوه رسوایی.

او برای اولین بار دستگیر و برای اتهامات رشوه خواری در سال 2017 قبل از منتشر شده در سال 2018 پس از دریافت یک حکم تعلیقی در دادگاه استیناف. دادگاه عالی دستور داد برای محاکمه مجدد در سال گذشته با این حال گفت که برخی از اتهامات رشوه خواری بودند به اشتباه رد کرد.

در همین حال ماه گذشته Lee ساخته تلویزیونی نشانی به عذر خواهی برای کنگلومرا دخالت در جریان ملی رشوه رسوایی اعتراف که به اتهام فعالیت های غیر اخلاقی شد ناشی از یک "جانشینی مشکل". در طول آدرس Lee همچنین وعده داده شده چنین فعالیت ها قرار داده شده است برای استراحت و که او نمی خواهد عبور بیش از کنگلومرا به کودکان خود.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب