پاتریک استوارت تبدیل 80: در اینجا 8 دلیل به او عشق - CNET

پاتریک استوارت تبدیل 80 در جولای 13, و او یک interstellar گنج. CBS خوشحال 80th birthday, Sir Patrick Stewart.

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
picardcrop2.jpg

پاتریک استوارت تبدیل 80 در جولای 13, و او یک interstellar گنج.

CBS

خوشحال 80th birthday, Sir Patrick Stewart. بازیگر انگلیسی است که ضربه بزرگ 8-0 روز دوشنبه در زندگی موثر کار می کنند. این شامل چندین دهه با شرکت رویال شکسپیر بازیگری صدا در همه چیز از مرد خانواده دوم به Emoji فیلم بازی و کار تجاری نقش چارلز خاویر در X-Men و حق رای دادن و بیشتر. او حتی به نظر می رسد در یاد meme, با معروف خود facepalm تولید همه چیز از کوکی ها برای خود الگوی رفتاری ژنراتور. اما برای بسیاری از او همیشه می خواهید کاپیتان Jean-Luc Picard الهام بخش و شجاع کاپیتان 24-قرن کشتی فضایی USS Enterprise.

به عنوان او تبدیل می شود و 80 و استوارت را نمی گذاشت در هر زمان به زودی. او بازگشت شخصیت محبوب از پیکارد در پیشتازان فضا: پیکارد در CBS همه دسترسی داشته باشید. (ViacomCBS است CNET شرکت مادر.) ما نقد و بررسی یادداشت که به عنوان پیکارد, Stewart باقی می ماند "حیاتی و پویا زمانی که او ایستاده تا برای همیشه در تاریخ بشریت است."

و اینکه 80 معنا نیست که او shies به دور از فن آوری های جدید. خود آقا پت خورش حساب توییتر است که باید دنبال کنید. بررسي فايلهاي خود هدیه تولد از استوارت pal, Ian McKellen که ارائه یک خواندن از ویلیام شکسپیر غزل 81 یک مشتاق و شیرین مراقبه در مورد اینکه به یاد حتی پس از یکی رفته از این جهان است.

آن را سخت به fangirl یا fanboy در مورد استوارت اما خود را به علامت 80 سال در اینجا هشت دلیل برای او را دوست دارم.

1. که استوارت-McKellen, دوستی

طرفداران نمی کنید برای دیدن بسیاری از افراد مشهور دوستی بازی کردن اما McKellen و استوارت بسیار روابط عمومی یک گنج برای سنین. دو استرالیایی ملاقات در دهه 1970 به ما گزارش مجله اما واقعا از همکاری بازیگران به عنوان رقیب در سال 2000 X-Men فیلم. از آن پس آنها همچنان به کار و بازی با هم با McKellen حتی خدمت به عنوان officiant برای استوارت 2013 عروسی.

2. او های غزل آنلاین

Ian McKellen, تولد غزل به استوارت نبود از آبی است. استوارت شده است خواندن یک Shakespearean sonnet هر روز از ماه مارس در حساب های رسانه های اجتماعی. این که آیا شما flunked از زبان یک استاد ادبیات یا مانند بسیاری از ما در جایی در میان گوش دادن به غنی خوانش دو دقیقه ای روزانه معافیت ارزش مصرف است.

3. او classiest یخ-چالش سطل همیشه

به یاد داشته باشید در سال 2014 زمانی که مردم با ریختن سطل آب یخ بر روی سر خود را به ترویج کمک به خیریه ALS? استوارت و سپس 74 عاقلانه تصمیم به جست و خیز سطل زباله به جای سکوت نوشتن یک بررسی (احتمالا خود ALS کمک مالی). تنها پس از آن او را بکشد یک سطل آب یخ به نمایش -- نه به تخلیه آن را به تعمیر خود را به یک نوشیدنی و بالا بردن توست. به سلامتی آقا.

4. او می تواند همه از مدفوع به Prospero

استوارت به تصویر کشیده مکبث و مارک آنتونی در میان دیگر شکسپیر نقش. اما او بیش از حد پر افاده به خنده در خودش. بله که خود را تصفیه صدای بیرون آمدن از دهان قورت دادن شکلک در سال 2017 را از Emoji فیلم. این نوع از ارزان شوخی در مصاحبه -- یکی از classiest بازیگران در خارج وجود دارد به صدای یک swirly قطعه پو -- اما هنوز هم سخت به خنده زمانی که او آگهی خود را poopy پسر در یک شعار از "ما شماره دو!"

5. او صادقانه در مورد سوء استفاده در دوران کودکی

این بازیگر متولد نشده را به یک زندگی از سهولت. او صحبت صادقانه در مورد سوء استفاده پدر و چگونه او را صبر در ترس برای او به خانه می آیند از میخانه قرار دادن کودک خود را در بین پدر و مشت و چهره مادر خود. استوارت قادر به فرار به بازیگری اما فراموش نکرده کسانی که به عنوان خوش شانس. او ادامه داد: برای ترویج آگاهی از خشونت خانگی و کمک به قربانیان آن در تمام سنین است.

6. او افتخارات خود معلمان

در سال 2010 استوارت knighted شد توسط ملکه الیزابت دوم در کاخ باکینگهام. و در میان این عمر افتخار او را فراموش نمی کند به اعتبار سیسیل Dormand این معلم انگلیسی که برای اولین بار تحت فشار قرار دادند و او را به سمت بازیگری گفت: او بدهکار "به معنای واقعی کلمه همه چیز" به مرد. "اگر چه بسیاری از مردم در زندگی من تا به حال تاثیر زیادی بر من بدون این مرد هیچ یک از آن را اتفاق افتاده است" بی بی سی به نقل از استوارت عنوان کرد و گفت. آن چیزی پیکارد انجام داده اند.

7. او طاس زیبا دوباره

استوارت شروع به از دست دادن موهای خود را در 19 و گزارش سعی کلاه combovers و toupees برای مخفی کردن طاسی. هالیوود سختگیرانه استانداردهای زیبایی نمی اغلب شامل ریزش مو پس از آن جای تعجب نیست که استوارت نگران او نمی خواهد به عنوان بازیگر پیکارد مگر اینکه او عینک کلاه گیس بر سر طاس خود را. اما ستاره بازحمت حرکت کردن خالق رادنبری خود گفت: این بازیگر به خندق کلاه گیس و در سال 1992 یک راهنمای تلویزیون نظرسنجی به نام استوارت سکسی مرد در تلویزیون.

8. بهترین. کاپیتان. تا کنون.

کرک Janeway, Healthcare بروکس -- همه آنها پیروان خود را. برای یک شب در شهر شما ممکن است سرگرم کننده ترین با ol' جیمز تیبریوس به عنوان آشامیدنی خود را از دوستان. اما اگر شما تا کنون در پیشتازان فضا مشکل و بیگانگان در حال پیشرفت و یا سپر سستی آن را Jean-Luc شما می خواهید بر روی پل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب