CSIRO را Data61 توسعه صدا تشخیص روش برای جلوگیری از صدای حملات حقه بازی

مشترک المنافع پژوهش های علمی و صنعتی سازمان (CSIRO) Data61 همراه با سامسونگ تحقیقات و کره جنوبی Sungkyunkwan د

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 تیر 1399

مشترک المنافع پژوهش های علمی و صنعتی سازمان (CSIRO) Data61 همراه با سامسونگ تحقیقات و کره جنوبی Sungkyunkwan دانشگاه را توسعه داده اند یک راه حل برای محافظت از مصرف کنندگان از صدای حملات حقه بازی.

صدای liveness تشخیص (خالی) طراحی شده است به صورت تعبیه شده در گوشی های هوشمند و یا یک صدای کمک نرم افزار برای شناسایی تفاوت بین یک زندگی انسانی صدا و صدای پخش از طریق بلندگو به تشخیص زمانی که هکرها اقدام به کلاه برداری از یک سیستم.

با توجه به Data61 بر خلاف دیگر صدای کلاهبرداری که با استفاده از تکنیک های یادگیری عمیق, مدل, از درجه اعتبار ساقط متکی بر بینش از spectrograms یک نمایش تصویری از طیف فرکانس برای تشخیص "liveness" از صدا.

CSIRO را Data61 cybersecurity تحقیقات دانشمند محمد Ejaz Ahmed توضیح داد که چگونه حملات حقه بازی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشترک به عنوان صدای فن آوری های در حال استفاده, فروشگاه آنلاین, برقراری تماس تلفنی ارسال پیام و کنترل هوشمند لوازم خانگی و دسترسی به خدمات بانکی است.

"اگر چه صدای کلاهبرداری شناخته شده است به عنوان یکی از ساده ترین حملات به انجام آن را به عنوان به سادگی شامل یک ضبط قربانی صدای آن فوق العاده دشوار است برای تشخیص به این دلیل که صدای ضبط شده دارای ویژگی های مشابه به قربانی زنده, صدای," او گفت:.

"از درجه اعتبار ساقط است بازی در حال تغییر فن آوری است که اجازه می دهد تا به صورت کارآمد تر و دقیق تشخیص کمک به جلوگیری از از مردم دستورات صوتی از مورد سوء استفاده قرار بگیرند."

به عنوان بخشی از توسعه از درجه اعتبار ساقط روش مورد آزمایش قرار گرفت با استفاده از de-شناسایی مجموعه داده از سامسونگ و اتوماتیک گوينده حقه بازی و مقابله با چالش هایی که Data61 تبلیغ به دست داشتند با دقت 99% و 94% برای هر مجموعه داده و قادر به تشخیص حملات هشت برابر سریعتر از یادگیری عمیق روش.

نتایج حاصل از این آزمایش منتشر شده اند در یک مقاله پژوهشی با عنوان خالی: سریع و سبک صدای liveness سیستم تشخیصکه ارائه خواهد شد در یک کنفرانس امنیتی در ماه اوت است.

مربوط به پوشش

Data61 را seL4 امنیت اجرای در حال حاضر در دسترس به RISC-V اکوسیستم

CSIRO اعلام کرده است که پس از اتمام اثبات اجرای صحت منبع باز seL4 microkernel برای RISC-V ISA.

امنیت سایبری و مرکز تحقیقات Data61, Penten پیوستن به نیروهای برای ساخت هوش مصنوعی-سیستم های دفاع فعال

اعلام کرد در طول D61+ زندگی مشترک پروژه تحقیقاتی استفاده خواهد شد Data61 AI تحقیقات برای ایجاد "سایبر تله" و "طعمه".

تجاری فرصت برای Data61 داده ایرلاک سیستم به عنوان بهره رمپ تا

سیستم توسعه یافته برای پلیس فدرال استرالیا را به دست آورد علاقه از دیگر نهادهای دولتی از جمله وزارت خانه امور و NSW Police.

CSIRO را Data61 توسعه 'واکسن علیه حملات در یادگیری ماشین

Data61 ادعای جدید خود را با مجموعه ای از واکسیناسیون-مانند تکنیک های آن را نشان می دهد ممکن است برای جلوگیری از حملات خصمانه ساخته شده در الگوریتم های یادگیری ماشین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب