این برنامه به شما خواهد گفت اگر آیفون شما هک شده است

یکی از جنبه های iOS است که من فکر می کنم آن ساخته شده است برنده آن تبدیل شده است که آن را ارائه می دهد حتی بیش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

یکی از جنبه های iOS است که من فکر می کنم آن ساخته شده است برنده آن تبدیل شده است که آن را ارائه می دهد حتی بیشتر گاه به گاه از کاربر عالی امنیت خارج از جعبه. و امنیت است و متعادل در برابر قابلیت استفاده تا کاربران در کل اصلا trawling shadier قطعات از اینترنت به دنبال راه هایی برای خاموش کردن ساخته شده است در حفاظت.

اما این امکان را به آی فون خود را حتی امن تر است. در اینجا من به قرار دادن با هم یک 17-نقطه امنیت و حریم خصوصی چک لیست برای iOS 13 است که به شما کمک خواهد کرد سخت در iOS از حمله.

اما شما می توانید بیشتر انجام دهید. خیلی بیشتر است.

من معمولا با احتیاط از برنامه های امنیتی, اما iVerify توسط دنباله ای از بیت ها متفاوت است. از آن می آید بسیار توصیه می شود و ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های در یک دانلود.

باید به عنوان خوانده شده: iOS 14: آن را به اجرا در آی فون خود را و iPad خود ؟

iVerify

اولین و مهمترین iVerify یک اسکنر های امنیتی است که باعث می شود مطمئن شوید که شما در حال استفاده از پایه ویژگی های امنیتی مانند چهره/ID لمسی روی صفحه نمایش قفل و در حال اجرا از آخرین نسخه iOS. آن را نیز اجرا می شود یک دستگاه اسکن که به نظر می رسد برای امنیت ناهنجاری و به شما می دهد یک سر تا اگر چیزی به نظر می رسد خارج از محل.

می توان آن را بسیار سخت به نقطه اگر آی فون هک شده است بنابراین داشتن یک ابزار نصب شده است که نگه می دارد یک چشم را برای نشانه های ثبتشده از نفوذ ارائه می دهد قطعه ای از ذهن است.

iVerify نیز به روز شده به عنوان تهدید چشم انداز اجازه می دهد تا شما را به نگه دارید تا با هکرها.

این نرم افزار همچنین به شما می دهد بسیار-و منظور من بسیار -- لیست جامع از ترفند ها و تغییرات شما می توانید انجام به نگه داشتن دستگاه خود را امن است. بسیاری از این احتمالا overkill برای کاربر به طور متوسط است اما برای قدرت کاربر یا امنیتی آگاه در این برنامه یک goldmine از اطلاعات است.

نیز وجود دارد یک قایق تمام دیگر چیزهای سرد از اطلاعات در تامین امنیت خود Apple, Facebook, Google, Instagram, Linkedin و توییتر حساب, اطلاعات در فعال کردن DNS بیش از HTTPS یک دوره راه اندازی مجدد یادآوری (یک راه ساده برای محافظت از خودتان را از سوء استفاده از راه دور) و حتی یک صفحه ارائه می دهد که آخرین اخبار امنیت.

iVerify رایگان نیست -- آن را هزینه $2.99-اما این واقعا ارزش پول اگر شما امنیت را به طور جدی. من می دانم که راه من در اطراف iOS بسیار خوب و حتی یاد گرفتم چند چیز جدید از رفتن را از طریق تمام راهنماهای موجود در این برنامه است.

3 دلار در فروشگاه برنامه اپل

iVerify نیاز به در iOS 12.0 یا بعد از آن و سازگار با آی فون ، iPad و آی پاد لمسی.

بسیار مفید و خیلی متفاوت به همه اجرا از آسیاب امنیت برنامه که در خارج وجود دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن