پس از چرخ نخ ریسی با 10nm اینتل نیست نیاز های جدید آن 7nm تاخیر

تصویر: Intel تازه از ریخته شدن توسط کوپرتینو اینتل واقعا نمی نیاز به تاخیر به آن 7nm روند که اعلام شد در پایا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 مرداد 1399
intel-comet-lake-vpro-brand.png
تصویر: Intel

تازه از ریخته شدن توسط کوپرتینو اینتل واقعا نمی نیاز به تاخیر به آن 7nm روند که اعلام شد در پایان هفته گذشته است.

آن را به سختی از یک سال پیش که اینتل در نهایت slayed شیاطین بود که برگزاری آن 10nm روند و نگه داشتن آن را از اکثر خریداران برای سال. اما ما در حال حاضر می دانید اولین 7nm پردازنده تنها ضربه خیابان در اوایل 2023. بسیار شبیه به 10nm روند آن آغاز خواهد شد در مراکز داده.

مدیر عامل شرکت اینتل باب قو هفته گذشته گفت که 7nm شد و 12 سال در پشت برنامه و که این شرکت ممکن است در نگاه خارجی با استفاده از ریخته گری برای ماندن در مسیر. او همچنین گفت اینتل در حال برنامه ریزی بیشتر محصولات بر اساس 10nm.

آن را واقعا مانند یک صدا پخش از صفوف از 14nm محصولات است که اینتل را در سال گذشته است.

در آن روزها اینتل بود به اندازه کافی دور جلوتر از رقبای خود است که آن را تا به حال برخی از زمان برای سوزاندن. این زمان آن را ندارد که لوکس و محاسبات صنعت تغییر در زیر پای خود. تراشه های غول پیکر این را می داند و به تازگی اعلام کرد Lakefield پردازنده های ترکیبی است که از مخلوط کم قدرت و پر قدرت هسته در راه بازو انجام می شود برای مدت زمان طولانی.

دیگر تفاوت این است که در سال 2020 AMD است که به دور از یک also-ran. اخیر Ryzen اطلاعیه ها از AMD باید gleefully افتخار از آن عملکرد در هر وات اعداد و در نهایت ضرب و شتم اینتل در سراسر طیف گسترده ای از معیار.

"آنچه شما را دیده اند اگر شما می خواهید به نگاهی به [این معیار] چند سال پیش است که AMD در سراسر هیئت مدیره در اینجا می شده اند قابل توجه کسری" AMD مدیر تجاری آن کسب و کار مشتری متی Unangst گفت: ممکن است.

"هنگامی که ما در Cinebench 1T چه استفاده می شود به بزرگی دو بدهی و کسری بودجه در عملکرد ما تقریبا حذف شده است که کسری و ما بسیار نزدیک به برابری."

در حالی که AMD است راهپیمایی در اطراف آن 7nm فرایند شایان ذکر است که تمام ساخت و اندازه گیری ها برابر خلق شده اند و خود را 7nm است نه لزوما من 7nm و نه اینتل 7nm. آن را بیشتر یک دوره بازاریابی در حال حاضر از هر گونه انعکاس مطلق فیزیکی اندازه.

همچنین نگاه کنید به: اینتل 7nm محصولات به تعویق افتاد; اولین 7nm مشتری CPU انتظار می رود در اواخر سال 2022 یا 2023

در سال 2017, اینتل بود ادعا آن 10nm روند را دو برابر تراکم ترانزیستور از رقبای خود و در سال گذشته قو گفت: Intel 7nm خواهد بود که معادل 5nm روند از Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) استفاده می شود برای آیفون تراشه. این اعداد در مقایسه با اینتل 10nm به TSMC 7nm قطعا به من قرض بدهید اعتبار به این دیدگاه است.

این ممکن است یک وضعیت قابل اعمال برای اینتل اگر جهان باقی ماند استاتیک اما سامسونگ شده است صحبت کردن در مورد آن 3nm فرایند برای یک سال و حتی اگر حجم تولید است به گزارش رسید در سال 2022 پس از COVID ناشی از تاخیر کره ای غول پیکر را در آن ریخته گری در حال اجرا بر روی یک دروازه جدید-تمام اطراف فرایند قبل از 7nm پردازنده اینتل را در دسترس می شود برای فروش.

یک پتانسیل برای جانشینی در تراشه جهان وارد هفته گذشته بلومبرگ گزارش داد Nvidia بود خوب فکر می کنم در مورد خرید بازو از Softbank. باید معامله اتفاق می افتد اینتل در نهایت باید به صورت دیگری رقیب برتر پردازش گرافیکی اعتبار در CPU فضا.

در ضمن در بال RISC-V هنوز chugging بیش از حد.

واضح است که کوسه ها در حال چرخش و اینتل است که در مواجهه با یک بحران وجودی درست است ؟ نه کاملا. این شرکت نیز عرضه شده در سه ماهه دوم درآمد در هفته گذشته شده و رشد درآمد حاصل از 20 ٪ به $19.7 میلیارد دلار برای سه ماهه. از این تعداد $9.5 میلیارد دلار بود که از کسب و کار کامپیوتر, نمایندگی افزایش 7 درصد.

در صورتی که یک تهدید وجودی در میان جهانی از همه گیر بسیاری از شرکت های دیگر را دوست دارم برای به دست آوردن چنین معامله.

عامل دیگر در اینتل نفع است که خارج از عملکرد در هر وات خام عملکرد اعداد هستند نه به عنوان مهم به عنوان آنها استفاده می شود. اپل کاملا spanks Qualcomm وقتی که می آید به تلفن همراه تراشه عملکرد و در عین حال منظم کاربر خوش غافل از سیلیکون در بسیاری از دستگاه های آندروید به اندازه کافی خوب است.

همچنین نگاه کنید به: Ex-اپل exec: اپل Arm مبتنی بر سیلیکون را با سرعت پایان, مایکروسافت, ویندوز-اینتل duopoly

تهدید به اینتل نیست خیلی بیرون رفتن از کسب و کار آن را بیشتر در مورد از دست دادن آن باارزش موقعیت رهبری اعم از واقعی یا درک است که اجازه آن را به سالم و حاشیه و قابل اعتماد اکوسیستم پشتیبانی می کند. گاهی اوقات به عنوان یک کاربر از AMD سخت افزار و مسائل مربوط به تمایل به پاپ تا از زمان به زمان نشان می دهد که حمایت نیست کاملا وجود دارد نسبت به کامل Wintel تجربه اما شکاف بسته است.

این است که قبل از کوپرتینو لگد کردن یک سیب سیلیکون تبلیغات حمله رعد اسا که نفوذی که به فکر تراشه های دیگر از اینتل آنهایی که در مکینتاش آنها را سریعترین همیشه بزرگترین تا کنون یا هر بشکه پر از صفت اپل تصمیم به پرتاب در آن است.

به ماندن در بالای اینتل نیاز به جلو و یک 10nm خرگوش از کلاه خود را به ماندن در بازی به منظور رقابت با 7nm و پایین تر از دیگر فرآیندهای ریخته گری.

اینتل در خطر واقعی از دست دادن محل خود را بر پایه یک محل در آن رشد کرده است استفاده می شود به بیش از چند دهه است.

ZDNET را صبح روز دوشنبه بازکن

صبح روز دوشنبه بازکن ما باز salvo برای این هفته در تکنولوژی. پس ما برای اجرای یک سایت جهانی این سرمقاله منتشر شده در پنج شنبه 8:00am می باشد AEST در سیدنی استرالیا است که در 6:00بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه در ایالات متحده است. آن نوشته شده است توسط یک عضو از ZDNet جهانی هیئت تحریریه است که متشکل از سرب ما ویراستاران در سراسر آسیا و استرالیا و اروپا و شمال امریکا است.

قبلا در صبح روز دوشنبه بازکن:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن