چگونه به سازمان دیده بان PGA قهرمانی مسافران زنده بدون کابل - CNET

راس Kinnaird/گتی ایماژ مانند دیگر ورزش گلف حرفه ای تعطیل در اواسط ماه مارس به عنوان coronavirus همه گیر رسید

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 تیر 1399
gettyimages-624556682.jpg
راس Kinnaird/گتی ایماژ

مانند دیگر ورزش گلف حرفه ای تعطیل در اواسط ماه مارس به عنوان coronavirus همه گیر رسید. PGA رو در تور دو هفته پیش و كم این هفته در کرامول, کانکتیکات برای مسافران قهرمانی. وجود دارد بدون نیاز به hush جمعیت در طول حیاتی putts به دلیل وجود جمعیت-با نسکارهای لیگ برتر و آینده NBA فصل در اورلاندو رقابت در حال وقوع است با طرفداران در حضور.

این مسابقات از امروز شروع میشه و چهارمین و آخرین دور برگزار خواهد شد در روز یکشنبه, ژوئن 28. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

که نام های بزرگ در حال بازی این آخر هفته ؟

سه رتبه گلف بازان -- Rory McIlroy جان رحم و جاستین Thomas -- در حال بازی اما بزرگتر اخبار است که نیست. بروکس Koepka و هفته گذشته برنده Webb سیمپسون را به خارج از این مسابقات پس از دیگر بازیکنان و ویلچرهای -- از جمله پس از Koepka را -- آزمایش مثبت برای COVID-19.

آنچه در مورد ببر ؟

تایگر وودز هنوز برای از سرگیری مسابقات بازی و نشستن دوباره این هفته است.

چگونه می توانم تماشای مسابقات بدون کابل?

شما نیاز به گلف کانال برای دو دور اول و اوایل پوشش در آخر هفته. فردا تا بعد از ظهر پوشش نهایی در دو دور بیش از آخر هفته. (ویراستاران' توجه داشته باشید: ViacomCBS است شرکت مادر CNET.)

در اینجا پخش برنامه:

Golf Channel

  • پنج شنبه و جمعه: 3 تا 6 p. m. ET (12-3 p. m. PT)
  • شنبه و یکشنبه: 1-3 p. m. و همکاران (10 صبح-12 p. m. PT)

CBS

  • شنبه و یکشنبه: 3-6 p. m. ET (12-3 p. m. PT)

اگر شما لازم نیست که یک کابل یا ماهواره ای تلویزیون اشتراک شما می توانید به تماشای مسافران قهرمانی با یکی از برنامه های زنده تلویزیونی خدمات زیر. گرفتن این است که هر سرویس حمل هر شبکه محلیپس از بررسی هر یک با استفاده از لینک های زیر به مطمئن شوید که آن را حمل CBS در منطقه خود را برای تعطیلات آخر هفته پوشش.

اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه با پذیرایی خوب شما می توانید به تماشای نهایی در دو دور در فردا به صورت رایگان بر روی بیش از حد هوا پخش کانال های فقط با اتصال یک قیمت مناسب (زیر 30 دلار) آنتن به تقریبا هر تلویزیون.

یوتیوب تلویزیون هزینه 50 دلار در ماه و شامل CBS و گلف کانال. موجود در کد پستی خود را در آن صفحه خوش به ببینید که در شبکه های محلی در دسترس در منطقه شما. ما به عنوان خوانده شده, یوتیوب, بررسی تلویزیون.

Hulu با زنده تلویزیون هزینه $55 یک ماه و شامل CBS و گلف کانال. با کلیک بر روی "مشاهده کانال های خود را در منطقه" لینک در خود صفحه خوش به ببینید که کانال های محلی ارائه شده در کد پستی خود را. ما به عنوان خوانده شده Hulu با زنده تلویزیون نقد و بررسی.

AT&T تلویزیون در حال حاضر اساسی $65-یک-هفته به همراه بسته شامل CBS و آن $80-یک-ماه حداکثر بسته می افزاید: گلف کانال. شما می توانید با استفاده از آن کانال مراجعه به ابزار است که برای دیدن کانال های محلی در دسترس هستند که در آن شما زندگی می کنند. ما به عنوان خوانده شده AT&T تلویزیون در حال حاضر بررسی.

زنجیر تلویزیون ارائه نمی CBS. برای اوایل دور اقدام و شروع تعطیلات آخر هفته دور شما می توانید گلف کانال با 10 دلار یک ماه ورزش های اضافی اضافه کردن به $30-یک ماه آبی بسته است. ما به عنوان خوانده شده زنجیر تلویزیون را نقد کنید.

همه از زنده تلویزیون جریان خدمات فوق پیشنهاد محاکمه آزاد اجازه می دهد تا شما را به لغو در هر زمان و نیاز به یک جامد اتصال به اینترنت. برای اطلاعات بیشتر ؟ بررسی گسترده ما راهنمای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب