سامسونگ میسازد برنامه های خود را برای 6G (بله 6G) - CNET

6G? بله ظاهرا در حال آمدن است. سارا تو/CNET سامسونگ گزارش روز چهارشنبه پیاده روی خوانندگان از طریق چشم انداز

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399
Samsung Galaxy A51

6G? بله ظاهرا در حال آمدن است.

سارا تو/CNET

سامسونگ گزارش روز چهارشنبه پیاده روی خوانندگان از طریق چشم انداز خود را برای 10 سال آینده از اتصال تلفن همراه. این موضوع خاص در دست نیست 5Gاز نسل بعدی بی سیم مجموعه استاندارد به رول در ماه های آینده. در عوض سامسونگ متمرکز شده است 6G استاندارد است که در نهایت آن را دنبال کنید.

بزرگ غذای آماده? زمان در حال حاضر برای زمینه سازی برای نسل بعدی سرعت از فردا.

"در حالی که آن را هنوز هم بسیار مهم است به کار برای اطمینان از موفقیت تجاری از 5G در سال های آینده اعتقاد ما آن است که زمان مناسب برای شروع به آماده شدن برای 6G" مقاله نتیجه می گیرد.

در آن روح, سامسونگ می گوید, کره ای کنگلومرا ارائه اولیه آن نظر چه 6G خواهد شد در واقع مستلزم و همچنین به عنوان آنچه در آن شما را به نهایت آن را به یک واقعیت برای کاربران تلفن همراه در سراسر جهان است. سامسونگ همچنین لیست خدمات خاص آن پیش بینی خواهد شد و در نهایت عمل به عنوان محرک اصلی برای 6G از جمله بالا وفاداری تلفن همراه برچسب صفحه نمایش و همچنین XR که ترکیب مجازی, واقعیت افزوده و مخلوط با واقعیت های برنامه های کاربردی.

"وجود خواهد داشت های جدید خدمات پیشرفته در [این] 6G عصر که نیاز به مقدار زیادی از اطلاعات در زمان واقعی پردازش بیش از حد سریع نرخ داده و بسیار کم پوشیدگی" این گزارش می خواند.

برای کسانی که نیازهای سامسونگ می گوید: 6G دوران نیاز به برخورد یک زن و شوهر از کلید معیار. اول 6G نیاز به ارائه مقدار نرخ های داده ای بالاتر از 5G با سرعت دانلود حداقل 1000 گیگابیت در ثانیه. که حدود 50 برابر سریع تر از آنچه 5G طراحی شده است به ارائه. ما همچنین نیاز به کاهش زمان تاخیر, سامسونگ می گوید, با اهداف عملکرد که شامل تهویه زمان تاخیر کمتر از 100 µs end-to-end (E2E) زمان تاخیر کمتر از 1 ms و بسیار کم تاخیر لرزش در دستور میکروثانیه.

سامسونگ همچنین با اشاره به عمر باتری و می گوید که قصد دارد برای بهبود مصرف انرژی در هر دو دستگاه و شبکه با حداقل دو بار.

"با این شرایط راضی کاربر با تجربه تاخیر می تواند کمتر از 10 ms است که حرکت به فوتون تاخیر مورد نیاز برای XR خدمات" در این گزارش توضیح می دهد.

سامسونگ

به عنوان یک جدول زمانی برای همه از آن انتظار نیست برای دیدن 6G برای یکی دیگر از هشت سال, حداقل.

"با توجه به این روند سرعت بخشیدن به توسعه استانداردهای فنی برای هر یک از نسل جدید انتظار داریم که تکمیل 6G استاندارد و قدیمیترین آن تجاری می تواند اتفاق می افتد به عنوان اوایل به عنوان 2028 در حالی که عظیم تجاری ممکن است رخ دهد در حدود سال 2030" سامسونگ می گوید.

کامل 46-گزارش صفحه در دسترس است در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن