IGTV اینستاگرام چیست؟ _ هرآنچه که باید درباره IGTV اینستاگرام بدانیم

فراموش نکنید که داشتن فالوورهای بالا پایه و پایه دیده شدن پیج شما می‌باشد. به جهت حذف پست ای جی تیوی در اینستا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 مهر 1401
فراموش نکنید که داشتن فالوورهای بالا پایه و پایه دیده شدن پیج شما می‌باشد. به جهت حذف پست ای جی تیوی در اینستاگرام، نخست به پروفایل خویش بروید و گزینه IGTV را تعیین کنید. هم اکنون برای حذف ویدیو از igtv در بالای آن ضربه زده و آیتم Delete را انتخاب کنید. همین یکی از تنظیمات igtv اینستاگرام می باشد که بایستی بدانید. یکی از همگانی ترین رسانه های اجتماعی که امروزه محبوبیت متعددی فی مابین مردم جهان پیدا کرده، اینستاگرام است. اپلیکیشن Instagram اصلی گذشت زمانه در رقابت حساس بقیه نتورک های اجتماعی به روزرسانی های جدیدی را ارائه کرد تا اعضا با توجه به نوع نیاز خود، طرز به اشتراک گذاری محتواها را تعیین کنند. عمومی تنظیماتی که در ارتقاء میزان مشاهده ویدئو تاثیر خواهند گذاشت. از همین رو در متن بالا به طور تمام تنظمیات آن را در دو بخش قبل از آپلود و آنگاه از آپلود ویدئو توضیح دادیم. امیدواریم که مطالب بالا آیتم استعمال شما قرار گرفته باشد. برای حذف کلیپ ویدیو از IGTV نخست باید از شیوه اینستاگرام، یا این که خود اپلیکیشن IGTV، ویدئوی موردنظرتان را گشوده کنید (ویدئویی که قصد حذف آن را دارید). پس از ورود به برنامه لینک ویدئو IGTV را در باکس بالایی Paste کرده و آن گاه گزینه سبز رنگ را بزنید تا ویدئو دانلود شود. وارد اینستاگرام میشویم و بر روی آیکون + برای بارگذاری ویدیو کلیک میکنیم. در این قسمت از ما پرسیده میشود که میخواهیم نسخه کوتاه شده ی ویدیوی خویش را قرار دهیم که منحصر به فرد نشر در پست ها می باشد و یا این که ورژن طولانی ویدیوی خویش را که منحصر به فرد انتشار در igtv. در مراحل پست کردن ویدیو بصورت igtv در بخش پایینی یک مورد دیده میشود که عنوانش post a review می‌باشد، این آیتم را فعال کنید. گزینه ذکر شده به این معنا می باشد که یک پیش سناریو 1 دقیقه‌ای از پست شما فعال شده میباشد که اعضا آن را بازدید میکنند و در صورتی که قصد دیدن تام ویدیو را داشته باشند بر بر روی آن کلیک می‌کنند. بعد از به‌روزرسانی می‌توانید ویدیو IGTV که افراد به اشتراک گذاشته‌اند در صفحات آنها پیدا نمایید و ببینید. طبق سایت خبری گفتهٔ اینستاگرام، دیگر چیزی به‌عنوان IGTV نداریم. در واقع، هدف اینستاگرام از حذف اون، یکپارچه‌کردن فیده.

انتشار IGTV از طرز برنامه منحصر خود

سپس صفحه ‌ای که در تصویر بازدید می ‌کنید در واقع اولین چیزی می باشد که شما آن گاه از ورود به IGTV اهمیت آن مواجه خواهید شد. همچنین درصورتیکه اینستاگرام خود را به پایانی نسخه موجود به‌ روزرسانی کنید، بی تردید متوجه دکمه جدید IGTV در درون برنامه خواهید شد. به همین استدلال بایستی انتظار آن را داشت که همین بستر مورد استقبال شدید کاربران اینستاگرام قرار بگیرد. تمامی دستمزد همین سایت متعلق به تیم تجارت آنلاین آغاز می‌باشد که در راستا تدریس بازاریابی اینترنتی کار می‌کند. دقت داشته باشید که IGTV به خویش اینستاگرام طولانی تر شده و این برنامه از دسترس خارج شده میباشد ... در پنجره گشوده شده امکانات متفاوتی در راستا اشتراک گذاری کلیپ ویدیو وجود دارد. ابتدا از قسمت Stories گزینه Share را تعیین کنید تا کلیپ ویدیو در قالب استوری منتشر شود. کلیدی این عمل یک باکس تازه به اسم Also Share To در ذیل این نصیب ساخت می‌شود. به جهت جستجو در ویدئوها آیکون ذره بین در گوشه بالا-راست برگه را تعیین کنید. در همین کاغذ شما می‌توانید اسم اعضا یا این که نتورک گزینه علاقه خود را کاوش کنید. پس از ورود به حساب کاربر، ویدئوهای IGTV او سناریو داده می شود و شما می‌توانید از فی مابین آن‌ها ویدوئوی دوست داستنی خویش را تعیین کنید.
  • اگر اینستاگرام شما بروز نیست میتوانید پایانی نسخه را از وب سایت گت اندروید دریافت و نصب کنید.
  • تعهد و پشتیبانی عالیفالووربالا بیش از اونکه بخاطر کیفیت خدماتش دارای اسمو رسم بشه بخش اعظم بخاطر تعهد و پیگیری مشکلات کاربرانشه که تبدیل به یه وبسایت دوست داشتنی به جهت کاربرانش شده!
  • اما به‌نظرم همین می‌تواند به این سمت برود که چندوقت دیگر واقعا ما آمارهای دقیق‌تری داشته باشیم و این‌که IGTV اینستاگرام نسبت به قبل بسط پیدا کند.
  • بخش igtv اینستاگرام درحال حاضر در کل اکانت‌های اینستاگرام به راحتی در دسترس است.
  • همه ی کاربران اینستاگرامی می دانند که در نسخه های قبلی اینستاگرام، کاربر نمی توانست ویدئویی اکثر از یک دقیقه در پست و 15 ثانیه در استوری آپلود کند.
اگر این مورد را تعیین نکنیم، کلیپ ویدیو فقط در بخش IGTV صفحۀ اینستاگرامی ما به نمایش درمی‌آید. در درحال حاضر حاضر، هر اکانت اینستاگرام می‌تونه ویدیویی در میان ۳ ثانیه تا ۶۰ دقیقه منتشر کنه. اینستاگرام ۶۰ ثانیهٔ اول ویدیو رو به‌عنوان پیش‌نمایش به کاربرا سناریو می‌ده و آن گاه ویدیو متوقف می‌شه. عضو می‌تونه ادامهٔ اون رو اهمیت التماس خودش ببینه یا از اون بگذره؛ به این ترتیب ۶۰ ثانیهٔ نخستین ویدیوی شما اهمیت داره. این پلتفرم یک اپلیکیشن جداگانه هم دارد که دارای به کارگیری از آن دیگر نیازی به اینستاگرام ندارید. اگر‌چه در همان اینستاگرام نیز می توانید ازین ویژگی استعمال کنید. در در آغاز محدودیتی ۱۰ دقیقه ای برای کاربران در لحاظ گرفته شده می باشد که به مرور زمان این انحصار برداشته خواهد شد و سایر اشخاصی که تیک تایید اینستاگرام را ندارند هم می توانند از آن به کار گیری نمایند. در همین نصیب می توانید بر روی فیلم ها کامنت بگذارید و یا این که لایک کنید و حتی مثل استوری ، آن ها را برای دوستانتان ارسال کنید. مدام به برهان همین که اینستاگرام بر اساس محتوای چهره‌ای کار داشته است، ارتقا و بهینه سازی آمار پست ها در همین نتورک اجتماعی از کلیدی زیادی برخوردار بوده است. همت کنید درصورتیکه محتوای هدفمند در پیج خویش منتشر می نمایید صد رد صد از پست های IGTV نیز بهره ببرید.

چگونه ویدیوهای IGTV اینستاگرام را دانلود و ذخیره‌ کنیم

در ادامه قصد داریم این برنامه پرکاربرد را به شما معرفی کنیم. نخست می بایست حساب اینستاگرام خویش را به صفحه فیسبوک خود پیوند کنید. از نحوه اپلیکیشن اینستاگرام و یا این که اپلیکیشن IGTV، در قسمت Linked Accounts و وارد نمودن داده ها فیس‌بوک خود، اکانت‌ها را به هم متصل کنید. اما اهمیت همین کار، حساب اینستاگرام شما به تایم‌لاین حساب فیس‌بوک متصل می شود. به جهت متصل شدن به یک صفحه فیس‌بوک خاص و اشتراک‌گذاری در برگه فیس‌بوکی که ادمین آن هستید، دوباره در قسمت Linked Accounts ، Facebook را انتخاب کنید و آدرس برگه خود را وارد کنید. مهم توجه به شباهت‌های IGTV به یوتیوب، گفته می شود که اینستاگرام کلیدی قرار دادن قابلیت و امکان IGTV و ارتقاهای آینده، قصد رقابت حساس یوتیوب را دارد. به کمک پست های اسلایدی علاوه بر این‌که می‌توان متن ها را منتشر کرد. قابلیت و امکان مخلوط نوشته مهم سایر محتوا از گزاره جدول ها تصاویر و موردها دیگر وجود دارااست که این ویژگی باعث می شود مخاطب به قرائت ترغیب شود. از آنجایی که احتمالا افراد زیادی نباشند که یک کپشن طولانی را به طور تام بخوانند، گزینش پست اسلایدی به تیتر یک مورد مطلوب می تواند این مشکل را حل کند و البته مخاطب را بخش اعظم سرگرم خواهد کرد. هنگامی که یک پست منتشر می کنید با تگ نمودن وضعیت جغرافیایی خود می توانید بازدید از پست خود را بالا ببرید. به این شکل که افرادی که وارد آن حالت جغرافیایی می گردند و یا آن را کاوش می‌کنند، پست شما را مشاهده خواهند کرد. به جهت پست هایی که می گذارید هشتگ های پرطرفدار تعیین کنید.

ترفندهای ویرایش تصاویر اینستاگرام

IGTV راهی است که اینستاگرام برای تغییردادن تجربه سنتی تلویزیون و تلفیق و به‌روزرسانی آن، حساس یک تجربه مدرن و موبایلی ساخت کرد. IGTV اینستاگرام هم به عنوان یک برنامه مستقل و هم به عنوان یک خصوصیت جدید که در برنامه حیاتی مخلوط می‌شود، کار می‌کند. همین برنامه به اعضا خود قابلیت و امکان انتشار محتوای ویدیوی طولانی در سایز ویدیو عمودی و افقی را می‌دهد. برخلاف استوری اینستاگرام ، ویدیو IGTV برای همگی اعضا ۱۰ دقیقه و به جهت کاربران دوستداشتنی یا این که تایید شده حداکثر ۶۰ دقیقه می‌تواند باشد. حیاتی این حال، اینستاگرام داعیه کرده می باشد در غایت حصر وقتی به جهت افراد وجود نخواهد داشت و کلیه می‌توانند از حداکثر زمانه ویدیو استفاده کنند. مدت‌ روزگار ویدیو در IGTV اینستاگرام می‌تواند از 1 دقیقه و 1 ثانیه باشد تا 1 ساعت؛ ولی همگی نمی‌توانند ویدیوهای 1 ساعتی آپلود کنند. فقط اکانت‌های تائید شده توسط این پلتفرم از این قابلیت و امکان برخوردارند. دیگر اکانت‌ها بایستی با حصر 10 دقیقه‌ای مدت‌زمان ویدیو کنار بیایند.

آموزش ساختن ویدئوهای سریالی در IGTV اینستاگرام

آیا شما نیز این‌گونه قکر می‌کنید؟نظرات و پیشنهادهای خویش را در قسمت کامنت درباره اموزش igtv اینستا اصلی ما در در بین بگذارید. پس از آنکه ویدیوی موردنظر آپلود شد باید برای آن اسم و توضیحات اختصاص دهید. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که همین ویدیو بر روی صفحه فیسبوک شما هم سناریو دیتا شود یا این که خیر. اگر کارگزاشتن فیلم IGTV اینستاگرام را حساس استعمال از کامپیوتر خویش پست می‌کنید، دیگر حاذق نخواهید بود که کادر ویدیو را تعیین کنید. حال می‌بایست برای کاور ویدیوی خود یک عکس خوشگل تعیین کنید. همچنین ضبط ویدیوهای عمودی راحت‌تر می باشد و شما می توانید مستقیم آن ها را از موبایل آپلود کنید، ولی ویرایش فن ای تر ویدیوها حتما مشقت بار خواهد شد. جدای از این، محتواهای ویدیویی باعث شده اند اشخاصی که به ندرت و سختی شناخته می‌شدند، به سلبریتی‌های برنا امروزی تبدیل شوند، به جهت مثال، جاستین بیبر! انجام دادن این فعالیت باعث میشود ویدیوی ما بیشتر دیده شود، اما الزامی به استعمال از آن نیست. یک عدد از قابلیت و امکان های جذاب اینستاگرام بخش IGtv است که میتوانید ویدیوهای بخش اعظم از یک دقیقه را در آن بارگزاری کنید.در همین نوشته نکته ها مربوط به IGtv تفسیر داده میشود. 2) به جهت کاربرانی که صفحاتی در آیتم تدریس های متفاوت مثل، نقاشی، خوشنویسی و … دارا هستند و از شیوه تدریس کسب درآمد می کنند. هر ویدئویی در IGTV، به صورت قاب مستطیل شکل قابل بازدید هستند، البته اگر دوست دارید به شکل کل صفحه ببینید، یک توشه بر بر روی کاغذ ی ویدئوی در اکنون پخش، ضربه بزنید.

IGTV اینستاگرام کجاست؟ به چه صورت به همین قابلیت دسترسی داشته باشیم؟

ویدئوها به رخ فریم‌های مستطیل صورت در IGTV در دسترس هستند. درصورتیکه نیز می‌خواهید ویدئوها را در وضعیت کل ورقه مشاهده کنید، کافی می باشد روی ویدئویی که در اکنون پخش است یک بار ضربه بزنید. در نصیب سرچ که اصلی علامت ذره‌بین معین شده هم می‌توانید نام افراد و کانال‌های آیتم علاقتان را جستجو نمایید تا ویدئوهایشان را ببینید. و همینطور تمام امکانات دائمی اینستاگرام نظیر لایک، کامنت، تگ نمودن و ارسال ویدیو به رخ خصوصی به جهت شما در IGTV آماده است. اگر مدل گوشی شما در لیست بالا موجود نبود ؛ از روش کامنت این مورد قضیه را اطلاع بدهید تا بیش تر شود. ۱ـ ویدیو IGTV گزینه نظر را گشوده کرده و بر روی آرم سه نقطه زده و Copy Link بزنید. مطالب پیج, مربوط به هنر سفالگری میباشد اما به روشی که احتمالاً هیچ جای دیگر نمی‌توانید مثل آن را پیدا کنید. به IGTV نیز می‌توان به عنوان یک مجال عالی به جهت ساخت یک کسب‌وکار درآمدزا نگاه کرد. و مدام اشخاصی در این حوزه موفق‌تر بوده‌اند که در شروع رونمایی از یک اپ یا این که پلتفرم پیشدستی می‌نمایند و خود را به تیتر یک برند اعتبار به مخاطب معرفی می‌کنند. حتماً در آپدیت‌های بعدی منتظر ورود هشتگ‌ها به دنیای IGTV هستیم. می‌توانید ویدیویی بسازید و در آن علاوه بر تدریس طریق کار محصولات، ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد آن را نیز پررنگ کنید. بخش دوم دیتاها مربوط به ماندگاری مخاطبان در این ویدیو را سناریو می‌دهد. نخست یک عدد به درصد بازدید می‌کنید که متوسط کسانی میباشند که ویدیو شما را کامل تماشا کرده‌اند. زیر همین % نموداری وجود داراست که خط عمودی آن درصد اشخاصی هستند که ویدیو را مشاهده کرده‌اند و خط افقی آن مدت‌زمان ویدیوی شماست. مسلماً 100 % اشخاصی که ابتدای ویدیوی شما را دیده‌اند، تا نقطه نهایی همراه نمانده‌اند و هرچقدر این نمودار جلوتر میرود % اشخاص بیننده کاهش می‌یابد. درصورتیکه در فکر داشتن یک کسب‌و‌کار پیروز در بازار آنلاین هستید، جای صحت آمده‌اید! قابلیت IGTV، پلت فرمی ست که اساسی به عمل بردن آن، کاربر می تواند ویدئویی آپلود نماید که مدت دوران آن اکثر از یک دقیقه است. تمامی ی اعضا اینستاگرامی می دانند که در نسخه های قبلی اینستاگرام، کاربر نمی توانست ویدئویی بخش اعظم از یک دقیقه در پست و 15 ثانیه در استوری آپلود کند. کاربری که حیاتی ورژن جدید اینستاگرام، همین امکان را داشته باشد بسته به منزلت او از آبادی دقیقه تا یک ساعت می تواند کلیپ ویدیو آپلود نماید. اکنون همین مدت زمان برای سلبریتی ها و اینفلوئنسرها که اساسی فالوورهای متعددی هستند، یک ساعات آپلود و به جهت کاربران حساس ورقه ی شخصی معمولی، تا 10 دقیقه فعال شده است. این خصوصیت اهمیت استقبال اکثری از اعضا و خصوصا کسب و امور قرار گرفت. شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین طرز دسترسی به خبرها فناوری، دانش و ماشین است. در صورتی که می خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید. برای گفتمان حیاتی اعضا تصویب نام کنید یا این که وارد حساب کاربری خود شوید. حتما به جهت ارتقاء فالوور اینستاگرام، از ویدیوهای IGTV استعمال کنید. همچنین به تازگی قابلیتی به همین نصیب از اینستاگرام بیشتر شده‌ که شما می‌توانید ویدیوهای Live یا این که زنده را به رخ پست IGTV نیز منتشر کنید. در آخر با می باشد که از بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام مطلع باشید تا بتوانید حضور بهتری در این شبکه اجتماعی داشته باشید. نظر شما راجع به این نوشته چه بود؟ آیا نحوه‌ی انتشار ویدیو در IGTV را یاد گرفتید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خودتان را حیاتی ما و سایر همراهان همیار آکادمی در زیر همین پست به اشتراک بگذارید. تعداد ویو و یا این که تماشا این پست‌ها معمولا فراوان دوچندان میباشد و نشان می دهد که اعضا دوست دارا‌هستند ویدیوهایی مهم مدت نامحدود را بصورت اساسی میزان مرغوب بودن در قالب پست ببینند. لذا برای افرادی که به دنبال به دست آوردن و کاری در اینستاگرام هستند، همین بهترین زمان است که از قابلیت و امکان igtv در اینستاگرام به کارگیری نمایند و به کسب درآمد برسند. در حالی که اعضا معمولی می توانند حداکثر ویدیوهای ۱۰ دقیقه ای بگذارند که گشوده هم زیاد عمده از مدت دوران محدود استوری و پست های اینستاگرام است. اینستاگرام و قابلیت‌های آن از جمله IGTV، یک عدد از بهترین روش‌های مدرن برای تبلیغ و اما کسب درآمد درباره تجارت‌های متعدد با صرف هزینه‌های بسیار ناچیز است. می بایست به جهت تبلیغات و بازاریابی در اینستاگرام، هزینه کنید. امروز در همین نوشته عملکرد کردیم، به صورت تام تدریس IGTV در اینستاگرام را مهم یکدیگر آیتم تحلیل قرار دهیم و هر آنچه نیاز هست شما از نصیب IGTV بدانید را یاد گرفتید. حساب کاربری وب سایت گوگل ورود اصلی شماره موبایل و نشانی آدرس اینترنتی اکانت ندارم، ثبت نام در سایت. یک استدلال احتمالی مبنی بر علاقه نداشتن کاربران نسبت به اپلیکیشن IGTV همین می باشد که انگیزه فراوان مقداری در در میان سازندگان برتر اینستاگرام برای تولید محتوای ویدیویی اساسی زمان طولانی وجود دارد. ساخت ویدیوهای طولانی هزینه زیادی دارا هستند و اینستاگرام طرز ای را برای سازندگان عملی نکرده تا از این Instagram story download محتوا به دست آوردن درآمد کنند. بیشتر افراد به IGTV از روش پیش اکران ها در بخش فید، نتورک IGTV در اکسپلور، پروفایل های سازندگان و اپلیکیشن IGTV دسترسی دارند. تعداد خیلی مقداری از اشخاص بر روی دکمه IGTV که در گوشه بالا سمت راست ورقه کلیدی در اپلیکیشن اینستاگرام است کلیک می کنند ... ما براساس همین یافته ها و فیدبک هایی که از کاربران اخذ کرده ایم این آیکون را حذف می کنیم.
آخرین مطالب