از دست دادن بوت کمپ برای بازوی مکینتاش است که بدون از دست دادن بزرگ

می تواند به بحث ما در مورد بوت کمپ برای چند دقیقه ؟ بوت کمپ یک ابزار است که اجازه می دهد تا مبتنی بر اینتل مکی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 تیر 1399
2020-06-26-at-10-29-20-am.jpg

می تواند به بحث ما در مورد بوت کمپ برای چند دقیقه ؟ بوت کمپ یک ابزار است که اجازه می دهد تا مبتنی بر اینتل مکینتاش به بوت شدن به یک بومی سیستم عامل ویندوز است.

بوت کمپ است که در اصل یک اثر جانبی از طراحی معماری مبتنی بر اینتل مکینتاش. اساسا مبتنی بر اینتل مکینتاش بسیار نزدیک در اجرای برای رایانه های شخصی اغلب های برخی از همان off-the-shelf قطعات. آن را تقریبا اجتناب ناپذیر (حداقل از مهندسی چشم انداز) که بوت لود شده است که می تواند بار ویندوز در دسترس خواهد بود برای این کامپیوتر مانند مکینتاش.

چه نبود اجتناب ناپذیر بود که این ویژگی را از اپل. که یک بیت از تعجب. اما اپل در طول تاریخ شده است یک سخت افزار-محور شرکت و اگر فروش چند مکینتاش است که می تواند اجرا ویندوز خواهد فروش چند مکینتاش هیچ کس در اپل احساس قوی نیاز به ایستادن در راه است.

معرفی شده در سال 2006 به عنوان یک بتا از OS X ببر بوت کمپ در حال حاضر شده است با ما برای 14 سال است. من اجرای ویندوز بر روی مک من در طول همه این سال, اما من همیشه با استفاده از بوت کمپ. در واقع بیشتر وقت من با استفاده از تشابه و ماشین های مجازی به جای بوت دوگانه.

این چیزی است که ما در مورد بحث: Dual-booting در مقابل مجازی سازی به خصوص به عنوان آن مربوط به جدید اپل سیلیکون مبتنی بر مکینتاش فقط اعلام کرد در WWDC سال 2020 است.

خداحافظی به بوت کمپ

بیایید قطع به تعقیب. بوت کمپ در حال رفتن به آن را بر روی اپل سیلیکون مبتنی بر مکینتاش. در بحث بین اپل در حال بارگذاری-فن جان گروبر و اپل معاونت مهندسی نرم افزار Craig Federighi, Federighi گفت که بوت کمپ نمی خواهد آن را بر روی مکینتاش و "مجازی سازی است که از مسیر" با استناد به بهره وری از مدرن hypervisors.

سوال بزرگ این است: ما باید مراقبت کنیم که آن را دور ؟ من می گویم "نه" و در اینجا به همین دلیل است.

Intel Boot Camp در مقابل مجازی سازی

هنگامی که شما برای اجرای ویندوز در بوت کمپ شما برنده شوید و برخی از شما از دست دادن برخی از. شما برنده شدن در این واقعیت است که ویندوز در تعامل مستقیم با سخت افزار بدون رفتن را از طریق مجازی سازی یا hypervisor لایه. در تئوری این فراهم می کند و برای عملکرد سریع تر. شما در حال اجرا یک ویندوز واقعی PC نه یک شبیه سازی از یک PC ویندوز.

شما از دست دادن توانایی اجرای ویندوز و نرم افزار مک در همان زمان. شما از دست دادن توانایی برای کپی کردن و چسباندن بین مک و ویندوز برنامه های کاربردی. شما از دست دادن توانایی چرخش تا تنظیمات متعدد از ویندوز بسته به آنچه شما نیاز دارید. شما از دست دادن توانایی خود را به حرکت کل نصب و راه اندازی ویندوز به دستگاه دیگری صرفا با کپی کردن یک فایل. شما از دست دادن انعطاف پذیری.

اما شما صرفه جویی در حدود یک صد دلار با بوت کمپ دلیل این که شما لازم نیست برای خرید یک نرم افزار مجازی سازی مانند تشابه.

در تئوری اگر عملکرد تحت بوت کمپ بود و اساسا بهتر از عملکرد تحت مجازی سازی و سپس بوت کمپ خواهد بود برنده بی چون و چرای. اما بوت کمپ عملکرد آن و یک کیسه چیپس ؟

در سه کلمه ،

بیایید نگاهی به هسته سوال: چه کسی می خواهید به استفاده از بوت کمپ در مقابل مجازی سازی? پاسخ: پارسه. پارسه به طور کلی می خواهید می شود قادر به استفاده از سرعت کامل از کارت گرافیک لذت ببرید bare-metal سرعت بومی پردازنده و شیر را به قدرت کامل و ممکن است از دستگاه بومی.

اما هیچ نظر جدی در ذهن حق خود در حال رفتن به بازی در مک مگر اینکه آنها هیچ انتخاب است. مطمئن مکینتاش کافی برای بازی. من دوست دارم بازی Cities Skylines بر روی iMac 2013 با داخلی GeForce GTX 780M کارت گرافیک. اما Cities Skylines یک بازی شبیه سازی است نه یک تیرانداز اول شخص. آن را فقط نمی با استفاده از همان نوع از چرخه.

اگر شما واقعا می خواهید قدرتمند مک برای بازی شما ممکن است فکر می کنم شما باید $6,000+ Mac Pro. اما با توجه به فرقه های مک, بازی, در top-of-the-line Mac است "جای تعجب نیست افتضاح است."

اگر بازی در یک top-of-the-خط واقعا گران مک وحشتناک است مطمئنا بازی در دیگر مکینتاش در حال رفتن به -- اجازه دهید خیریه -- کمتر خوب است.

بیایید روشن شود. مکینتاش هستند و نه معماری به عنوان سه گانه یک ماشین بازی. مکینتاش در حال معماری به عنوان مکینتاش, حتی کسانی که با تراشه های x86 و تقریبا خارج از قفسه-gpu ها.

خط پایین این است که ساده وجود دارد: عملکرد بازی به نفع با استفاده از بوت کمپ دیگر از بازی ممکن است خورد همیشه کمی کمتر از زمانی که virtualized. فلز لخت یا نه عملکرد بازی در مک.

ویندوز 10

مجازی سازی بد نیست

برای هر چیزی غیر از بازی های مجازی سازی بد نیست. در واقع زمانی که من تست عملکرد از مانیتور من در حال اجرا ویندوز در پلسک در مقابل من قبلی top-of-the-line $4,000 ویندوز کامپیوتر های iMac زد Windows وظایف به طور متوسط 13 درصد سریع تر است.

من ویندوز در بوت کمپ روی مک اختصاص داده شده و آن را OK. عالی نیست اما خوب است. در مقابل, من در حال اجرا ویندوز در پلسک برای هفت سال در حال حاضر بر روی انواع ماشین آلات و من هیچ شکایتی. آن را اجرا می کند فقط خوب است.

در حال حاضر عادلانه بود من همیشه اجرا نحوهی به خوبی پیکربندی شده مکینتاش با پردازنده سریع تر یک مقدار خوبی از حافظه است. اگر شما از گرسنگی مردن هر سیستم عامل آن را آهسته کند و اگر شما آن غذا را به خوبی توسط شما. اگر شما پیکربندی یک مک با حداقل 16GB RAM و یک پردازنده اجرا می شود که در بیش از پدال قدرت, شما باید خوب است.

همه که ما را به بازو مکینتاش

ویندوز البته مبتنی بر x86 جز به صورت تصادفی Arm-based دستگاه مانند سطح X اجرا می شود که x86 دستورالعمل در تقلید. برای اهداف ما هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد ویندوز روی Arm مکینتاش, ما در حال صحبت کردن در مورد سنتی x86 ویندوز ویندوز برای بازوی اجرای آن را تنها در دسترس برای oem ها.

عنوان بعدی ما اخطار ما نیاز به اعتراف ما هیچ ایده چگونه قدرتمند اپل سیلیکون مبتنی بر مکینتاش خواهد بود. کیت توسعه نسخه منتشر شده است که در حال حاضر با استفاده از یک مک مینی محوطه با آنچه در اصل اپل در داخل. ما می توانیم فرض کنیم که اپل خواهد درایو پردازنده آن قدرت در طول سال به دلیل آن است که چنین سابقه خوبی از beefing تا خود پردازنده.

بنابراین آن را عادلانه فرض که اپل سیلیکون مبتنی بر مکینتاش را منطقی پردازنده های قدرتمند. آن را حتی یک نمایشگاه فرض است که پس از چند سال اپل سیلیکون مبتنی بر مکینتاش خواهد شد که سرشان پردازنده های قدرتمند.

کسانی که پردازنده باید به اندازه کافی قوی به تقلید x86 پردازنده و اجرا Wintel بدون مشکل بیش از حد. بزرگترین چالش خواهد بود که چگونه به خوبی اپل و مایکروسافت همراه در شرایط صدور مجوز اما از آنجایی که مایکروسافت در حال حاضر در حال توسعه برای بازو مکینتاش ما می توانید بطور معقولی مطمئن شوید که این شرکت نمی خواهد خودسرانه ایستاده در راه گرفتن x86 ویندوز در حال اجرا در شبیه ساز اپل در سیلیکون.

واقعا آن را فقط یک ماده از زمانی که.


شما می توانید به دنبال من روز به روز به روز رسانی پروژه در رسانه های اجتماعی. مطمئن شوید که به دنبال من در توییتر @DavidGewirtz در Facebook در Facebook.com/DavidGewirtz در Instagram در Instagram.com/DavidGewirtz و در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن