کوالکام ضربان Q3 برآورد اعلام ثبت اختراع مقابله با Huawei

کوالکام در روز چهارشنبه گزارش بهتر از حد انتظار نتایج مالی سه ماهه سوم. این chipmaker همچنین گفت: آن را حل و فصل اختلاف آن با Huawei و امضا دراز مدت مجوز ثبت اختراع توافق با شرکت چینی. این موافقت نامه های جدید را باید در درآمد حدود 1.8 میلیارد از Huawei برای سه ماهه چهارم کوالکام گفت.

کوالکام سهام بودند تا دو رقم بعد از ساعت معاملات.

اما chipmaker همچنین اشاره کرد که در آن پیش بینی حدود 15 درصد در سال بیش از سال کاهش در گوشی محموله در سه ماهه چهارم به علت COVID-19 از جمله “بخشی از تاثیر تاخیر جهانی 5G گل سرسبد تلفن راه اندازی.”

برای Q3 کوالکام ارسال شده غیر GAAP درآمد 86 سنت در هر سهم در درآمد حاصل از $4.89 میلیارد دلار است.

تحلیلگران انتظار داشتند درآمد از 71 سنت در هر سهم در درآمد حاصل از $4.81 میلیارد دلار است.

“به عنوان 5G همچنان به رول از ما متوجه مزایای سرمایه گذاری ما در ایجاد گسترده ترین برنامه مجوز در تلفن همراه و در حال تبدیل چالش های فنی از 5G به رهبری فرصت های تجاری و برنده” مدیر عامل شرکت Steve Mollenkopf در بیانیه ای گفت. “ما تحویل داده و درآمد بالا پایان بالا از محدوده ما همچنان به اجرا در محصول ما و صدور مجوز کسب و کار و وارد یک جدید در دراز مدت توافقنامه مجوز ثبت اختراع با Huawei که همه موقعیت ما به خوبی برای تعادل 2020 و فراتر از آن.”

سه ماهه سوم درآمد از کوالکام تکنولوژی صدور مجوز (QTL) بخش Qualcomm صدور مجوز لشکر آمد به $1.04 میلیارد و 19 درصد کاهش سال بیش از سال. QTL حساب برای بخش قابل توجهی از کوالکام درآمد.

این شرکت کسب و کار دیگر بخش QCT (Qualcomm CDA فن آوری های) حساب برای بسیاری از درآمد خود را. QCT درآمد در Q3 بودند 3.8 میلیارد دلار 7 درصد افزایش در سال بیش از سال است. در QCT MSM (تلفن همراه ایستگاه مودم) تراشه حمل و نقل در Q3 رسیده 130 میلیون, کاهش نرخ 17 درصد در سال بیش از سال.

نتایج را شامل نمی شود درآمد از Huawei حل و فصل و یا جهانی ثبت اختراع توافق نامه مجوز کوالکام گفت.

برای سه ماهه چهارم کوالکام پیش بینی غیر GAAP سود هر سهم در این محدوده از $1.05 به $1.25 و غیر GAAP درآمد در محدوده 5.5 میلیارد دلار به 6.3 میلیارد دلار رسید.

کوالکام وارد شده به یک توافق حل و فصل با هواوی فقط در این ماه ، این شرکت همچنین به بلند مدت جدید, جهانی توافقنامه مجوز ثبت اختراع از جمله صلیب اعطای مجوز به حقوق به برخی از Huawei اختراعات پوشش فروش آغاز ژانویه 1 سال 2020 است.

این بدان معناست که برای Q4 کوالکام در حال حاضر انتظار QTL درآمد حق امتیاز و دلیل بر خرید و فروش ساخته شده توسط Huawei در ماه سپتامبر سال 2020 سه ماهه. برآورد Q4 درآمد حدود 1.8 میلیارد شامل مقادیر ناشی از Huawei تحت توافق حل و فصل و برآورد مقادیر با توجه به ماه مارس سال 2020 و ژوئن 2020 چهارم جدید جهانی توافقنامه مجوز ثبت اختراع. این مقدار خواهد بود از مطالعه حذف شدند غیر GAAP نتایج.

کاهش انتظار می رود در گوشی محموله در Q4 با توجه به COVID-19 می تواند منفی 25 درصد تاثیر در Q4 EPS این شرکت اعلام کرد.

فن آوری درآمد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>