مهم ترین خدمات به مشتریان کیفیت در آینده عادی: تخصص و همدلی و با سرعت

Salesforce بررسی بیش از 3500 مصرف کنندگان در سراسر جهان به درک آنچه مشتریان نیاز دارید و چگونه شرکت می تواند ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 تیر 1399

Salesforce بررسی بیش از 3500 مصرف کنندگان در سراسر جهان به درک آنچه مشتریان نیاز دارید و چگونه شرکت می تواند ارائه بهترین خدمات به مشتریان تجربه در طول COVID-19 بیماری همه گیر. هر دو هفته Salesforce پژوهش بررسی کلی جمعیت به کشف چگونگی مصرف کنندگان و نیروی کار در حال مرور COVID-19 همه گیر.

اینجا را کلیک کنید برای کشف تابلو اطلاعات در سراسر جمعیتی و جغرافیای. در زیر برخی از takeaways کلیدی از پاسخ دهندگان از سراسر جهان است.

african-american-woman-customer-service.jpg

مهم ترین خدمات به مشتریان کیفیت تخصص و همدلی و با توجه به Salesforce ژوئن 2020 خدمات به مشتریان نظرسنجی جهانی.

مهم ترین خدمات مشتری کیفیت تخصص و همدلی و با سرعت

پنج مشتری کیفیت تخصص همدلی و سرعت و انعطاف پذیری و آمادگی. آن را تعجب آور نیست که تخصص و همدلی و با سرعت در حال در سه کیفیت قوی خدمات به مشتریان سازمان است. سرعت قطعنامه به طور مستقیم به روابط تخصص. چه جدا خوب از همدلی است. توانایی برای 'رفع مشتری' قبل از 'رفع مشکل' به این معنی است که خدمات به مشتریان حرفه ای آموزش دیده برای دست زدن به استثنا و قدرت به لذت مشتری با رفتن بالا و فراتر از آنچه از آنها انتظار می رود و خود نهاد. همدلی به معنی گوش دادن با علاقه از بین بردن موانع به حداقل رساندن اتلاف زمان و اصطکاک و نشان دادن سخاوت و تمایل به پاسخگو برای ارائه یک راه حل قابل قبول است که به مشتری می باشد. این همچنین بدان معنی است که باید انعطاف پذیر فرآیندهای آن نیز بسیار مطلوب و با کیفیت از قوی خدمات به مشتریان سازمان است.

picture2.png

مهم ترین خدمات به مشتریان کیفیت در طول بیماری همه گیر.

با ارزش ترین تماس با کانال برای خدمات به مشتریان ایمیل و تلفن تماس و حساب پورتال

با توجه به بررسی 77 درصد از پاسخ دهندگان مشاهده ایمیل به عنوان بسیار با ارزش به متوسط ارزش روش مشتری خدمات نامزدی. پیام های متنی (SMS) در حال افزایش است به 62 درصد. تلفن تماس باقی می ماند به عنوان شماره 2 روش ارجح در تماس با 67%. من پیش بینی است که گفتگوی اینترنتی را ببینید یک افزایش قابل توجهی در ماه های آینده به خصوص برای پیچیده کسب و کار به کسب و کار مشتری خدمات مربوط به درگیری.

pic-2.png

خدمات مشتری چند کانال تنظیمات.

سی درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها قابل ملاحظه ای افزایش یافته و یا تا حدودی بیشتر از حد معمول استفاده از خدمات پس از همه گیر. پنجاه و چهار درصد از پاسخ دهندگان به خود را حفظ خدمات به مشتریان تماس با فرکانس پس از همه گیر.

picture3.png

فرکانس خدمات به مشتریان تماس در طول بیماری همه گیر.

بهترین تجربه خدمات مشتری توسط صنعت خرده فروشی, خدمات مالی و مخابراتی

با توجه به بررسی پنج صنایعی که ارائه عالی خدمات/خدمات به مشتریان خوب هستند (٪از پاسخ دهندگان گفت که بسیار عالی و با کیفیت خوب تجربه خدمات):

  1. خرده فروشی ( 70%)
  2. ارائه دهندگان خدمات مالی (58%)
  3. شرکت های مخابراتی (52%)
  4. سازمان های غیر انتفاعی (45%)
  5. حرفه ای ارائه دهندگان خدمات (46%)

وجود دارد اتاق را برای بهبود در تمام صنایع برای ارائه بهتر خدمات به مشتریان است. نتایج متفاوت جغرافیای اما به طور کلی هیچ صنعت می تواند در ارائه عالی-برای-خدمات به مشتریان خوب تجربه است که بیشتر از 80% آستانه. توانایی ارائه خدمات برتر مشتری تجربه عملکرد خود را به شرکت فرهنگ, مردم, برنامه های آموزشی, فرآیندها و استفاده از فن آوری است. امروز همه خدمات به مشتریان برنامه های کاربردی باید توسط هوش مصنوعی و یادگیری ماشین. خدمات به مشتریان حرفه ای باید قادر به دریافت خدمات آموزشی و دسترسی به کارشناسان موضوع به اعمال حق سطح تخصص و لحظه ای خود را نیاز. خدمات مشتری است نه یک گروه. خدمات مشتری توسط مجموعه ای از سهامداران شرکت است که می تواند co-ایجاد ارزش و مسیر را به وضوح در سرعت خود را نیاز مشتری.

picture4.png

تجربه خدمات به مشتریان در صنعت.

مشتریان ترجیح می دهند با استفاده از موتورهای جستجو, تلفن تماس و وب چت برای ارائه خدمات

توانایی سلف سرویس شماره 1 روش ارجح از خدمات به مشتریان با استفاده از جستجو. شما می توانید پیش بینی مسنجر نرم افزار, رسانه های اجتماعی, و پیام های متنی به افزایش در طول و پس از همه گیر. به عنوان شرکت تبدیل شدن به بیشتر های دیجیتال و گسترش خود را در چند کانال ارتباطی قابلیت انعطاف پذیری و سهولت استفاده از متن پیام و کانال های اجتماعی افزایش خواهد یافت. تصویب متن و اجتماعی خواهد شد و سن متفاوت است اما به زودی استفاده از ساده کانال رشد خواهد کرد بدون در نظر گرفتن سن, جغرافیا و یا صنعت. شما همچنین می توانید پیش بینی افزایش در خانه خدمات به مشتریان ویدئوها به افزایش است. راحتی را همیشه برنده است.

picture5.png

ابزار است که مشتریان ترجیح می دهند برای استفاده از خدمات به مشتریان درگیری.

کسب و کار هستند ارائه شخصی تر و فعال و انعطاف پذیر با مشتری خدمات پس از همه گیر

57 درصد از کسب و کار هستند ارائه بیشتر خدمات به مشتریان شخصی تجارب پس از همه گیر. شصت درصد از کسب و کارهای فعال تر با خدمات به مشتریان خود تحویل و 77 درصد از کسب و کارهای در حال نشان دادن انعطاف پذیری بیشتر با خدمات به مشتریان است. ما همچنین شاهد به موقع تر و ساده روش های ارائه خدمات. این همه خبر خوب و رک و پوست کنده لازم برای شرکت ها به کسب درآمد آینده کسب و کار از مشتریان موجود خود را.

picture6.png

توصیف خدمات شما را دریافت کرده ام از کسب و کار از این بیماری همه گیر.

در hyper-ارتباط دانش های دیجیتال, اقتصاد, مشتریان خدمات خود را بازاریابی و بزرگترین بازتابی از نام تجاری شرکت خود را. جمعی اعمال و رفتار خود مشتری رو به کارکنان نشان شرکت خود را با فرهنگ و ارزش های اصلی. فرهنگ خود را با نام تجاری شما است. مشتری بررسی به وضوح نشان می دهد که مشتریان ما به دنبال شخصی فعال ارائه خدمات و انعطاف پذیری به موقع بودن و سادگی دسترسی و همدلی است. شرکت هایی که مراقبت بیشتر رشد خواهد کرد ، این که ساده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین خدمات به مشتریان نتایج بررسی و کاوش داده ها در سراسر جمعیتی و جغرافیای شما می توانید به اینجا مراجعه کنید.

Coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب