منبع باز و سلامت رهبران پیوستن به نیروهای مبارزه با کروناویروس

زمانی که coronavirus به نظر می رسد منبع باز توسعه دهندگان تبدیل شده تلاش خود را برای شکست آن است. در حال حاضر بنیاد لینوکس است که با گرد هم آوردن شرکت منبع باز و مقامات بهداشت عمومی (PHAs) رهبران به مبارزه COVID-19 در بنیاد لینوکس بهداشت عمومی (LFPH).

این نیز به ارمغان می آورد برخی از مقدار مورد نیاز سازمان به برخی از منبع باز ضد coronavirus تلاش. درست از زمان شروع این بیماری همه گیر و منبع باز است ٬ COVID-19 مشکلات. در واقع برخی از اولین تلاش ها برای ردیابی ویروس عفونت تست اعداد آمد از منبع باز توسعه دهندگان. اما این تلاش ها — حتی زمانی که آنها از سازمان های بزرگ مانند بنیاد موزیلا و یا شرکت هایی مانند آی بی ام و Verizon — تمایل به یکی آف. این LFPH است که با گرد هم آوردن سازمان های متعدد.
 
این LFPH راه اندازی کرده است با هفت برتر فن آوری اعضای — سیسکو, doc.ai, هندسه دان, IBM, Amit, Tencent و VMware — و دو به میزبانی COVID-19 قرار گرفتن در معرض و ردیابی اطلاعیه پروژه های COVID سپر و COVID سبز.
 
COVID سپر ایجاد شده توسط داوطلب Shopify توسعه دهندگان. آن را در حال مستقر در کانادا است. COVID سبز طراحی و توسعه توسط یک تیم در Amit به عنوان بخشی از دولت ایرلند در پاسخ به این بیماری همه گیر. پس از اینکه مستقر با ایرلند خدمات بهداشتی و درمانی اجرایی دو هفته پیش آن را به دست آورد فوق العاده بالا تصویب بیش از یک سوم از این کشور بزرگسالان است. هر دو برنامه های مبتنی بر گوگل و اپل قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی (GAEN) سیستم.
 
LFPH تمرکز اولیه بر بهبود قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی برنامه های کاربردی با استفاده از GAEN. آنها همچنین در حال گسترش در همه جنبه های PHA را تست ردیابی و جداسازی فعالیت های.
 
این برنامه در دسترس برای سایر pha ها و شرکای آن برای استفاده و سفارشی. مشابه GAEN مبتنی بر منبع باز و پروژه های میزبانی شده توسط LFPH. COVID دیده بان کیل دانشگاه علوم کاربردی و ما پاسخ دیجیتال را نیز به عنوان غیر انتفاعی اعضای وابسته.
 
در علاوه بر این به COVID سپر و COVID سبز زودتر متقابل همکاری صنعت تلاش TCN ائتلاف ادغام به LFPH. این TCN ائتلاف یک جامعه جهانی از فن حمایت از توسعه حریم خصوصی-حفظ و صلیب سازگار با قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی نرم افزار در طول COVID-19 بیماری همه گیر.
 
TCN ائتلاف مدیر اجرایی جنی Wanger توضیح داد: “این منطقی است گام بعدی برای کار ما انجام داده ایم از ما آغاز به کار. ما نگاه به جلو به یک حتی گسترده تر و همکاری برای کمک به حرکت این حرکت سریع و ضروری تلاش است.” Wanger است که در حال حاضر رئیس LFPH را مجری این فروم. او را با هماهنگی اجرای تیم در سراسر جهان ساختمان COVID-19 ابزار در حالی که عموم مستند خود را به بهترین شیوه است.
 
برای کمک به تلاش های خود را و اجتناب از تقلید از کار LFPH عمومی, مدیر بسیار با تجربه پروژه منبع باز رهبر دن کوهن گفت که آن را “ایجاد یک جامعه جهانی از تکنولوژی پیشرو و شرکت های مشاوره, بهداشت عمومی, مقامات اپیدیولوژی و دیگر متخصصان بهداشت عمومی و حفظ حریم خصوصی و کارشناسان امنیتی و توسعه دهندگان فردی.” که مهم است. اما کوهن گفت: “در حالی که ما در حال هیجان زده برای راه اندازی با دو بسیار مهم منبع باز پروژه های ما فکر می کنم ما برگزاری تابع برای فعال کردن همکاری برای مبارزه با این بیماری همه گیر ممکن است ما بزرگترین ضربه.”

باید به عنوان خوانده شده

 
تئودور تنر آی بی ام جهانی CTO و معمار اصلی واتسون سلامت موافقت کردند:

“برای دیدار با چالش های جهانی از COVID-19 جهان باید به سرعت گرد هم می آیند و همکاری در راه های خلاقانه در حالی که با استفاده از بهترین شیوه های از تجربه گذشته. IBM تعهد به منبع باز در جوامع دهانه بیش از دو دهه و در طول این در سراسر جهان همه گیر ما ارزش واقعی در حال کار با مقامات بهداشت عمومی و بزرگتر بهداشت و درمان اکوسیستم به عنوان بخشی از LFPH. آی بی ام دارای منابع به اشتراک گذاشتن — ابر قدرت کد و AI-و ما نگاه به جلو به یک نقش فعال کار با رهبران در سراسر صنعت به حل چالش های پیچیده ای پیش رو است.”

که در سمت های فنی در بهداشت عمومی سمت. از لحاظ تاریخی در ایالات متحده PHAs رنج می برد از دهه کاهش بودجه. آنها به سادگی نمی باید مالی یا فنی منابع مورد نیاز برای پاسخگویی به نیاز فوری به مقیاس قابلیت های خود را به دیدار با خواسته های coronavirus بیماری همه گیر. خوشبختانه بسیاری از شرکت های فن آوری و افراد مشتاق برای کمک به آنها در مقابله با این چالش. این LFPH فراهم می کند یک فروم و مجموعه ابزارهای برای آنها را به کار با هم.

“در طول این قبر بحران جهانی من متعهد به داشتن تمام قطعات از بنیاد لینوکس پشتیبانی جامعه LFPH” گفت: بنیاد لینوکس, مدیر اجرایی, Jim Zemlin. “منبع باز را فراهم می کند یک معماری برای همکاری جهانی و این چیزی است که مورد نیاز برای ساخت امن و حفظ اجزای حیاتی ما تاکید سلامت عمومی زیرساخت ها است.”

Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>