محرک بررسی 2: هنگامی که آن را می رسد ؟ در اینجا تاریخ به دانستن - CNET

هنگامی که یک معامله انجام می شود برای دومین محرک بررسی کنید ؟ سارا تو/CNET برای اکثر تا به روز اخبار و اطلا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 20 تیر 1399
money-bills-wallet-coins-dollars-1002

هنگامی که یک معامله انجام می شود برای دومین محرک بررسی کنید ؟

سارا تو/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

برای کسانی که به دنبال یک جدول زمانی برای دومین محرک بررسیآن را سخت برای به دست آوردن نزدیک تر از این: "به محض این که مجلس سنا می شود [از آن زمان شکستن] ما در حال رفتن به از نشستن بر مرکب اساس با جمهوری خواهان و دموکرات" وزیر استیون Mnuchin کرد و گفت: در CNBC. "این خواهد بود که ما اولویت را به مطمئن شوید که بین 20 و پایان ماه که ما تصویب بعدی قانون."

با مدعیان بالای 1 میلیون دلار برای 16 هفته در یک ردیف و افزایش مزایای بیکاری انقضای تا پایان ماه فشار در حال رشد است در کنگره و کاخ سفید را به عمل در پایان ماه ژوئیه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت حمایت که "دراماتیک" و "سخاوتمندانه" نجات لایحه شامل یک دوم دور از محرک پرداخت و مک کانل خود را پذیرفته بررسی دیگری "به خوبی می تواند بخشی از آن است."

به عنوان یک جدول زمانی "جولای" فقط یک قطعه از پازل. شما می خواهید به دانستن زمانی که بعد از محرک عمل می کند و زمانی که می تواند IRS شروع به ارسال یکی دیگر از محرک به بررسی واجد شرایط دریافت کنندگان. ما از هم جدا سنا تقویم -- است که پر شده با دو طولانی recesses -- و با استفاده از جدول زمانی برای اولین محرک چک به عنوان یک مدل. خوانده شده در برای دیدن آنچه که ما یافت می شود.

این داستان به روز رسانی اغلب با اطلاعات جدید است. اگر شما هنوز هم در انتظار اولین دور از coronavirus پرداخت, شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک بررسی نحوه گزارش خود را بدون نشان دادن چک به IRS و پیدا کردن دلایل ممکن را بررسی کنید هنوز هم نمی رسید.

money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره است که انتظار می رود برای شروع کار به زودی در یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

محرک بررسی جدول زمانی: آنچه که در مجلس سنا در حال حاضر انجام?

در ادامه یک برنامه فشرده برای کار با اگر آن را به ایجاد پیشنهاد و تصویب یکی دیگر از نجات بیل-که می تواند شامل بیشتر محرک پولی -- قبل از پایان ماه ژوئیه.

در حال حاضر از طریق جولای 17: سنا است در یک برنامه ریزی زنگ تفریح که شروع چهار شنبه, جولای 3 و می رود تا روز جمعه, جولای 17. جلسه رزومه در دوشنبه, جولای 20. از جمله تعطیلات آخر هفته که 17 روز وقفه بین روز گذشته در جلسه و بعد از جلسه جدید.

آیا مجلس سنا با استفاده از این زنگ تفریح به کار بر روی یک دوم محرک بررسی کنید ؟ اعضای مجلس سنا ممکن است در خانه متحده را با استفاده از زمان استراحت برای جمع آوری داده ها برای کار بر روی یک دوم بسته یک بار جلسه رزومه.

"من فکر می کنم زمان حال رفتن به فقط در مورد حق برای ما به دانستن آنچه که ما نیاز به دانستن در یک بسته است که حرکت ما را به اوت, سپتامبر, اکتبر," گفت: سناتور. Roy Blunt یک جمهوری خواه از ایالت میسوری در ژوئن 30.

جولای 20 Aug. 7: سنا خواهد بود در جلسه برای سه کار هفته تا جمعه اوت. 7. است که به سنا 15 روز کاری (و نه از جمله تعطیلات آخر هفته) به بحث لایحه قبل از آن در تابستان آینده زنگ تفریح.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ...

1:33

Aug. 10 سپتامبر. 7: سنا را برای آن اوت زنگ تفریح که طول می کشد از طریق روز کارگر (دوشنبه سپتامبر. 7). وجود دارد که 32 روز از آخرین تاریخ مجلس سنا در جلسه (Aug. 7) تا روز اول ادامه جلسه (Sept. 8). سنا نمی خواهد کار از طریق اوت استراحت مک کانل گفت: ژوئن 30.

اگر سنا می کند تا دومین بسته محرک اقتصادی در ماه جولای جدید لایحه اجازه چک خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس و یا قبل از سه شنبه ، 7 به طریق قبل از سنا را در ماه اوت ،

سپتامبر. 8 سپتامبر. 25: سنا در جلسه. اگر کنگره نیست کامل بسته محرک با شروع مرداد شکستن آن نیاز به رزومه کاری در ماه سپتامبر.

که می تواند IRS ارسال یک دوم محرک پرداخت ؟

آن را هنوز هم ممکن است برای IRS به شروع به ارسال چک در ماه اوت اگر مجلس نمایندگان و سنا را به دور دوم محرک چک سبز نور در پایان ماه ژوئیه.

cash funds running out of money change dollars wallet empty

از آن زمان به هش کردن اعداد.

سارا تو/CNET

برای مرجع جمهور امضا مراقبت در عمل به قانون در مارس 27 و اولین محرک پرداخت رفت و کمتر از سه هفته بعد در 15 آوریل.

هدف از حدس و گمان فقط اجازه دهید بگویم که یک محرک عمل می شود قانون در سه شنبه ، 7. پس از مراقبت در عمل زمانی که برای اولین بار چک می تواند توسط Aug. 26.

آن را قابل قبول که IRS می تواند حرکت حتی سریع تر به ارسال اولین موج محرک چکاز آن در حال حاضر ساز و در محل از دسته اول از جمله یک ابزار برای مردم به ثبت نام برای پرداخت مستقیم و پیگیری پرداخت های خود را.

عواملی مانند چگونه بسیاری از مردم خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت و بار دوم در اطراف می تواند نقش مهمی در کم کردن سرعت یا سرعت بخشیدن به این جدول زمانی.

چه تاریخ نهایی من می تواند دریافت یک دوم محرک بررسی کنید ؟

money-300x250usjc

دوم محرک لایحه می تواند برای آمریکایی ها تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنجلا Lang/CNET

در حالی که ما نمی دانیم که هر چیزی رسمی -- و نمی خواهد تا زمانی که یکی دیگر از بسته نجات رسمی است -- ما می توانید در قرعه کشی تجربه اولین محرک چک به عنوان یک پتانسیل طرح.

IRS را فرستاده اند حدود 200 میلیون چک در زمان آن انجام می شود توزیع پرداخت. (کل جمعیت ایالات متحده است که نزدیک به 330 میلیون نفر با توجه به اداره آمار.)

در آغاز ماه ژوئن به خانه راه و وسیله کمیته برآورد (PDF) به عنوان بسیاری از 35 میلیون آمریکایی هنوز هم می تواند بدهکار پرداخت.

IRS نشده در پاسخ به CNET سوالات در مورد چگونه بسیاری از چک باقی می ماند به آن ارسال شود اما آژانس می گویند آن را ادامه خواهد داد به پرداخت نهایی دسته از طریق پایان سال است. اگر وجود دارد افراد کمتری دریافت دومین محرک چک کنیداما این امکان وجود دارد که آن را نمی خواهد به عنوان طولانی به ارسال دور دوم چک.

اگر شما نمی توانید پول خود را در عین حال در اینجا 10 دلیل ممکن است برای به تاخیر بیاندازد. اگر شما نگران هستید شما قرار بود برای دریافت خود را چک کنید و نمی, در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید.

آیا ما هنوز هم نیاز به یک محرک بررسی کنید ؟ بیکاری بحث گرم

دوم محرک بررسی لازم است ؟ که سوال این است که در قلب این بحث است.

"مسیر رو به جلو برای اقتصاد باقی می ماند فوق العاده نامشخص است و بستگی زیادی در موفقیت ما در حاوی ویروس" گفت: فدرال رزرو صندلی جروم پاول در خانه شهادت در پایان ماه ژوئن. "مسیر رو به جلو را نیز بستگی دارد سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز است."

برای 16 هفته به وزارت کار گزارش (PDF) تعداد ما کارگران برای استفاده از بیمه بیکاری بالاتر از 1 میلیون با 1.3 میلیون نفر از کارگران تشکیل پرونده دولت جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته پایان ماه ژوئیه 4. تعداد مدعیان اولیه پایین است 99,000 از هفته قبل است.

جاش Bivens مدیر حزبی موسسه سیاست اقتصادی گفت: گسترش مزایای بیکاری یک قطعه کلیدی از مراقبت عمل می کنند که بسیار مهم برای خانواده هایی که در آن کسی دهکدهای از دست داد ، این گسترش مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط موسسه سیاست های اقتصادی, Bivens گفته CNET اگر کنگره نمی تمدید اضافی 600 دلار در پایان ماه ژوئیه این کشور خواهد شد و باید 5 میلیون شغل کمتر از یک سال از هم اکنون از اگر کنگره نگهداری می شود افزایش مزایای در حال اجرا است. "این یک مانع بزرگ برای بازیابی اگر ما اجازه دهید آن را مرور" Bivens گفت.

coronavirus-businesses-9856

حتی با برخی از کسب و کار شروع به باز ما staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

چه خواهد شد آن را به یک دوم محرک بررسی کنید و آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

عبور از دور دوم IRS پرداخت به نظر می رسد بستگی به دو چیز است: چه بد اقتصاد است مراتب و اگر نمایندگان مجلس معتقدند که پرداخت مستقیم به میلیون ها نفر از مردم است و بهترین راه برای پاسخ دادن به رکود اقتصادی فعلی.

در حال حاضر ما صبر کنید تا سنا بازگشت از آن جولای زنگ تفریح را بعد از بسته محرک. برای دریافت یک دوم بررسی و پیشنهاد بسته نجات خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از دریافت امضا از رئیس جمهور. تنها پس از آن می تواند آن را به اثر.

پس از آن IRS در حال حاضر دارای یک سیستم در محل برای سازماندهی و توزیع آن چک. اما آن را هنوز هم می تواند هفته بیشتر قبل از شما دریافت پرداخت.

ما همچنان برای به روز رسانی این داستان را با اطلاعات جدید به آن مطرح می شود. در حالی که آینده از دوم محرک لایحه همچنان بلاتکلیف ما به اشتراک گذاری منابع در دسترس در مورد کوروناویروس مشکلات وام و بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن