امیدوارم که ماموریت به مریخ: چگونه به تماشای تاریخی پرتاب به سیاره سرخ سه شنبه – CNET


hope-render

یک رندر از امید کاوشگر که رسیدن به مدار مریخ در سال 2021.

محمد بن راشد مرکز فضا

امارات متحده عربی’ رفتن به فضا با ماهواره به عنوان شناخته شده “امیدوارم.” هنگامی که پروب می رسد مدار اطراف سیاره سرخ در اوایل 2021 آن را تبدیل به اولین کاوشگر را به یک تصویر کامل از جو مریخ ارائه دیدگاهی چگونه مریخ آب و هوا متفاوت در طول سال است. اما آن را نیز میله میله به درجه یک تا تاریخی دیگر اول: از آن خواهد شد اولین سیارات ماموریت به رهبری توسط یک عرب, کشور با اکثریت مسلمان.

“قصد نمی شد به قرار دادن یک پیام یا بیانیه ای به جهان” سارا Al امیری صندلی از درهم شورای اسلامی از دانشمندان و معاون مدیر پروژه برای امارات ماموریت مریخ گفت: CNET در ماه مارس است. “این برای ما بیشتر از یک داخلی تقویت آنچه امارات متحده عربی است.”

ماهواره را مطالعه ارتباط بین مریخ تحتانی و فوقانی جو و بررسی چه چیزی باعث از دست دادن هیدروژن و اکسیژن به فضا است. آن را جمع آوری داده ها برای دو سال پس از رسیدن به مدار خود به دور مریخ در ماه فوریه 2021. یک گزینه وجود دارد به گسترش ماموریت برای سال 2025 است.

روی امید سه ابزار را قادر خواهد ساخت که این کاوشگر به بررسی جو مریخ شدت بیشتر. وجود یک دوربین با وضوح شناخته شده به عنوان امارات اکتشاف تصویرساز (شوید.) یک اشعه ماوراء بنفش تصویرساز شناخته شده به عنوان امارات مریخ اشعه ماورای بنفش طیف سنج (EMUS) و اسکن مادون قرمز تصویرساز دوبله امارات مریخ مادون قرمز طیف سنج (امیران).

چگونه به سازمان دیده بان امید راه اندازی به مریخ

راه اندازی از Tanegashima ژاپن باز می شود سه شنبه, جولای 14, 1:51 p. m. PT. آن را راه اندازی بر روی یک میتسوبیشی H-IIA تقویت کننده. موشک نمی کاملا به عنوان معروف به عنوان امثال SpaceX را فالکون 9 یا فالکون سنگین راکتاما آن را به یک بزرگ راه اندازی سابقه با بیش از 40 موفق راه اندازی زیر کمربند خود عمدتا از سیستم های ماهواره ای.

این Mohammed bin Rashid مرکز فضا حمل خواهد کرد livestream از راه اندازی از ژاپن است که شما می توانید از طریق این لینک. اگر یک فرصت برای قراردادن جریان در دسترس است شما قادر خواهید بود به تماشای تاریخی راه اندازی در اینجا بیش از حد.

در ضمن اگر شما علاقه مند در مورد شکار برای زندگی در مریخ ما توصیه می کنیم خواندن در مورد فضای ببر پادشاه و ناسا ماموریت بعدی پشتکار.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نرم آخرالزمان تریلر


1:00

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>