APAC کارکنان به طور کامل امن برای کار از خانه

بیشتر کارکنان در حال کار از خانه در میان همه گیر جهانی است, اما اکثریت انجام این کار بدون آموزش مناسب در مورد

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

بیشتر کارکنان در حال کار از خانه در میان همه گیر جهانی است, اما اکثریت انجام این کار بدون آموزش مناسب در مورد چگونه به اطمینان حاصل شود که آنها می توانید نگه دارید, سازمان خود را امن. بیش از نیمی از آنها با استفاده از دستگاه های شخصی خود برای انجام وظایف کار حتی به عنوان آنها بر این باورند این دستگاه به طور کامل امن در برابر پیشرفته تهدیدات امنیتی.

و این است که با وجود 54 درصد از کارکنان این باور خود سازمان هستند احتمال بیشتری برای تجربه یک حمله سایبری جدی در طول COVID-19 همه گیر از آنها را قبل از وقوع با توجه به یافته های حاصل از CrowdStrike را در سال 2020 کار امنیت Index. انجام شده توسط YouGov این مطالعه آنلاین نظرسنجی 4,048 ارشد و تصمیم گیرندگان در سطح جهان از جمله 1,780 از چهار آسیا و اقیانوس آرام در بازار: 252 از سنگاپور 526 در هند 502 از ژاپن و 500 در استرالیا.

این گزارش تایید کرد که 59 درصد از پاسخ دهندگان در سراسر این منطقه در حال حاضر مشغول به کار بودند از راه دور بیشتر از آنها قبل از انجام با توجه به همه گیر با 74 درصد و سنگاپور با 69 درصد در هند انجام این کار است.

برخی از 62 درصد در سراسر چهار بازارهای بودند با استفاده از دستگاه های شخصی خود از جمله دستگاه های تلفن همراه و لپ تاپ برای انجام کار و وظایف در حالی که کار از راه دور در حالی که 86 درصد بود بنابراین با ترکیبی از هر دو شرکت صادر شده و دستگاه های شخصی. برخی از 70% در سنگاپور و 72% در هند با استفاده از دستگاه های شخصی خود برای انجام کار و وظایف در حالی که 62 درصد در استرالیا و کاهش 47 درصد در ژاپن هم به همین ترتیب.

و این کارکنان را در حالی که اعتقاد به دستگاه های خود را نمی شد به طور کامل امن در برابر پیشرفته سایبری خطرات. برخی از 65 درصد در ژاپن درک دستگاه های خود را به "تا حدودی امن" اما 16 درصد گفت: دستگاه های آنها استفاده می شود به کار از خانه بودند "بسیار امن" یا "امن نیست در همه".

برخی از 54 درصد از استرالیا همتایان احساس این دستگاه بودند "تا حدودی امن" در حالی که 7 درصد معتقد بودند "نه چندان امن" یا "امن نیست در همه".

در سنگاپور 12 درصد گفت: دستگاه های آنها استفاده می شود به کار از خانه نمی شد بسیار امن و یا نه در همه امن در حالی که 56 درصد توصیف این عنوان تا حدودی امن پیشرفته در برابر تهدیدات سایبری.

در مقایسه هندی کارکنان خوش بینانه زیادی با 58 درصد اعتقاد داشتند که دستگاه های آنها استفاده می شود به کار از خانه به "امن" در برابر پیشرفته سایبری خطرات. آنها نیاز به نگه داشتن به این باور پس از 61 درصد احساس خود سازمان بودند بیشتر احتمال دارد به تجربه جدی حمله سایبری در طول COVID-19 همه گیر از آنها قبل از وقوع.

این رقم بالاترین در میان چهار آسیا و اقیانوس آرام در بازار که در آن 57 درصد در ژاپن 49 درصد در سنگاپور و 47 درصد در استرالیا بر این باور خود شرکت به احتمال زیاد در زیر آمده جدی حمله سایبری در طول بیماری همه گیر. این اعداد نیز بالاتر از 41 درصد در ایالات متحده و 32% در انگلستان است.

اما در سراسر آسیا و اقیانوس آرام و 45 درصد گفت: سازمان خود را ارائه نمی دهد کارکنان با آموزش های اضافی در برخورد با cybersecurity خطرات مرتبط با کار از خانه. برخی از 60 درصد در ژاپن گفت: آنها نمی دریافت آموزش های فوق العاده در حالی که 48 درصد در استرالیا 40 درصد در سنگاپور و 36 درصد در هند گفت: به همین ترتیب.

CrowdStrike آسیا-اقیانوس آرام ژاپن معاون مهندسی Sherif ال النبی گفت: "با از راه دور هنوز هم به شدت تشویق با وجود کاستن از کشورهای مختلف' مستند اقدامات حل نشده سایبر را از خطرات اولیه تغییر به کار از راه دور انجام خواهد شد به جلو و در ادامه به ارائه فرصت های بیشتر برای سایبری دشمنان است."

او اشاره کرد که کارمندانی که شنود گذاشته دستگاه های خود را برای انجام وظایف کار آورده افزایش خطر به عنوان خطر بیافتد دستگاه های شخصی می تواند خطر انداختن خود و شرکت در شبکه. "این شامل کارکنان سهوا معرفی کد های مخرب هنگامی که آنها حرکت می کند کار های مربوط به فایل ها و اسناد بین شخصی و دستگاه های شرکت های بزرگ و شبکه های" النبی گفت. "شخصی و یا صفحه اصلی قابلیت اتصال به اینترنت نیز بیشتر در معرض تهدید فعالیت های ساخت کنترل از راه دور کارگران یک تهدید بالقوه به اطلاعات حساس شرکت."

"سازمان باید خود را به روز رسانی, امنیت, سیاست های عامل از راه دور کار می کند. این شامل برنامه ریزی برای استفاده از دستگاه های شخصی امن دسترسی برای BYOD (را-خود-خود-دستگاه) در شبکه های شرکت ها و اعمال نفوذ Vpn (شبکه خصوصی مجازی) برای محافظت از داده های حساس دسترسی از طریق نا امن Wi-Fi را."

وی شرکت برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را با اطمینان به کارمندان خود آگاه بودند از تهدیدات سایبری مرتبط با کار از راه دور و اهمیت خود را حفظ سایبر بهداشت. او افزود که سازمان باید آماده با مدیریت بحران و حادثه پاسخ برنامه های است که می تواند به سرعت اجرا از راه دور.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن