یکی از چهار شرکت تمام خواهد شد-شرکت ابر ظرف یک سال

بیست و پنج درصد از این مدیران شرکت کننده در بررسی های اخیر پیش بینی می کند که شرکت های خود را برنامه ریزی برای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399

بیست و پنج درصد از این مدیران شرکت کننده در بررسی های اخیر پیش بینی می کند که شرکت های خود را برنامه ریزی برای حرکت همه از برنامه های خود را به ابر در سال آینده است. و این است که از یک بررسی انجام شده درست قبل از COVID بحران غرق دندان های خود را به اقتصاد است.

clouds-over-chicago-cropped2-nov-2015-photo-by-joe-mckendrick.jpg
عکس: جو McKendrick

بررسی 1,283 این مدیران انجام شده توسط انتشارات o'reilly به رسانه ها در ماه های ژانویه و فوریه نیز می یابد که این حرکت به همه فضاهای ابری نیست فقط چیزی برای شرکت های کوچکتر که فاقد بزرگ این بخش ، هفده درصد از پاسخ دهندگان از سازمان های بزرگ (بیش از 10 ، 000 کارکنان) که در حال حاضر نقل مکان کرد و 100 درصد از برنامه های کاربردی خود را به ابر.

بیش از نه در ده سازمان ها انتظار می رود به افزایش استفاده از ابر مبتنی بر زیرساخت های این نظرسنجی همچنین نشان می دهد. در حالی که 25 درصد نشان می دهد همه چیز را منتقل خواهد شد به ابر, این مهم است که بیش از دو سوم (67 درصد) برنامه ریزی برای حداقل حرکت می کند که اکثریت (>50%) به ابر. این است که تغییر عظیمی در جریان است.

از نظر فروشندگان اکثریت 54 درصد استفاده از چند ارائه دهندگان ابر. Amazon Web Services (AWS) منجر به راه های استفاده شده توسط بیش از دو سوم (67 درصد). یکی دیگر از 48 درصد استفاده از Microsoft Azure و نزدیک به یک سوم (32 درصد) با استفاده از Google Cloud Platform (GCP).

در حال تحول به یک عمدتا ابر شرکت نیاز به یک مجموعه خاص از مهارت های. این نظرسنجی همچنین کاوش تصویب microservices, سایت مهندسی قابلیت اطمینان و serverless محاسبات. بیش از نیمی (52%) از پاسخ دهنده سازمان ها می گویند که استفاده از microservices مفاهیم ابزار و یا روش های توسعه نرم افزار است. این است که هنوز هم یک روش نسبتا جدید در صحنه و هفت در ده گزارش شده اند با استفاده از microservices برای کمتر از سه سال است.

این o'reilly مطالعه نویسندگان راجر Magoulas و استیو Swoyer احتیاط که microservices هنوز هم ممکن است شرکت آماده: "فقط به خاطر یک تیم توسعه با استفاده از ابزار و مفاهیم و روش های microservices معماری به این معنا نیست آن را به تصویب microservices معماری. ممکن است که microservices الگوهای به صورت مجزا به متعارف توسعه نرم افزار مناسب برای استفاده خاص مورد." سایت مهندسی قابلیت اطمینان (SRE) ممکن است کمک به صاف این مسیر با 35% از پاسخ دهنده سازمان با داشتن اجرا در یک SRE عملکرد و نزدیک به نیمی (47 درصد) انتظار برای اجرای یک SRE عملکرد در برخی از نقطه در آینده است.

نویسندگان این مطالعه حدس و گمان serverless روند -- تعریف شده برای اهداف این بررسی به عنوان "تابع-as-a-Service" -- ممکن است برای متوقف در حال حاضر در انتظار توسعه بیشتر microservices و SRE قابلیت های. بیش از یک سوم از پاسخ دهندگان (34 درصد) نشان می دهد آنها با استفاده از serverless محاسبات. اکثر سازمان ها با استفاده از serveless اما هیچ برنامه ای برای انجام این کار در هر زمان در آینده است. با استثنا از ابر خود این تکنولوژی جدید روش -- microservices, SRE و serverless-پیگیری از نزدیک با هم Magoulas و Swoyer دولت است. "ممکن است که پیچیدگی microservice معماری serverless محاسبات خدمات مش معماری و دیگر نسل بعدی الگوهای در حال کمک به اگر نه رانندگی علاقه SRE?" آنها بپرسید. آن را برای رفتن به گرفتن برخی از زمان برای دیدن چه چیزهایی گشوده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن