ایرلند شمالی ضربان انگلستان به تماس با ما-ردیابی نرم افزار راه اندازی

ایرلند شمالی تبدیل شده است این منطقه برای اولین بار در انگلستان به انتشار یک تماس-ردیابی نرم افزار. دوبله StopCOVID NI, بلوتوث مبتنی بر مجاورت برنامه در حال حاضر در دسترس برای دانلود از گوگل و اپل برنامه فروشگاه برای ساکنان ایرلند شمالی است.

StopCOVID NI را پشتیبانی موجود تلفن و تماس مبتنی بر ردیابی عملیات در منطقه توسط ناشناس هشدار به کاربران اگر آنها شده اند در تماس نزدیک با کاربر دیگری که آزمایش مثبت برای ویروس.

انتقال دیجیتال

ابزار ساخته شده بر روی پلت فرم همان CovidTracker برنامه که راه اندازی در جمهوری ایرلند در اوایل این ماه. هر دو برنامه خواهد شد با هم در ارتباط باشند به این معنی که کاربران تست مثبت در انگلستان قادر خواهد بود برای هشدار دادن به تماس در جنوب مرز از طریق نرم افزار و بالعکس.

ببینید: راهنمای برای تبدیل شدن به یک انتقال دیجیتال قهرمان (TechRepublic حق بیمه)

ایرلند شمالی وزیر بهداشت رابین سوآن گفت: “آن را تنها چند دقیقه کوتاه برای دانلود و فعال کردن این برنامه. این می تواند مهم ترین چیزی که شما تمام هفته. آن می تواند شما جلوگیری از گسترش این ویروس به مردم شما در مورد مراقبت.”

شرکت ایرلندی Amit منجر به توسعه CovidTracker و StopCOVID NI, ساختمان هر دو برنامه در پشت API منتشر شده توسط گوگل و اپل به منظور تسهیل در توسعه غیر متمرکز تماس با ما-ردیابی فن آوری.

رویکرد رو به جلو قرار داده شده توسط گوگل و اپل شیپور خاموشی بلوتوث سیگنال به اجازه دهید گوشی های هوشمند, ثبت نام تماس با دیگر کاربران تبادل غیر قابل شناسایی اعداد با یکدیگر است.

هنگامی که یک بیمار آزمایش مثبت برای COVID-19 در ایرلند شمالی آنها را به دریافت یک کد توسط پیام متنی و دعوت به آن را وارد کنید در برنامه. این باعث خواهد شد ‘بلوتوث دست دادن و اجازه می دهد تا برنامه به طور خودکار هشدار دادن به کاربران که ثبت شده است به عنوان نزدیک تماس با ما.

زیرا تمام عملیات که ممکن است شامل حفظ حریم خصوصی در حال اجرا به صورت محلی بر روی تلفن کاربران و نه از طریق یک پایگاه داده مرکزی اپل و گوگل پروتکل بارها و بارها تن به تن به عنوان حفاظت از حریم خصوصی طراحی شده توسط.

ایرلند شمالی رئیس اطلاعات دیجیتال افسر برای بهداشت و مراقبت از دن غرب گفت: هفته گذشته که همکاری می تواند “تئوری” تاسیس شود با هر برنامه دیگر است که با استفاده از همان معماری ارائه شده توسط گوگل و اپل تا زمانی دوجانبه داده های موافقت نامه ها در محل های مختلف با حوزه های قضایی است.

Colm Harte, مدیر فنی در Amit گفته ZDNet که اگر چه تیم خود را اعمال می شود آموخته های از ساختمان ایرلندی برنامه برای سرعت بخشیدن به ایجاد StopCOVID NI دو فن آوری هستند.

“ما در زمان پلت فرم ما به عنوان یک پایه برای راه اندازی برنامه های جدید, اما از برنامه چشم انداز شمالی ایرلندی نسخه کاملا متفاوت است,” او گفت:. “این یک برنامه برای دیدار با نیازهای خاص خود را دارند.”

Harte ارائه StopCOVID NI در مقابل مجمع ایرلند شمالی در هفته گذشته. این برنامه تنها ارائه می دهد تماس با دیجیتال-خدمات ردیابی به عنوان مخالف به آن همتای ایرلندی, که همچنین شامل اختیاری چک در تابع اجازه می دهد تا کاربران برای به اشتراک گذاشتن که آیا آنها در حال نشان دادن علائم این ویروس با خدمات بهداشت عمومی.

Harte تاکید کرد که جذب CovidTracker در جمهوری ایرلند شده بود بسیار موفق با تقریبا 1.5 میلیون محبوبیت — در حدود یک سوم از جمعیت است.

مسائل مربوط به حریم خصوصی

اما وجود دارد نیز بوده است انتقاد از یک تیم از محققان که برخی از مسائل مربوط به حریم خصوصی با برنامه. یک گزارش از کالج ترینیتی دوبلین نشان داد که خدمات Google Play می فرستد بسیار حساس اطلاعات به سرورهای گوگل که شامل سیم, شماره سریال, شماره تلفن و Gmail آدرس. را قادر می سازد CovidTracker باعث می شود آن را غیر ممکن است برای خاموش کردن خدمات Google Play.

محققان تاکید کرد که مسائل مربوط به حریم خصوصی گره خورده به اندروید راه اندازی و مانند فراتر از CovidTracker برنامه. یک HSE سخنگو گفت: “امنیت شده است یک اولویت و کد بازبینی شده است هر دو توسط Edgescan و کد نقد و بررسی در علوم پایه و ایرلند. ما کار با این گروه را به ادامه برای اطمینان از یکپارچگی و امنیت این نرم افزار از طریق نسخه های جدید به عنوان لازم است.”

این تیم پشت ایرلند شمالی برنامه نیز مشاوره با پیشرو در حفظ حریم خصوصی گروه برای توسعه StopCOVID NI مانند کمیسیون حقوق بشر در شمال ایرلند و سازمان عفو بین الملل. منطقه خدمات بهداشتی و گفت که این تکنولوژی طراحی شده بود با استفاده از اطلاعات کمیسیون را ‘حفظ حریم خصوصی طراحی شده توسط’ اصول است.

ببینید: این NHSX تماس-ردیابی برنامه ممکن است که در واقع کار می کرد

یک حفاظت از داده ها ارزیابی اثرات (DPIA) نیز انجام شده برای این برنامه به تعریف دقیقا چه داده ها استفاده می شود و چگونه به بهترین محافظت از آن. یک DPIA الزامی است تحت GDPR قوانین برای هر پروژه در نظر گرفته است که در معرض خطر برای داده های کاربر.

در بقیه UK, نشانه کمی وجود دارد که یک تماس-ردیابی برنامه منتشر خواهد شد در هر زمان به زودی. انگلستان NHSX در ابتدا تصمیم گرفتند برای متمرکز تکنولوژی به جای ساخت یک برنامه در بالای گوگل و اپل API. پس از تاخیر به دلیل مشکلات فنی این سازمان تغییر برنامه های اصلی اعتراف به این که تکنولوژی غول’ رویکرد مناسب تر خواهد بود.

ایرلند شمالی خدمات بهداشت و درمان انتظار می رود که StopCOVID NI خواهد شد سازگار با برنامه های معرفی شده در آینده در سایر نقاط بریتانیا است.

در این میان انگلستان است که به شمارش در سراسر کشور manual تماس با ما-ردیابی برنامه آغاز شده است که در ماه گذشته. دولت اما به رسمیت شناخته شده است که این برنامه راه اندازی شد بدون تکمیل DPIA است که افزایش نگرانی در میان حریم خصوصی فعالان.

Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>