Mobvoi TicPods ANC نقد و بررسی: فعال لغو سر و صدا, عرق مقاومت و 90 دلار قیمت

در اوایل ماه ژوئن Mobvoi اعلام کرد TicPods ANC بی سیم از earbuds. فقط برای $89.99 من فکر نمی کنم آن را ممکن است به خوبی با همه اعلام توابع و ویژگی های. پس از چند هفته استفاده باید بگم من اشتباه بود و شما قطعا باید آنها را در نظر بگیرید.

بسیاری از بلوتوث به طور کامل بی سیم از earbuds من با استفاده از طراحی شده برای تمرین و تست شده هستند در حالی که در حال اجرا خارج است. چند از این نوع از earbuds ترکیب لغو سر و صدا فعال (ANC) و بعضی ها که فراموش سقوط به راحتی با توجه به اشتباه جا (اپل AirPods نرم افزار) و یا طراحی ضعیف برای حرکت (Sony WF-SP800N). این TicPods ANC را فراهم می کند مناسب ANC اما این هدفون با قیمت دو تا نزدیک به سه برابر مقدار را در واقع بهتر است سر و صدا لغو عملکرد.

همچنین: TicPods 2 Pro wireless earbuds نقد و بررسی: Mobvoi آخرین به ارمغان می آورد به معنی بهبود تعامل و پیشرفته صوتی

این Mobvoi TicPods ANC خرده فروشی $89.99 و در رنگ سفید. در علاوه بر این به ANC Mobvoi ترویج توانایی استفاده از earbuds مستقل عرق/مقاومت در برابر آب و صدا با کیفیت بالا با 13 میلی متر بلندگو.

مشخصات

  • میکروفن: حساسیت بالا MEMs میکروفون در هر earbud
  • مقاومت در برابر آب: IPX5 امتیاز
  • سنسورها: شتاب سنج, ژیروسکوپ, در گوش, تشخیص
  • عمر باتری: تا 4.5 ساعت از بازی با ANC روز و 5 ساعت ANC ، شارژ مورد را فراهم می کند بیش از دو کامل هزینه های اضافی را به earbuds و اتهامات از طریق USB-C.
  • اتصال بی سیم: بلوتوث 5.0
  • Earbud وزن: 5 گرم هر

سخت افزار

خرده فروشی بسته شامل دو سیم earbuds شارژ مورد با یکپارچه باتری کوتاه USB A-USB-C کابل و یک جفت کمی بزرگتر سیلیکون eartips. هیچ پشتیبانی به صورت بی سیم شارژ باتری/قابل حمل اما این فوق العاده است برای دیدن استاندارد USB-C پورت.

من فرستاده شد نیروی دریایی رنگ برای تست و مورد تطبیق نرم سرمه ای رنگ. بالای مورد بافت است و این یکی از کوچکترین و sleekest رتبه دهی هدفون موارد من را دیده اند آن را بسیار آسان به لغزش به یک جیب جلو و حمل با شما در تمام اوقات.

بالا ZDNET بررسی

شارژ/کیف قابل حمل است براق و سفید پلاستیکی با گوشه های گرد و لبه. آن را احساس می کند کمی نور برای اندازه بزرگ اما محفظه طراحی شده برای بزرگ سیلیکون راهنمایی برای ماندن در earbuds و کاملا مناسب در این مورد. USB-C پورت است که در پایین با یک نشانگر LED نور در کنار آن نشان دادن وضعیت شارژ مورد.

هر earbud استوار در یک محفظه طراحی شده است برای کاملا نگه داشتن هر یک. درب باقی می ماند و ایمن بسته با یک آهنربا و جرقه بزند بسته هنگامی که شما را از بالا به پایین. وجود یک LED سفید بین دو earbuds که نشان می دهد وضعیت شارژ از earbuds.

هیچ جفت شدن دکمه در صورت و بلوتوث 5.0 جفت شدن آغاز به سادگی با باز کردن فلپ بالا از کیف قابل حمل. سفید/سبز چراغ فلش خواهد شد در حالی که این مورد در حالت مرتبطسازی و پس از آن به نظر می رسد جامد هنگامی که اتصال ساخته شده است به دستگاه خود را.

همچنین: TicWatch نرم افزار 2020 نقد و بررسی: Google Wear سیستم عامل ساعت هوشمند با لایه نمایش کافی RAM, و کم $260 قیمت

از earbuds شبیه به AirPods و TicPods 2 Pro با طراحی بنیادی است که خطوط تا به خوبی با باز کردن در گوش خارجی. سیلیکون eartip بزرگتر از فقط راهنمایی که مناسب بر روی انتهای یک earbud. سیلیکون متناسب در اطراف پایان earbud و سپس گسترش با مطرح جام که متناسب به کانال گوش خود را. این سیلیکون طراحی کمک می کند تا ایجاد یک امن جا به گوش خود را در حالی که همچنین اقدام برای حفظ earbuds از سقوط زمانی که شما اجرا یا تمرین است.

وجود یک میکروفون در پایین ساقه در نزدیکی دو طلا کانکتور شارژ و دیگری محور در بنیادی حدود سه چهارم از راه تا بنیادی. یکی از بالا همچنین دارای یک نشانگر LED با رنگ آبی قرمز و چراغ سبز برای وضعیت های مختلف. بالاتر از این میکروفون دوم است مستطیلی لمسی حساس منطقه ای که استفاده می شود برای کنترل از earbuds.

کنترل های لمسی روی TicPods ANC باید گزینه های کمتر از ما دیده می شود در برخی دیگر اخیر از earbuds, اما آنها ضروری کنترل. دو شیر بر روی هر دو طرف باعث می شود که موسیقی به پخش/مکث در حالی که یک سه گانه شیر بر روی سمت راست earbud پرش پیش رو یکی از آهنگ. سه شیر در سمت راست earbud راه اندازی خود را انتخاب دستیار صوتی. هنگامی که با استفاده از تنها سمت چپ یا راست earbud وجود ندارد و کنترل برای پرش آهنگ به عنوان triple tap پیش فرض خود را به دستیار صوتی.

برای سوئیچ بین ANC در صدا passthrough و ANC کردن حالت شما فشار داده و نگه داشتن در لمس نوار منطقه است. یک چیز به یاد داشته باشید این است که هر زمانی که شما حذف TicPods ANC از مورد earbuds به طور پیش فرض به ANC حالت خاموش. آن را بزرگ خواهد بود برای دیدن TicPods ANC راه اندازی خود را با آخرین حالت انتخاب شده.

وجود دارد کنترل صدا روی earbuds بنابراین شما باید کنترل آن را از دستگاه خود و یا استفاده از خود را ترجیح داده دستیار صوتی برای کنترل حجم.

وجود دارد یکی دیگر از باز کردن در بخش بزرگی از earbud تا جایی که سیلیکون آستین یافت. این باز به عنوان یک فشار دریچه تسکین پس از تمدید پوشیدن راحت است.

همچنین: TicWatch S2 نقد و بررسی: Google Wear سیستم عامل بسیار وحشتناک و Mobvoi کمک نمی کند علت این $180 ساعت هوشمند

استفاده روزانه از تجربیات و نتیجه گیری

به طور کلی TicPods ANC جامد هستند از earbuds و شما خواهد بود سخت و فشرده برای پیدا کردن هر چیز دیگری در دسترس برای $90 با active noise-cancellation IPX5 عرق/مقاومت در برابر آب و تک earbud استفاده از پشتیبانی. وجود دارد یک زن و شوهر از سازش در این نقطه قیمت است که شما باید آگاه باشند از.

شما باید بسیار هدفمند خود را با دو و سه شیپور خاموشی بر روی صفحه لمسی منطقه است. آن زمان من چند روز برای گرفتن حق ریتم با انگشت شیپور خاموشی برای کنترل از earbuds. شیر بصورتی پایدار و محکم در یک نرخ از حدود یک بار در هر ثانیه. بهره برداری بیش از حد quicky نمی خواهد ثبت نام اقدام و فقط به پایان رسید تا داشتن شما ضربه بزنید earbuds بیشتر به گوش خود را.

فعال سر و صدا لغو حاضر است اما اثر است و تقریبا آنچه که من تجربه کرده اند با من بوز یا Jabra سر و صدا لغو هدفون. من سفر در هواپیما برای دیدن اگر این صدا خفه کن است که سر و صدا دارد اما تاثیری در کاهش سر و صدای اضافی در دفتر خانه و محیط اطراف.

خوشبختانه عملکرد صوتی از TicPods ANC بسیار خوب عالی و حجم پشتیبانی از باس جامد و وضوح عالی. من بسیار تحت تاثیر قرار با باس عملکرد پس از این است که اغلب یک منطقه ضعیف برای earbud, فاکتور شکل. نیز وجود دارد که عبور از طریق حالت بنابراین شما می توانید لذت بردن از موسیقی و انتخاب کنید تا برای تلفن های موبایل در اطراف شما.

در حالی که در حال اجرا فوق العاده است و TicPods ANC هرگز سقوط و یا نقل مکان کرد و در طول در حال اجرا است و نه یک شاهکار آسان برای 250 پوند در حال اجرا هواپیمای بی موتوری پرواز در سراسر پیاده رو. از earbuds نیز بسیار سبک به طوری که کمک می کند تا آنها را به ماندن امن در محل.

کیفیت تماس خوب بود و مانند بسیاری از earbuds تماس گیرنده گفت: من صدا کمی دور. من نمی که بسیاری از تماس با earbuds و این انجام شده به عنوان انتظار می رود.

عمر باتری مناسب و معقول است با ANC و خاموش اما به تازگی ما شاهد بوده earbuds ارائه تا دو برابر آنچه Mobvoi ارائه می دهد در اینجا با TicPods ANC. اعطا بالا مانند عمر باتری ممکن است با دیگر ویروس و یا قیمت بسیار بالاتر.

این Mobvoi TicPods ANC به نظر من بسیار عالی مناسب, جامد, صوتی, عملکرد, IPX5 عرق/مقاومت در برابر آب و مقرون به صرفه قیمت. اگر شما به دنبال یک هدست با این ویژگی ها و سپس شما به طور جدی باید در نظر TicPods ANC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>