Honeywell ادعا می کند که در جهان بالاترین انجام کوانتومی کامپیوتر با توجه به آی بی ام را معیار

اتاق مسکن یون دام در Honeywell است کوانتومی سیستم های کامپیوتری. Honeywell, Inc. غول صنعتی Honeywell روز پنج ش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399
honeywell-quantum-computer-chamber-thumbnail.jpg

اتاق مسکن یون دام در Honeywell است کوانتومی سیستم های کامپیوتری.

Honeywell, Inc.

غول صنعتی Honeywell روز پنج شنبه گفته است که در حال حاضر زندگی می کنند با یک کامپیوتر کوانتومی در حال اجرا مشتری شغل است که با استفاده از شش موثر بیت کوانتومی یا qubits و منجر به "حجم" از محاسبه که در آن ادعا می کند باعث می شود سیستم قدرتمند ترین کوانتومی دستگاه در حال حاضر در حال تولید است.

اعلام برآورده نذر این شرکت ساخته شده در ماه مارس به ارائه یک دستگاه کوانتومی حجم 64 به عنوان مرتبط در مارس 3 توسط ZDNet's لارنس Dignan در گفتگو با Honeywell سر کوانتومی تونی Uttley که رئيس جمهور از بخش Honeywell راه حل های کوانتومی.

"ما در ماه مارس گفت: ظرف سه ماه آینده ما قصد داریم به انتشار جهانی بالاترین-انجام کوانتومی کامپیوتر و بنابراین این یک مورد از Honeywell آنچه در آن گفت: آن را که قرار بود به انجام" Uttley گفته ZDNet در یک تماس تلفنی.

مشتریان از جمله J. P. Morgan Chase با استفاده از این دستگاه با انواع اولیه برنامه های کاربردی Uttley گفته ZDNetکه برخی از آنها بازدارنده پیچیده برای انجام کلاسیک الکترون مبتنی بر کامپیوتر است.

J. P. Morgan Chase تا به حال "چند ساعت از دسترسی" به Honeywell ماشین گفت Uttley "و آنها نشئه است." Uttley توصیف نیست این برنامه در جزئیات اما گفت آنها همه چیز "در نزدیکی و عزیز به خدمات مالی" از جمله برنامه های کاربردی در تشخیص تقلب و پیاده سازی هوش مصنوعی روش برای استراتژی های معاملاتی.

همچنین: Honeywell را به راه اندازی کوانتومی کامپیوتر کوانتومی با حجم 64

"آنچه را که آنها انجام داده ام اساسا برخی از تست مدارات" گفت: Uttley, "مدارهای کردند که قادر به اجرا بر روی هر کسی دیگری را در کامپیوتر یا حداقل اجرای بدون گرفتن فقط یک صدا جواب آنها قادر بودند با موفقیت به اجرا در ماست و باید نتایج درست است."

تعقیب و گریز در حال کار بر روی یک مقاله در مورد کار که آنها برنامه ریزی برای انتشار "به زودی" او گفت:.

Uttley کاهش یافته است به نام از مشتریان دیگر اما گفت متعدد مشتریان در حال کار با سیستم در برنامه های کاربردی که قرار می گیرند به سه دسته: بهینه سازی یادگیری ماشین و شیمی و علم مواد. آن دسته از مشتریان در حال استفاده از Honeywell سیستم به عنوان یک نوع co-processor به خود معمولی کلاسیک محاسبات شغل راه GPU تراشه های گرافیکی کمک یک پردازنده یک تابع است که Uttley به عنوان یک "QPU."

"آنها اساسا کنده کاری کردن به عنوان کوچک به عنوان 1% به 5% از یک الگوریتم و ضمیمه که به کامپیوتر کوانتومی به یک نتیجه خاص می شود که مجددا به یک کلاسیک ماشین," او توضیح داد.

honeywell-quantum-chamber-with-ion-trap.jpg

اتاق نمایش ion trap که اجازه می دهد تا به صورت کوانتومی عملیات انجام شود.

Honeywell, Inc.

Uttley ادعا می کنند که Honeywell سیستم تاپ در جهان است که بر اساس یک معیار ایجاد شده توسط کسب و کار بین المللی ماشین آلات. به عنوان شرح داده شده در مقاله منتشر شده توسط دانشمندان Andrew W. عبور و همکارانش در IBM T. J. Watson مرکز تحقیقات در arXiv قبل از چاپ و سرور در ماه اکتبر گذشته معیار اندازه گیری "بزرگترین تصادفی مدار برابر عرض و عمق است که کامپیوتر با موفقیت پیاده سازی."

واحد متریک است که آی بی ام تصمیم است کوانتومی "حجم" یک اصطلاح است که عبور و همکاران برای اولین بار پیشنهاد در سال 2017. کوانتومی حجم ترکیبی از ابعاد متعدد از یک کامپیوتر کوانتومی عملکرد متقابل و همکاران توصیف آن از جمله "پارامترهای عملکرد (انسجام کالیبراسیون, اشتباهات, تداخل, تماشاگر اشتباهات دروازه وفاداری اندازه گیری وفاداری اولیه وفاداری) و همچنین به عنوان پارامترهای طراحی مانند اتصال و دروازه تنظیم شده است."

متریک طراحی شده است که مستقل از معماری هر کوانتومی کامپیوتر به طوری که آن را می تواند اندازه گیری هر سیستم اجرا می شود که کوانتومی مدارهای.

همچنین: مایکروسافت Azure کوانتومی استخدام شرکت Honeywell کوانتومی سخت افزار

در عمل حجم است که 64 در مورد Honeywell کامپیوتر شماره 2 مطرح شده به یک قدرت N که تعداد موثر qubits کامپیوتر است.

در بسیاری از موارد یک سیستم تعداد موثر qubits کمتر از خام و یا فیزیکی qubits در یک سیستم به دلیل برخی از qubits از دست داده و به تصحیح خطا. اما Uttley گفت: Honeywell کامپیوتر از دست دادن نیست هر خام qubits به دلیل برتر طراحی سیستم.

"ما در حال حاضر در کوانتوم حجم 64 که بدان معنی است که ما باید شش موثر qubits او گفت:" معنی این شماره دو مطرح شده به قدرت شش. "و بر خلاف رقبای ما آن را تنها در زمان شش qubits برای رسیدن به شش موثر ذراع است و از آنجا که ما نمی limited یا اتصال از سیستم ما چون ما qubits هستند همه به طور کامل متصل شود و نه ما محدود با ما وفاداری, که شما می توانید از فکر می کنم در مورد چگونه به عنوان دقیق سیستم است."

honeywell-quantum-solutions-linear-trap-smaller.jpg

یون دام.

Honeywell

Honeywell سخت افزار متفاوت است از روش های دیگر در میدان کوانتومی. آن ساخته شده از یونهای به دام افتاده و یک یون یک اتم که دارای بار خالص مثبت یا منفی الکتریکی است. دام در این مورد ساخته دستگاه مانند یک تراشه کامپیوتری تقریبا به اندازه یک چهارم.

به دام انداختن یونهای شده علمی منطقه اکتشاف رفتن بیش از دو دهه است. یون های درک شده به عنوان داشتن برخی از خواص مطلوب در مقابل سایر کوانتومی روش از جمله ثبات نسبی qubits ایجاد شده با آنها به لطف نسبتا طولانی "انسجام بار" از qubits معنی این دوره از زمان که در طی آن همه مهم درهمتنيدگی کوانتومی می تواند نگهداری می شود.

انتشار Honeywell توصیف سیستم های کامپیوتری خود را به عنوان متشکل از یک "خلاء فوق العاده بالا مجلسی" در قالب یک فولاد ضد زنگ (persian) اندازه یک بسکتبال با دهانه های است که اجازه می دهد در نور لیزر. اتاق سرد با هلیوم مایع به 10 درجه بالای صفر مطلق یا 441 درجه زیر صفر فارنهایت است.

همچنین: آنچه گوگل در مقابل آی بی ام بیش از بحث های کوانتومی برتری معنی

یون دام نشسته داخل اتاق. هنگامی که نور لیزر می درخشد به دهانه در اتاق و بازدید یونهای به دام افتاده کوانتومی عملیات را در محل و دستکاری در آن عملیات مشابه در حال حرکت الکترون ها از طریق دروازه های ساخته شده از سیلیکون ترانزیستور در یک کامپیوتر کلاسیک.

Honeywell شده است آشکار بیشتر و بیشتر در مورد این سیستم در جلسات با مطبوعات و رسمی انتشارات طی سال گذشته, از جمله همکاری اعلام کرد با مایکروسافت در ماه نوامبر گذشته به دسترسی به سیستم از طریق مایکروسافت Azure cloud service.

که همکاری شده و در مرحله تست با هیچ زندگی می کنند مشتریان را به تاریخ. 64-حجم سیستم در دسترس خواهد بود در لاجوردی گفت: Uttley و Honeywell و مایکروسافت "انتظار می رود قادر به در یک محل که در آن مشتریان در آینده از طریق لاجوردی در چند هفته آینده" پس از تست نهایی ،

Uttley همچنین تصریح کرد: یکی دیگر از نذر ساخته شده در ماه مارس است که کوانتومی حجم این شرکت قادر است برای رسیدن به را افزایش می دهد منظور از قدر هر سال برای پنج سال آینده.

"آنچه ما می گویید که ما می باید حداقل ده موثر qubits ظرف یک سال" گفت: Uttley. شماره دو مطرح شده به قدرت 10 برابر خواهد کوانتومی حجم 1,024.

"ما حتی بیشتر اعتماد به نفس است که ما در یک مسیر برای انجام این کار است."

بر خلاف رقبای او گفت که "باید به ساخت چیزی است که وجود ندارد" در مورد Honeywell, کامپیوتر "سیستم ما ساخته شده بود مانند یک سالن ساخته شده برای یک ظرفیت خاص."

"این همه از زیرساخت های آن را در تمام پايگاههاي فرعي در جای خود به کار گیرند که در آن ظرفیت و ما تنها چند صندلی. و بنابراین به عنوان ما همچنان به پر کردن آن صندلی شما می توانید بسیار به سرعت در مقیاس کوانتومی که حجم."

محاسبات کوانتومیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im