HBO اتاق 104 خالق علامت گذاری به عنوان duplass teases گلچین سری فصل نهایی – CNET


Scene from HBO's Room 104 with Mark Duplass

علامت گذاری به عنوان duplass (راست) نقش داستانی مبهم زیرزمینی ’90s کرنش گراهام Husker در فصل 4 والاتر از اتاق 104 HBO.

تایلر طلایی/HBO

این داستان بخشی از من خیلی وسواس (عضویت اینجا)ما پادکست این برنامه شامل مصاحبه با بازیگران و هنرمندان مشهور و انواع خلاق در مورد کار خود حرفه ای و زمان وسواس.

وقتی که شما شنیدن نام علامت گذاری به عنوان duplass, سوال نیست چه او انجام دهد اما نه چیزی نشده او انجام می شود ؟ بازیگر, نویسنده, کارگردان و تهیه کننده شناخته شده برای نقش خود را در لیگ The Mindy Project و فیلم, بمب, دریافت جایزه امی نامزد در روز سه شنبه برای نقش خود به عنوان چارلز “تراشه” در تلویزیون اپل به همراه سری صبح نشان می دهد.

این نه اولین بار گذاری به عنوان duplass موفق به کسب تحسین. در سال 2018 او و برادرش جی برنده یک جایزه امی برای تولید آمار Netflix مجموعه مستند Wild Wild کشور است. برادران ادامه خواهد داد تا کار با هم در هر دو اسکریپت و unscripted مجموعه پادکست آنها در حال ایجاد به طور انحصاری برای Spotify در. و اگر که نیست به اندازه کافی جفت نظارت درخشان و مبتکر HBO گلچین سری اتاق 104 که در حال حاضر در چهارمین و آخرین فصل است.

اتاق 104 جذاب و جسورانه نگاهی به داستان سرایی و خلاقیت است. هر قسمت یک داستان متفاوت گفت: در سبک های مختلف شامل بازیگران مختلف. اما همه قسمت ها را در محل دقیق همان generic اتاق هتل.

گذاری به عنوان duplass شد مهمان من خیلی وسواس پادکست در CNET. او توضیح داد که در آن ایده تنظیم گلچین سری در یک منحصر به فرد هتل اتاق می آید.

“ایده اصلی این است که همه ما کمی متفاوت در اتاق های هتل و همه ما اجازه این طرف دیگر خودمان را,” او گفت:. “من فقط دوست دارم یک هتل. من نمی دانم چرا. من همیشه دوست داشتم یک اتاق هتل. آن را بسیار سرگرم کننده برای من و تجربه چیزی متفاوت است. بوی جدید و احساسات سابقه در اتاق. و که دینگ بر روی دیوار و آنچه که می تواند دینگ باید به … مغز من می رود به آن محل است.”

در مصاحبه گذاری به عنوان duplass مذاکرات در عمق در مورد اتاق 104 از جمله بازیگران در فصل چهارم برتر به عنوان یک داستانی مبهم ’90s کرنش به نام گراهام Husker. او همچنین نوشت و کارگردانی این قسمت. علاوه بر این او در مورد کار با دیو باتیستا در یک قسمت به نام بهمن. او توضیح باتیستا به عنوان دادن “یکی از زیبا ترین اجراهای ما تا به حال در نشان می دهد.”

گذاری به عنوان duplass باز می شود تا درباره روزهای آغازین خود را به عنوان یک فیلمساز مستقل داشتن فیلم های خود را به عنوان برچسب Mumblecore او زمان بازی در این گروه آتشفشان من هنوز هیجان زده!! و همچنین کار خود را در رابطه با برادر خود.

گوش دادن به تمام مکالمات با گذاری به عنوان duplass در Spotify در یا اپل پادکست. شما می توانید به اشتراک من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت من گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار حرفه ای و زمان وسواس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>