دوم محرک بررسی به روز رسانی: یک 'چشمگیر' دور دوم میاد ؟ امروز وضعیت - CNET

کاخ سفید و رهبران کنگره ممکن است شروع کار بر روی یک دومین بسته محرک اقتصادی در هفته های آینده. آنجلا Lang/CNET

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399
money-bills-wallet-coins-dollars-1002

کاخ سفید و رهبران کنگره ممکن است شروع کار بر روی یک دومین بسته محرک اقتصادی در هفته های آینده.

آنجلا Lang/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

شما باید انتظار یک دوم محرک بررسی در این سال ؟ با توجه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن در حال کار بر روی چیزی "چشمگیر" است که می تواند شامل یکی دیگر اقتصادی پرداخت برای شما در سال 2020 است.

"من فکر می کنم ما در حال کار بر روی چیزی است که رفتن به بسیار دراماتیک بسیار خوب" رئیس جمهور گفت: این هفته در پاسخ به سوال که آیا آمریکایی ها باید انتظار یکی دیگر از محرک بررسی این تابستان. "من فکر می کنم ما به دنبال در یک مرحله 4. فاز 1 و 2 و 3 شده اند فوق العاده برای مردم به طور کلی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به زودتر بسته های محرک اقتصادی از دولت فدرال طراحی شده برای کمک به اقتصاد ایالات متحده است که در حال حاضر رسما در یک رکود اقتصادی. تنها یکی از این مراحل شامل محرک چک برای افراد و خانواده ها.

حتی با کسانی که زودتر بسته های مالی که برای اقتصاد آمریکا همچنان با خشم ادا کردن. تازه شماره روز پنج شنبه از وزارت کار نشان می دهد که 1.5 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته (PDF) به مناسبت 13 هفته متوالی است که بیش از 1 میلیون نفر از آمریکایی ها در زمینه بیکاری برای اولین بار.

مقدار از پول شما می تواند در دور دیگری از چک (یا نه) می تواند لولا در چه نجات بسته است که ارزش به عنوان یک کل. این رقم در حال حاضر کشیده شده و بحث شدید با خانه پیشنهاد 3 تریلیون دلار به رهبر اکثریت سنا به دنبال $1 تریلیون کلاه رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد حداقل 2 تریلیون دلار در ماه ژوئن به کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو.

مهم سوالات بدون جواب باقی می ماند. هنگامی که تصمیم گیری خواهد بود ساخته شده است ؟ آیا ما هنوز هم نیاز به یک محرک بررسی کنید ؟ چقدر پول می تواند شما را دریافت کنم ؟ خوانده شده در برای آنچه ما امروز می دانیم و آنچه آن را به دور دوم چک در دست خود را. در اینجا دولت های مختلف پیشنهادات ما تا کنون شنیده ایم.

این داستان به روز رسانی اغلب با اطلاعات جدید و در نظر گرفته شده است برای ارائه یک نمای کلی از وضعیت. اگر شما هنوز هم در حال انتظار در دور اول شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک چک کنیدببینید ممکن است برخی از دلایل که چرا شما اصلا بررسی نشده و یاد بگیرند که چگونه به گزارش گم شدن یک محرک بررسی به IRS.

money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره است که انتظار می رود برای شروع کار به زودی در یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

محرک بررسی جدول زمانی: زمانی که به انتظار یک تصمیم

کنگره تنظیم نشده است یک تاریخ برای یک رای گیری در دومین بسته محرک اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: سنا ممکن است صبر کنید تا پایان ماه ژوئیه به شروع کار بر روی این لایحه بلومبرگ گزارش روز 4 ژوئن. و دوم بسته امداد به خوبی می تواند آخرین.

سنای آمریکا جدول زمانی برای شروع کار بر روی یک دوم مالی پیشنهاد شامل یک برنامه ریزی دو هفته زنگ تفریح, CBS News در گزارش از جولای 3 تا ژوئیه 17. مقامات کاخ سفید نیز پیش بینی کردند که اجرایی خواهد شد کار خود را در آن پیشنهاد از طریق جولای با توجه به وال استریت ژورنال.

قبل از کاخ سفید و رهبران جمهوری خواه شروع به مذاکره جزئیات یک محرک جدید پیشنهاد آنها می خواهند به ارزیابی چقدر پول اختصاص داده شده به اولین محرک چک و دیگر کمک های اولیه برای کسب و کار در واقع صرف شده است CNBC گزارش شده است.

آن ناشناخته اگر خواستار پلیس اصلاحات به عنوان بخشی از تظاهرات گسترده در جهان در واکنش به مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery را تحت تاثیر قرار دولت در دستور کار است.

زمانی که سنا و کاخ سفید مذاکره کنندگان فراموش آغاز مذاکرات آنها خواهید بود تحت فشار برای رسیدن به یک معامله به سرعت به عنوان افزایش بیکاری کمک هزینه اضافی برای 600 $در هر ماه به پایان می رسد ژوئیه 31.

آیا ما هنوز هم نیاز به یک محرک بررسی کنید ؟ بیکاری بحث گرم

دوم محرک بررسی لازم است ؟ که سوال این است که در قلب این بحث است.

در ماه آوریل 82 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفت: یک بار پرداخت از $1,200 نمی خواهد به اندازه کافی ترجیح می دهند پرداخت ماهانه از طریق پایان دادن به بحران. و یک نظرسنجی از بیش از 6000 آمریکایی گرفته شده در مارس نشان داد که 30 درصد خود را صرف محرک بررسی بر روی اسکناس های خانگی نشان می دهد که این بیماری همه گیر است اثرات در نظر گرفتن تلفات مالی.

money-300x250usjc

دوم محرک لایحه می تواند برای آمریکایی ها تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنجلا Lang/CNET

"این حمایت مستقیم می تواند یک تفاوت مهم نه فقط در کمک به خانواده ها و کسب و کار در یک زمان نیاز بلکه در محدود کردن طولانی مدت آسیب به اقتصاد ما" گفت: رئیس فدرال رزرو جروم پاول در سخنان قبل از سنا کمیته امور بانکی در ژوئن 16.

روی "بله" سمت وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در سنا شهادت این ماه که اقتصاد آمریکا ممکن است نیاز به کمک بیشتر. "من فکر می کنم ما در حال رفتن به طور جدی نگاه کنید که آیا ما می خواهیم به انجام بیشتر با لينک مستقيم پول به تحریک اقتصاد," او گفت:. "این است که همه در حال رفتن به در مورد مردم به کار می کنند."

برای کسانی که به دنبال نشانه هایی است که اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر دوره نقاهت خود را بدون نیاز به یک دوم افزایش, آمریکا نرخ بیکاری به نظر می رسد بهبود (PDF) و یا حداقل کمتر وخیم. جدید تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافته است کمی 58,000 به 1.5 میلیون برای هفته ژوئن 13, وزارت کار گزارش (PDF) که بیشتر کسب و کار بازگشایی و re-استخدام مهمان نوازی و خدمات و کارگران ساختمانی.

در ژوئن 5, اداره آمار کار گزارش (PDF) که ما نرخ بیکاری در ماه مه کاهش یافته و 1.4 درصد به 13.3 درصد. پس از زايمان گزارش برخی در واشنگتن پرسید: اگر ما اقتصاد است که در حال حاضر در مسیر درست و بدون بیشتر کمک به دولت است.

"در آن طول می کشد بسیاری از این باد از بادبان از هر فاز 4" استفان مور, کاخ سفید, مشاور گفت: در مورد این کار اعداد و دومین بسته محرک اقتصادی به عنوان به نقل از واشنگتن پست. "ما به آن نیاز نیست در حال حاضر. هیچ دلیلی برای وجود دارد که عمده هزینه های لایحه. حس فوری بحران بسیار تا حد زیادی از بین می رود با این گزارش."

2020-06-10-07-38-57
OECD/تصویر توسط جسیکا Dolcourt/CNET

دیگران در واشنگتن احتیاط در مقابل خواندن بیش از حد است به یک ماه بیکاری اعداد. یک گزارش جدید از OECD در این ماه می گوید COVID-19 است "باعث شدید ترین رکود اقتصادی در نزدیک به یک قرن است."

"خوب وجود دارد دلیلی برای شک و تردید" نوشت سابق کاخ سفید, مشاور اقتصادی رابرت شاپیرو با اشاره به دیگر اعداد است که نشان می دهد نرخ بیکاری در ماه مه افزایش 5.7% به 19%. هر چه واقعی ممکن است بیکاری اعداد تبدیل می شود که برای اقتصاد آمریکا در ماه فوریه وارد یک رکود اقتصادی پایان دادن به یک توسعه اقتصادی آغاز شده است که در ماه ژوئن سال 2009 اداره ملی تحقیقات اقتصادی در گزارش این ماه است.

حتی با یک کاهش می یابد ممکن است نرخ بیکاری در آمریکا هنوز یکی از بالاترین نرخ های خارج از کار پناهجویان در جهان, با توجه به گزارش OECD.

آن را نیز ناشناخته چگونه اقتصاد آمریکا خواهد شد واکنش نشان می دهند به سنبله در coronavirus عفونتبا ما موارد افزایش در برخی از ایالت ها به عنوان آنها بازگشایی شده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

چقدر پول دوم محرک بررسی می آورد

آن را بیش از حد به زودی به دقت اشاره کردن چقدر پول افراد و خانواده ها می تواند دریافت. نهایی مقدار دلار بستگی دارد چقدر پول می رود به کل لایحه محرک. به یاد داشته باشید که مراقبت در عمل که گذشت در ماه مارس نیز شامل پول برای کسب و کارهای کوچک و افزایش مزایای بیکاری (که منقضی جولای 31). حتی اگر یک ثانیه محرک بررسی می شود تایید, کل شما ممکن است دریافت خواهید کرد بستگی به اندازه از دومین بسته نجات و چقدر از آن مجموع را به خود اختصاص فردی چک.

برای مرجع, اولین محرک چک به افراد تا 1200 $با مجموع $2,400 برای زوج های که فایل به صورت مالیات به طور مشترک. وابستگان زیر 17 سال مشبک یکی دیگر از $500 در هر کدام. در اینجا یک عکس فوری از کسانی که واجد شرایط برای اولین بررسی بر اساس چگونه شما فایل برای مالیات:

  • تنها ساکنان ایالات متحده که تنظیم درآمد ناخالص کمتر از $99,000
  • سر از یک خانواده و کسب در زیر $146,500
  • زوج های که فایل به طور مشترک بدون فرزند و کسب کمتر از $198,000

غیر ساکن کسانی است که شهروندان (نامیده می شوند غیر ساکن بیگانگان) و افرادی که در حال حاضر زندانی نمی واجد شرایط برای اولین محرک را بررسی کنید.

توسط IRS انجام, ارسال اولین موج محرک چک?

در حالی که آن را در حال حاضر ساخته شده دهها میلیون نفر از محرک پرداخت به واجد شرایط آمریکایی ها IRS بیشتر به رفتن. همانطور که از ژوئن 3, آژانس تا به حال ساخته شده 120 میلیون پرداخت به واریز مستقیم به حساب های بانکی از 35 میلیون به عنوان فرستاده چک و نزدیک به 4 میلیون نفر از طریق پست کارت اعتباری بدهی, برای پرداخت 159 میلیون در کل. خانه راه و وسیله کمیته برآورد (PDF) به عنوان بسیاری از 35 میلیون آمریکایی هنوز هم می تواند بدهکار پرداخت.

اگر شما نمی توانید پول خود را در عین حال در اینجا 10 دلیل ممکن است برای به تاخیر بیاندازد. اگر شما نگران هستید شما قرار بود برای دریافت خود را چک کنید و نمی, در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید.

coronavirus-businesses-9856

حتی با برخی از کسب و کار شروع به باز ما staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

چه خواهد شد آن را به یک دوم محرک بررسی کنید و آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

در حال حاضر ما منتظر جولای که واشنگتن قصد دارد برای شروع به کار در آینده بسته محرک. برای دریافت یک دوم بررسی و پیشنهاد بسته نجات خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از دریافت امضا از رئیس جمهور. تنها پس از آن می تواند آن را به اثر. پس از آن IRS در حال حاضر دارای یک سیستم در محل برای سازماندهی و توزیع آن چک. اما آن می تواند هفته بیشتر قبل از شما دریافت پرداخت.

ما همچنان برای به روز رسانی این داستان را با اطلاعات جدید به آن مطرح می شود. در حالی که آینده از دوم محرک لایحه همچنان بلاتکلیف ما به اشتراک گذاری منابع در دسترس در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن