چگونه آموزش عالی ممکن است بهترین از نژاد جدا شود میان آموزش آنلاین

با دانشگاه رفتن به طور کامل آنلاین و یا ترکیبی از آن زمان برای اندیشیدن به آینده آموزش عالی از طریق لنز disagg

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 تیر 1399

با دانشگاه رفتن به طور کامل آنلاین و یا ترکیبی از آن زمان برای اندیشیدن به آینده آموزش عالی از طریق لنز disaggregation. به عبارت دیگر آموزش عالی ممکن است به صورت یک حساب بسیار شبیه کابل شرکت مجوز مبتنی بر سرمایه گذاری شرکت های نرم افزاری و مرکز اطلاعات فروشندگان به عنوان بسته نرم افزاری را منفجر کرد.

در اینجا آموزش عالی قبل از COVID-19: شما پرداخت شهریه است که از محدوده تا حدودی مسخره به شدت مسخره (و عمدتا بودجه بدهی) بر اساس یک دانشگاه با نام تجاری. این دانشگاه فراهم می کند مجموعه ای از کلاس ها (برخی از, برخی از meh) یک تجربه و یک مفهوم مبهم از بازگشت سرمایه گذاری است که ممکن است یا ممکن است نمی تابه. شبکه های اجتماعی در دنیای واقعی یک جایزه است.

در حال حاضر در نظر عالی آموزش و پرورش امروز است. بسیاری از مدارس مانند دانشگاه هاروارد راتگرز و یک دسته از دیگران منتقل شده اند حاضر در بیشتر قسمت ها. ناگهان $50,000 تا 75000 دلار در سال شهریه به نظر می رسد پوچ و تظاهرات در حال حاضر در جریان است. آموزش آنلاین ممکن است تکامل به مطابقت فرد در آموزش, اما آن را نمی وجود دارد امروز. آن را قطعا ارزش نرخ شهریه.

بیشتر آموزش و پرورش: Intel هدف را هوش مصنوعی آموزش و پرورش به کالج | بالاتر است و آموزش و پرورش آماده به خدمت جدید سنتی و متصل آموزان ؟ | چگونه خواهد آموزش آنلاین تحول ؟ Coursera را Leah Belsky چند ایده | آموزش آنلاین در حال حاضر در تمام زمان بالا, سیگنال های جدید در آینده برای آموزش و پرورش

آنلاین آموزش و پرورش را در سطح میدان بازی برای بسیاری از موسسات که ماهر تر در توسعه املاک و مستغلات از آموزش و پرورش و طلیعه چیزی بودن در امکان برای بهترین نژاد رویکرد به بالاتر اد. درست مثل کابل بسته نرم افزاری رو آسیا و فعال بیش از حد بالا جریان مدل ها و نرم افزار سازمانی شد تا دست و پا گیر است که نرم افزار به عنوان یک سرویس رسید ed بالاتر می تواند عدم تمرکز.

در نهایت دانش آموزان خواهد بود قادر به جمع آوری آموزش بر اساس بهترین تجربه آنلاین در قیمت پایین تر. درست مثل ابر برنامه های کاربردی با هم دوخته شده توسط رابط های برنامه کاربردی دوره های آموزش عالی خواهد بود بیش از حد.

در حال حاضر این اختلال در آموزش عالی بوده و با سرعت بالا به طور چشمگیری توسط COVID-19 اما کار بیشتری باید انجام شود. به راستی ایجاد بهترین نژاد بالاتر ed ما نیاز به یک اکوسیستم جدید. به طور خاص ما به شما موارد زیر نیاز دارید:

  • Aggregators که قادر خواهد بود به ارائه مدرک لایه. این مدرک لایه است که اساسا این پلت فرم است که شما موضوع خود را دیپلم و مدیریت آموزش و پرورش تجربه. Coursera می تواند یک گزینه در اینجا و موجود در دانشگاه ها می تواند گسترش آنلاین برای تبدیل شدن به aggregators.
  • جدید شهریه مدل. با بهترین نژاد مدل شما ممکن است به پرداخت 300 دلار برای آن روانشناسی عمومی اد طبقه و 1200 دلار برای علوم کامپیوتر 101. بعضی از کلاس ها رایگان خواهد بود. شاید شما پرداخت نرخ های مختلف بر اساس کیفیت از استاد. امروز به شما پرداخت در هر ساعت اعتبار صرف نظر از کلاس. دانش آموزان قادر خواهد بود برای مدیریت هزینه های تنظیم برنامه درسی خود را بر اساس بودجه است. مدل های دیگری را در اطراف اشتراک است که می تواند پوشش پست گراد آموزش بیش از حد.
  • ارائه دهندگان محتوا که رای دادن و معاون کشیش بخش دوره های آموزشی. Chegg تکامل می تواند به بیش از یک شرکت رسانه ای در طول زمان است. Coursera گزینه دیگری است. و آیا می شود جای تعجب نیست اگر اپل و گوگل و یا مایکروسافت نزاع را وارد کنید.
  • ارائه دهندگان نرم افزار به منظور بهبود تجربه. واقعیت افزوده و واقعیت مجازی باید یک نقش در اد بالاتر (حداقل برای labs) اما اکوسیستم نیست به طور کامل پخته نشده است. همکاری جدید سیستم عامل و یادگیری سیستم های مدیریت مورد نیاز خواهد بود. این نسل بعدی سیستم نیاز به کوک با هم فردی دانشگاهها.
  • الکترونیکی سوابق تحصیلی خواهد بود که تقلید از سوابق پزشکی الکترونیکی. این الکترونیکی متن می تواند به اشتراک گذاشته شده در میان دانشگاه ها و کارفرمایان و برجسته یک فرد نمونه کارها از مهارت ها در داخل و خارج از دانشگاه ، فکر می کنم رقم در دیدار رزومه ملاقات و رونوشت در زمان واقعی است.

بیشتر آموزش و پرورش:

ZDNET را صبح روز دوشنبه بازکن

صبح روز دوشنبه بازکن ما باز salvo برای این هفته در تکنولوژی. پس ما برای اجرای یک سایت جهانی این سرمقاله منتشر شده در پنج شنبه 8:00am می باشد AEST در سیدنی استرالیا است که در 6:00بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه در ایالات متحده است. آن نوشته شده است توسط یک عضو از ZDNet جهانی هیئت تحریریه است که متشکل از سرب ما ویراستاران در سراسر آسیا و استرالیا و اروپا و شمال امریکا است.

قبلا در صبح روز دوشنبه بازکن:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن