دانشمندان ناسا می گویند یخی قمر اروپا ممکن است بهترین نقطه برای بررسی حیات بیگانه - CNET

ماه اروپا مشتری تحت پوشش در یخ صاف کتمان شور دریا. در برخی نقاط پنهان اقیانوس فوران از طریق ترک ها در یخ که پی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 تیر 1399
europa

ماه اروپا مشتری تحت پوشش در یخ صاف کتمان شور دریا. در برخی نقاط پنهان اقیانوس فوران از طریق ترک ها در یخ که پیر وفادار نگاه مانند یک حیاط خلوت بارانی.

ناسا/گودارد

شنا می تواند تبدیل به رایج ترین راه برای گرفتن در اطراف منظومه شمسی ما است.

محققان ناسا می گویند جدید, مدل سازی نشان می دهد که داخل اقیانوس از ماه اروپا مشتری باید قادر به حمایت از زندگی است. آن را مدت طولانی است که مشکوک است که به آبهای اروپاکه دروغ در آن پوسته یخی و گرم توسط جزر و مد حرکت و یا برخی از عناصر از ماه را زیر سطحی زمین شناسی ممکن است قابل سکونت.

Underrated 2013, indie در, تلنگر اروپا گزارش حتی به بررسی این مفهوم است.

در این آخرین تحقیقات دانشمندان ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت استفاده می شود داده ها از گالیله ماموریت به مدل ترکیب و دیگر ویژگی های فیزیکی از اروپا را در لایه های پنهان از جمله آن زیرسطحی اقیانوس. آنها دریافتند که جهان را آب ممکن است به عنوان اسیدی همانطور که قبلا فکر می کردم.

"ما شبیه سازی همراه با داده ها از تلسکوپ فضایی هابل نشان کلرید در اروپا سطح نشان می دهد که آب به احتمال زیاد شد کلرید غنی" محقق Mohit Melwani Daswani توضیح داد: در یک نسخه. "به عبارت دیگر ترکیب آن بیشتر شد مانند اقیانوس ها بر روی زمین است. ما باور داریم که این اقیانوس می تواند کاملا قابل سکونت برای زندگی است."

پژوهش و ارائه چهار شنبه مجازی Goldschmidt ژئوشيمی کنفرانس هنوز به کارشناسی.

اروپا ممکن است تنها و جهانی در محله ما. حداقل دو مهم دیگر قمر مشتری -- Callisto و Ganymede-که اقیانوس لایه. زحل قمر انسلادوس نیز بنادر دریایی مخفی و پیچیده ترکیبات آلی هستند که در میان بلوک های ساختمان از زندگی تشخیص داده شده است در آب آن.

"قطعا جالب شیمی می گیرد در این بدن می گوید:" دانشگاه کلرادو زمین شناسی پروفسور استیو Mojzsis بود که نه درگیر در کار "اما آنچه قابل اعتماد جریان الکترون ها استفاده می شود می تواند با زندگی بیگانه به قدرت خود را در هوای سرد, تاریک اعماق? یک جنبه کلیدی است که باعث می شود یک جهان قابل سکونت است ذاتی توانایی حفظ این مواد شیمیایی disequilibria. مسلما یخی قمر فاقد این توانایی است, بنابراین این نیاز به آزمایش می شود در آینده هر ماموریت به اروپا."

خوشبختانه فقط یک ماموریت در حال آمدن است تا به زودی.

"اروپا یکی از بهترین شانس یافتن حیات در منظومه شمسی ما" Daswani می گوید. "ناسا Europa Clipper ماموریت راه اندازی خواهد شد در چند سال آینده و بنابراین کار ما با هدف آماده شدن برای ماموریت آن بررسی خواهد شد اروپا را habitability."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب