گوگل به ارمغان می آورد عمیق تر یکپارچگی به G مجموعه ابزار همکاری

گوگل در روز چهارشنبه نورد از یک سری از به روز رسانی به آن ابزار همکاری برای G Suite کاربران است. در علاوه بر ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 تیر 1399

گوگل در روز چهارشنبه نورد از یک سری از به روز رسانی به آن ابزار همکاری برای G Suite کاربران است. در علاوه بر این به عمیق تر یکپارچه سازی G سوئیت چت فایل های تصویری و ابزار با جیمیل گوگل روز چهارشنبه اعلام کرد چندین ویژگی های امنیتی جدید برای دیدار و گپ زدن.

"به جای یادگیری ابزار دیگری ما نیاز به ابزار ما در حال حاضر استفاده می شود حتی بیشتر مفید و کار با هم در یک مجتمع بصری راه" خاویر Soltero, VP & GM G مجموعه گفت: در یک پست وبلاگ.

چندین پیشرفت به "اتاق" در چت -- این ویژگی در گوگل پیام پلت فرم که در خدمت یک عملکرد مشابه به چت گروهی. اتاق ایجاد یک فضای مشترک که در آن تیم همکاری کنید -- در حال حاضر کاربران می توانند دسترسی به فایل های به اشتراک گذاشته شده و وظایف به طور مستقیم در اتاق. کاربران همچنین می توانید در حال حاضر ایجاد اتاق است که شامل افراد خارج از شرکت خود را مانند پیمانکاران یا مشاوران. علاوه بر این کاربران می توانند باز و co-ویرایش اسناد در اتاق بدون خروج از Gmail.

وجود دارد دیگر قابلیت های جدید طراحی شده برای کاهش سوئیچینگ بین ابزار از جمله توانایی برای پیوستن به یک تماس تصویری از چت و یا ایجاد یک کار از یک پیام چت. علاوه بر این تابع جستجو در Gmail در حال حاضر شامل نتایج حاصل از چت.

گوگل همچنین اضافه کردن یکپارچگی شخص ثالث به جیمیل چت و اتاق از جمله wendy chambers, Salesforce و Trello.

گوگل همچنین قصد دارد به رول کردن ویژگی های امنیتی جدید برای چت و دیدار هفته آینده با شروع مصرف کننده و گرم مجموعه برای آموزش مشتریان. میزبان در این ابزار قادر خواهد بود به استفاده از قفل ایمنی به تصمیم می گیرید که شرکت کنندگان می توانید چت و یا در حال حاضر در یک جلسه. آنها همچنین می خواهید قادر به استفاده از ضربه زدن کنترل را نگه دارید و بدنبال شرکت کنندگان از تلاش برای دوباره پیوستن به یک جلسه با ضربه زدن. چت نیز خواهد شد به روز رسانی جدید فیشینگ حفاظت.

شرکت طعنه جدید دیگر "فضای کاری یکپارچه" ویژگی های در آینده مانند تصویر-در-تصویر تماس های تصویری در جیمیل و ادغام گوگل پاسخگویی به محتوای ابزار مانند Docs, Sheets و Slides.

در اوایل این سال در پاسخ به افزایش تقاضا برای ابزارهای همکاری در طول COVID-19 بحران Google نورد مشابه تغييرات آوردن ملاقات به طور مستقیم به جیمیل و سپس ساخت ویدئو کنفرانس ابزار رایگان برای همه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب