وزیر بهداشت می گوید COVIDSafe هیچ منفجر نشده در حالی که ادعا 200 مورد شناسایی

در اوایل این هفته سابق و رهبر مخالفان لایحه کوتاه با برچسب دولت فدرال COVID-19 تماس با ردیابی برنامه یک "گران

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 تیر 1399

در اوایل این هفته سابق و رهبر مخالفان لایحه کوتاه با برچسب دولت فدرال COVID-19 تماس با ردیابی برنامه یک "گران ورزشها" با موارد گزارش شده به عنوان شناسایی از طریق COVIDSafe.

"کار به حمایت در اصل اگر برنامه می تواند کمک به ما را امن تر" در حال حاضر وزیر سایه برای خدمات دولت گفت. "اما من باید بگویم به نظر می رسد گران ورزشها دیگر آن سرهم بندی کردن."

رد وجود هر شکست و با برنامه در بهبود تماس با ردیابی تلاش های وزیر بهداشت و گرگ شکار گفت که "نادرست".

"وجود دارد بیش از 200 مورد شناسایی شده اند که" او گفت:.

وزیر شد بحث از زمان شیوع در ویکتوریا گفت: دولت فدرال شماره یک نگرانی در دولت بود تماس ردیابی.

"ما در حال کار با ویکتوریایی ما در حال تشویق آنها برای رسیدن به استاندارد هر مورد در هر روز است; هر مورد در هر روز -- که به طور استاندارد برای ردیابی و سپس برای پیگیری تماس با ما," او توضیح داد.

"ما در حال در آوردن اضافی فدرال منابع است. ما باید بسیار ارشد نظامی رهبری است که در حال حاضر دعوت شده در توسط ویکتوریا در پیشنهاد ما برای کمک به آماده سازی در تماس با ردیابی واحد در ویکتوریا. ما در حال آوردن مردم از سراسر کشور, مقامات بهداشت عمومی از کشورهای دیگر از راه دور ردیابی و بنابراین ما ارائه شده, ارائه, نشان می دهد, پیشنهاد آن منابع است."

در یک به روز رسانی در نوشته شده توسط ویکتوریا, وزارت بهداشت و خدمات انسانی در روز چهارشنبه وجود دارد در مجموع 4,448 موارد در سراسر کشور. همانطور که از چهارشنبه 27 نفر فوت کرده اند از coronavirus در ویکتوریا.

همچنین نگاه کنید به: NSW-ویکتوریا مرزی مجوز سایت اصطبل به عنوان COVID-19 تحریم مهلت به پایان می رسد

شکار گفت: بیش از 300 نفر با COVID-19 در دولت ثبت نام کرده اند برای COVIDSafe که در نتیجه کمک های مالی مقامات اجازه به نگاه را از طریق داده های خود را.

به عنوان گزارش شده توسط ABC, Victoria افسر ارشد پزشکی برت Sutton گفت: اطلاعات وارد شده توسط نرم افزار ارائه شده هیچ اطلاعاتی بود که در حال حاضر جمع آوری شده از طریق سنتی تماس با ردیابی.

"نرم افزار اضافه شده است تماس نزدیک که با ما نیست بر ما بسیار گسترده صورت مصاحبه است که طول می کشد یک ساعت یا بیشتر که در آن ما را از طریق هر محیط و برخورد که مردم را به حال," او گفت: به نقل از.

در حالی که Sutton گفت: این برنامه ممکن است به محدود کردن تماس با ردیابی تلاش با توجه به 15 دقیقه نیاز کوتاه وجود دارد گفت: بسیاری از افرادی که لازم نیست مقدار زیادی از پول کسانی که مسن تر هستند و کسانی که از نظر فرهنگی جوامع مختلف که دانلود نمی COVIDSafe برای بسیاری از دلایل.

"ما در حال حاضر در یک وضعیت که در آن زمانی که شما بیرون رفتن ... شما باید برای نوشتن بر روی یک تکه کاغذ را با قلم شماره تلفن خود را," او گفت:.

"مانند تبریک دولت است. ما در حال حاضر در یک وضعیت که در آن ما کشف قلم و کاغذ است که ما بهترین برنامه ردیابی."

همانطور که از چهارشنبه گفت: شکار شده اند وجود دارد "بیش از" 6.6 میلیون COVIDSafe محبوبیت.

بیشتر در COVIDSAFEtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن