شکستن به هوش مصنوعی با این 4-دوره آموزشی آنلاین برای $35

هنگامی که تصور می شود صرفا در حوزه رمان های علمی تخیلی هوش مصنوعی (AI) در حال حاضر در همه جا ما نگاه کنید. به

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 19 تیر 1399

هنگامی که تصور می شود صرفا در حوزه رمان های علمی تخیلی هوش مصنوعی (AI) در حال حاضر در همه جا ما نگاه کنید. به عنوان نیروی محرکه همه چیز از الگوریتم های بازاریابی و بانکداری سیستم عامل فولاد روبات ها و اکتشافات فضایی هوش مصنوعی بازی به طور فزاینده ای نقش مهمی در زندگی ما که ما آن را درک کنند یا نه. وابستگی ما به این فن آوری های جدید هیجان انگیز است که تنها رفتن به برجسته تر شدن در سال های آینده.

پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که بهترین و پرسود ترین مشاغل آینده خواهد شد که حداقل چیزی برای انجام با هوش مصنوعی—حتی اگر شما کار نمی کند و شما نیاز به پوشیدن یک کت آزمایشگاه در هر روز است.

خبر خوب این است که هوش مصنوعی در واقع نه به عنوان ترسناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل و آن را ممکن است برای به دست آوردن درک کاملی در این زمینه از طریق آموزش است که هر دو مقرون به صرفه و آسان به درک به عنوان شما به دست آوردن یکی از LinkedIn را بسیار بیشتر-دارای مهارت است.

Artificial Intelligence.jpg
کلودیو شوارتس

نهایی هوش مصنوعی دانشمند گواهینامه بسته نرم افزاری همراه با چهار دوره و بیش از 87 ساعت از محتوا است که شما را تا رسیدن به سرعت با روش های مختلف سیستم عامل و زبان های برنامه نویسی است که هوش مصنوعی حرفه ای استفاده از هر روز و آن را در حال حاضر در دسترس برای 95 ٪ off فقط $34.99.

نمایش در حال حاضر در آکادمی ZDNet

اگر شما به طور کامل به جهان شگفت انگیز از هوش مصنوعی شروع با یادگیری ماشین A-Z ، این بالا-دارای ماژول همراه با 40 ساعت از محتوا است که شما راه رفتن را از طریق فن آوری است که ایجاد بالا-طراحی الگوریتم. در این دوره حتی به شما آموزش چگونه به ایجاد الگوریتم های خود را که شما می توانید استفاده در انواع تحلیلی میباشد.

از آنجا, شما آماده برای مقابله با پیچیده تر موضوعات و تم ها در یادگیری عمیق و A-Z ، با بیش از 30000 رأی مثبت از بیش از 200 ، 000 دانش آموزان این آموزش گسترده خواهد شد به شما آموزش چگونه شبکه های عصبی تشکیل می شوند, چگونه به درخواست self-organizing maps است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیش بینی رفتار آینده و بیشتر.

این آموزش بسته نرم افزاری نیز می آید با یک دوره است که اختصاص داده شده به شما آموزش در مورد پایتون -- یکی از محبوب ترین و همه کاره برنامه نویسی زبان های مورد استفاده در صنایع مختلف. حتی اگر شما هرگز نوشته یک خط از کد را قبل از در زندگی خود را, شما کامل این ماژول داشتن آموخته است که چگونه به ساخت هوش مصنوعی هدایت برنامه ها با این قدرتمند برنامه نویسی ابزار.

تاپیک دارای امتیاز بالا Tensorflow دوره است که به شما آموزش چگونه به همه این دانش جدید هم ایجاد هوش مصنوعی راه حل برای مشکلات روزمره چگونه به حفظ و توسعه خود را با شبکه های عصبی ،

شما لازم نیست به صرف مقدار گزاف از زمان و یا پول به منظور به دست آوردن مهارت و ابزار شما نیاز به در آغوش AI انقلاب است. معمولا قیمت در حدود $800 نهایی هوش مصنوعی دانشمند گواهینامه بسته نرم افزاری را به شما شروع به سر بیش از این رقابت ها فقط برای $34.99 -- 95 ٪ off برای مدت زمان محدود.

قیمت در حال تغییر است.

ZDNet توصیه می کندtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن