ستاره دنباله دار Neowise است رویای یک عکاس: راهنمایی برای گرفتن آن - CNET

این تصویر ناسا از پارکر خورشیدی کاوشگر با استفاده از پردازش داده ها نشان می دهد دنباله دار Neowise را دوقلو دم

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399
parkerneowiseprocessed1

این تصویر ناسا از پارکر خورشیدی کاوشگر با استفاده از پردازش داده ها نشان می دهد دنباله دار Neowise را دوقلو دم.

ناسا/دانشگاه جانز هاپکینز APL/Naval Research Lab/پارکر خورشیدی کاوشگر/Guillermo Stenborg

ستاره دنباله دار Neowise است که درخشان ترین فضای iceball به پرواز با زمین حداقل از سال 1997 ناسا می گوید و آن را در حال حاضر قرار دادن در یک نمایش در شب, آسمان, ارسال امیدوار astrophotographers را به تاریکی.

مقدار زیادی از تصاویر زرق و برق دار ستاره دنباله دار ظاهر می شود بیش از افق فقط قبل از طلوع آفتاب و یا در مدت کوتاهی پس از غروب آفتاب بوده است گردش آنلاین حتی به عنوان بسیاری از مردم هنوز هم نیاز به دوربین دوچشمی برای تعیین سرعت فضایی بازدید کننده. این منجر به یک سوال واضح:: چگونه هک آنها در آن عکس های بزرگ?

jan-curtis-comet-neowise-071220-stacked-1594816674

Neowise بیش شایانی وایومینگ در جولای 12.

Spaceweather.com/Jan Curtis

در آن طول می کشد کمی برنامه ریزی و صبر اما با تجهیزات مناسب و کمی همکاری از آب و هوا فقط در مورد هر کسی می تواند آن را انجام دهد. در اینجا برخی از نکات اساسی برای شروع.

انتخاب مناسب زمان و مکان

در طول اجرای آن ستاره دنباله دار Neowise ظاهر خواهد شد در درجه اول در شمال غرب و غرب آسمان شب. ببینید من در پست قبلی برای جزئیات بیشتر در مورد دقیقا همان جایی که به نگاه و یا استفاده از یک آسمان (آنلاین ابزار نقشه برداری مانند TheSkyLive.com برای خود زمان و مکان.

4354-sky-chart-showing-where-to-look-for-the-comet-in-late-july-to-the-northwest

که در آن به دنبال Neowise در ماه جولای.

NASA/JPL-Caltech

هنگامی که شما می دانید که جهت باد به صورت شما نیاز به گرفتن به عنوان دور از آلودگی نوری به عنوان امکان پذیر است و مطمئن شوید که شما باید به عنوان روشن و گسترده نمایی از آسمان شب به عنوان شما می توانید پیدا کنید. ابرها و چراغ های شهر واقعا می تواند شما را خراب astrophotography برنامه.

بیشتر بی باک عکاسان گرفته اند به اواخر شب یا اوایل صبح کوه صعود به دریافت بهترین نقاط برتری ممکن است اغلب با نتایج قابل توجه است. فقط مطمئن شوید که برای آماده سازی و امن اگر شما در حال رفتن به یک سفر خارج از آن.

خود را با شتاب دنده

در حالی که یک ستاره دنباله دار فشرده از طریق فضا در 17,500 کیلومتر در ساعت (28,159 کیلومتر در ساعت) به نظر می رسد تقریبا ثابت از چشم انداز ما است. که به معنی عکاسی Neowise است مورد دقت و نوردهی طولانی مدت به جای هر نوع عمل عکس. به عنوان مثل شما نیاز به یک سه پایه محکم و یک دوربین با لنز زوم تله فوتو. شما باید قادر به تنظیم لنز و دوربین به فوکوس دستی و قرار گرفتن در معرض و همچنین استفاده از یک لامپ و یا زمان طولانی قرار گرفتن در معرض حالت از پیش تعیین شده برای رسیدگی به قرار گرفتن در معرض. اگر شما واقعا می خواهید برای رفتن مایل اضافی با استفاده از یک دوربین با شاتر کابل self-timer و یا برخی از دیگر عملیات از راه دور قابلیت برای جلوگیری از هر گونه تکان دادن و یا تاری است که ممکن است از فشار دادن دکمه شاتر.

آن ضرری ندارد به یک لنز زاویه باز و همچنین. دم یک ستاره دنباله دار می کشد تا به اندازه کافی گسترده منطقه ای که یک لنز زوم ممکن است همیشه نمی شود عملی است. که چگونه بسیاری شده اند قادر به گرفتن به خصوص تصاویر شگفت انگیز از هر دو Neowise و شفق شمالی.

"من هیجان زده برای دیدن زاویه گسترده و لنز ضبط می تواند این span از استیو (یک شفق قطبی مربوط به پدیده) به Neowise و حدود 10 photos", Manitoba, عکاس بر اساس دانا Lach گفته ناسا. "من مشاهده باور نکردنی شفق برای حدود سه ساعت و گاهی اوقات آن را کشیده بالا من. در زمان Neowise شد outshone توسط درخشان شفق قطبی بود اما قابل مشاهده کل زمان."

آزمایش!

هنگامی که شما پیدا کرده ام نقطه سمت راست واقع دنباله دار و راه اندازی تجهیزات خود را به کار واقعی آغاز می شود. اولین بار, خندق, فوکوس خودکار در دوربین خود را و بازی با کانونی مختلف قرار گرفتن در معرض بار و قاب ترکیب. شما ممکن است بخواهید برای منزوی کردن ستاره دنباله دار و یا تصرف آن را در برابر چشم انداز.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: راهنمایی برای ابتلا به ستاره دنباله دار Neowise خود را با دوربین

1:15

هنگامی که ناسا لایحه Dunford عکس ستاره دنباله دار در حالی که آن را قابل رویت با چشم غیر مسلح قبل از سپیده دم, او در بر داشت برخی از نقطه شیرین برای گرفتن بهترین تصاویر.

"من در بزرگنمایی بر روی آن و در معرض هر عکس حدود چهار ثانیه," او توضیح می دهد که در بالا تصویری.

اعتماد پردازش

ما در یک فتوشاپیه اما با astrophotography شما می توانید با استفاده از پردازش تصویر را Neowise نگاه بیشتر به عنوان آن به نظر می رسد در فرد است.

این دوباره نیاز به برخی از آزمایش و تصویر خوب-نرم افزار ویرایش اما Dunford توصیه می کند بازی در اطراف برای دیدن اگر شما می توانید روشن تصویر و بیرون آوردن درخشندگی این دنباله دار و کاهش سر و صدا. این است بیشتر احتمال دارد به چگونه مغز خود را در واقع پردازش تصویر دریافت شده از شبکیه خود را در زندگی واقعی است.

50103972537-5f447dbcfa-k

Neowise بیش از واشنگتن ،

ناسا/بیل اینگالس

به اشتراک گذاری ثروت

مطمئن باشید که برای به اشتراک گذاشتن هر آنچه که شما ضبط با جهان است. برخی از ما خیره کردن یک پیش بینی از ابری آسمان شب برای هفته آینده با وجود زندگی در جنوب غربی کویر. لطفا به اشتراک گذاری تصاویر خود را با من در توییتر و Instagram @EricCMack.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب