مایکروسافت باعث می شود تغییرات در آن زمینه فروش و پشتیبانی گروه به عنوان سال مالی'21 آغاز می شود

آن را به عنوان اغلب در شروع سال مالی جدید مایکروسافت در حال ساخت برخی از تغییرات در آن فروش و پشتیبانی سازمان.

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 17 تیر 1399

آن را به عنوان اغلب در شروع سال مالی جدید مایکروسافت در حال ساخت برخی از تغییرات در آن فروش و پشتیبانی سازمان. در طول چند روز گذشته کلمه شروع به trickling کردن در مورد برخی از تغییرات است که باعث می شود کسانی که کار با آن "مشتری موفقیت" واحد فنی آن حساب مدیران و دیگر کارکنان پشتیبانی.

مایکروسافت هدف خود را با آخرین تغییرات این است که سعی کنید به بهبود استفاده از مشتری و تعامل های مختلف مایکروسافت محصولات و خدمات من تماس می گویند. مایکروسافت مقامات در حال تیراندازی برای حمایت بیشتر-نقش وضوح و بهبود یافته "حق آهار" از پشتیبانی از مشتری قصد دارد با این آخرین حرکت می کند.

من نه شنیدن که مایکروسافت انجام خواهد شد و یا اخراج به عنوان بخشی از این تغییرات است. (می تواند وجود داشته باشد برخی از هم جدا کوچکتر اخراج اما اینها با توجه به معمول بوسیله اسباب گردنده نه اخراج تعداد زیادی از افراد در ارتباط با هر تیم می شنوم.)

دقیقا سه سال پیش در جولای 6, 2017, مایکروسافت اعلام کرد اخراج از "هزاران نفر" از کارکنان در درجه اول در فروش آن سازمان است. در ماه مارس گذشته مایکروسافت قطع حدود 200 تجاری خود فروشندگان از جمله آن سر مشتریان خود در موفقیت واحد. علامت Souza, شرکت, معاون ابری مایکروسافت و AI پلت فرم به عنوان سر مشتری موفقیت برای مایکروسافت ابر پلت فرم که در آن زمان.

آن را به عنوان انجام شده است با تعداد زیادی از محصولات و خدمات خود به تازگی مایکروسافت نیز خواهد بود و تغییر تعدادی از کارکنان آن عنوان و نقش خود را به عنوان بخشی از آخرین فروش حرکت می کند. ویژگی های مدیران حساب (TAMs) هستند که تغییر نام "CSAMs" یا "مشتری موفقیت مدیران حساب" خواهد شد و گزارش به مشتری موفقیت واحد. برتر مهندسین در حال حاضر شناخته شده به عنوان "مشتری مهندسین."

من بیشتر کنجکاو در مورد جدید مستقل مایکروسافت مشاوره org که این شرکت در حال احداث در شروع سال مالی'21. من از مایکروسافت برای اظهار نظر در اندازه و اهمیت اما بدون دریافت نظر. مایکروسافت در حال حاضر می کند بسیار کمی از مشاوره به عنوان بخشی از کسب و کار به نارضایتی برخی از همکاران نماینده ی فروش. سالانه مایکروسافت شریک کنفرانس, الهام بخش, میله میله برای اواخر این ماه به عنوان یک رویداد مجازی.

مایکروسافت مالی 2021 آغاز شد و در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن