این ربات به شما هشدار زمانی که یک محصول در انبار. در اینجا چگونه شما آن را راه اندازی - CNET

برخی از موارد به نظر می رسد غیر ممکن است برای پیدا کردن این روز است. شارا Tibken/CNET حتی با برخی از لوازم آم

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 16 تیر 1399
0-2

برخی از موارد به نظر می رسد غیر ممکن است برای پیدا کردن این روز است.

شارا Tibken/CNET

حتی با برخی از لوازم آمدن من هنوز هم تا به حال مشکل پیدا کردن بعضی از اقلام موجود در انبار بیش از چند ماه گذشته است. من شده است در تلاش برای خرید بچه ها من یک استخر شنا و سپس یک Xbox One X وقتی که کار نمی کند و در نهایت من شده است به روز رسانی دفتر من و نمی تواند پیدا کردن Elgato کلیدی ساکت در هر نقطه.

آن را خسته کننده و شکست به طور معمول بازدید از صفحات bookmark شده امید من را ببینید "اضافه کردن به سبد خرید" را فشار دهید به جای "خارج از بورس" برچسب. حتی بیشتر خسته کننده است که ثبت نام برای هشدار سهام از خرده فروش اغلب نتایج در مطلقا هیچ چیز اتفاق می افتد.

برای مثال Elgato به تازگی restocked آن کلید, نور, هوا, و من تا به حال ثبت نام برای هشدار سهام, اما من هرگز دریافت ایمیل. با وجود فقدان یک هشدار رسمی من قادر به سفارش من چراغ های جدید در عرض 5 دقیقه از آنها قصد بازگشت در سهام با تشکر از آپ تایم ربات.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه برای ذخیره پول در تقریبا همه چیز شما خرید آنلاین

2:10

اکنون به روشنی در این سایت تا به چیزی برای انجام با خرید آنلاین و یا موجودی هشدار -- استفاده اصلی آن است که برای نظارت بر وب سایت ها و ارسال هشدار در زمانی که یک سایت را پایین می رود.

اما با کمی تلاش شما می توانید با استفاده از آپ تایم ربات به شما هشدار زمانی که پلی استیشن 4 شما شده است با وسواس چک کردن در می رود در فروش.

مطمئن شوید که شما انتخاب کنید که چگونه شما می خواهید برای دریافت هشدار خود را.

تصویر توسط Jason Cipriani/CNET

ثبت نام و ایجاد خود را برای اولین بار 'مانیتور'

آپ تایم ربات با استفاده از واژه "نظارت" برای اشاره به چیزی که از آن خواهد شد ردیابی یک کلمه کلیدی در این مورد.

1. بازدید توانیم ربات و ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان. مگر اینکه شما می خواهید سریعتر اطلاعیه و یا قصد راه اندازی بیش از 50 مانیتور حساب کاربری رایگان خواهد این کار انجام می شود.

2. از حساب کاربری خود داشبورد با کلیک بر روی دکمه دارای برچسب جدید اضافه مانیتور. بر روی مانیتور نوع drop-down را انتخاب کنید و کلمه کلیدی.

3. به سهام خود را مانیتور یک نام. من آن را مفید به استفاده از خرده فروش و محصول در نام مانند "24x12 استخر خارج شده است."

4. کپی و چسباندن لینک به صفحه وب برای محصول شما می خواهید برای خرید به آدرس درست است. پس چسبیده با استخر شنا مثال اگر من از این لینک استفاده کنید.

5. بعد ما نیاز به وارد کردن کلمه کلیدی ما می توانیم ربات به نگه داشتن چک کردن برای. در این مورد ما در حال رفتن به استفاده از "خارج از بورس" را انتخاب کنید و این هشدار زمانی که گزینه ای برای کلمه کلیدی وجود دارد.

uptime-robot-alert

هشدار یک کمی گیج کننده است.

تصویر توسط Jason Cipriani/CNET

این به این معنی هر 5 دقیقه توانیم ربات را چک کنید که صفحه وب برای کلمه کلیدی "خارج از بورس" و هنگامی که از آن وجود ندارد را در صفحه سرویس ارسال خواهد شد به شما یک هشدار به شما گفتن که مانیتور خود را "پایین." هنگامی که آن را به عقب می رود خارج از بورس شما دریافت خواهید کرد یکی دیگر از هشدار به شما اجازه می دانم که مانیتور خود را "،"

من می دانم که "پایین" و "بالا" هشدار احساس عقب مانده اما به یاد داشته باشید ما در حال استفاده از این سایت در راه آن طراحی نشده است. ما نمی توانیم تغییر شرایط استفاده-پس فقط به خودتان یادآوری کنید در حال حاضر و دوباره زمانی که شما یک هشدار دریافت که پایین به معنی آیتم های خود را در دسترس است به منظور.

6. قبل از اینکه شما صرفه جویی در مانیتور خود را انتخاب کنید چگونه می خواهید به هشدار داده شود. وجود دارد یک آیفون یا آندروید نرم افزار شما می توانید استفاده کنید و یا شما می توانید دریافت پیام های متنی و یا ایمیل -- فقط بررسی جعبه بعدی به روش تحویل(ع) از انتخاب شما. کلیک کنید ذخیره.

uptime-robot-inspect-element

شما ممکن است نیاز به خنثی کردن کمی و نگاهی به صفحه کد منبع.

تصویر توسط Jason Cipriani/CNET

گرفتن سیار هشدار? سعی کنید این

کلمه مورد حساس بنابراین مهم است که شما وارد آن را به توانیم ربات دقیقا چگونه آن را در لیست شما در حال مشاهده. مثلا اگر من وارد "خارج از بورس" یا "خارج از بورس" به عنوان کلیدی برای بالا استخر شنا, ابزار بلافاصله به من ارسال یک هشدار گفت که کلمه دیگر یافت می شود. مشکل این است که پیدا کردن دقیق سرمایه گذاری از یک کلمه کلیدی می تواند یک کمی روی حیله و تزویر.

زمانی که من برای اولین بار ایجاد مانیتور برای Elgato چراغ من با استفاده از همان نقطه نشان داده شده در سایت "مرا هنگامی که در انبار است." اولین بار توانیم ربات بررسی مانیتور را نمی پیدا کردن کلید واژه پس از آن با ارسال یک پیام به من که مانیتور من پایین بود. اما زمانی که من رفتم به این صفحه چراغ هنوز خارج از بورس.

پس از عیب یابی من به پایان رسید تا نیاز به راست کلیک بر روی دکمه را انتخاب کنید و بازرسی برای مشاهده متن بر روی صفحه وب کد منبع. (فایرفاکس با استفاده از Inspect Element در حالی که سافاری و کروم با استفاده از بازرسی.)

معلوم شد دقیق سرمایه است "مرا هنگامی که در انبار است." من به روز مانیتور و همه چیز را به درستی به کار شد. چند روز بعد من را زنده کرد یک هشدار بر روی گوشی من که مانیتور پایین بود و در واقع من قادر به سفارش در عرض چند دقیقه از سهام در دسترس بودن.

وجود دارد, البته, وب سایت اختصاص داده شده به جستجو برای محصولات و ارسال به شما هشدار زمانی که شما می توانید محل سفارش و یا به دنبال مرمت محصولات اپلاما آنها را پشتیبانی نمی کند هر خرده فروش و فروشگاه آنلاین مانند توانیم ربات می کند تا زمانی که شما مایل به قرار دادن یک کمی از کار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن