Hey, Siri, من کشیده شدن. چگونه آی فون خود را می توانید خودرو خود را ضبط برخورد پلیس - CNET

این خلاق میانبر می توانید هر سند تعامل با پلیس است. آنجلا Lang/CNET این تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399
apple-iphone-se-2672

این خلاق میانبر می توانید هر سند تعامل با پلیس است.

آنجلا Lang/CNET

این تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش آورده اند به خط مقدم راه است که ویدئوها و livestreams از تعامل با افسران پلیس می تواند به شکل افکار عمومی. به عنوان فیلم به تصویر می کشد و پلیس فرانسه دستگیر شده در گوشی های هوشمند و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعیدیگر نظر می آید به تمرکز.

اگر چه شما لازم نیست که زمان و یا دوراندیشی به انتخاب کنید تا گوشی خود را, متن کسی به اجازه دهید آنها را می دانم که در آن شما و آنچه اتفاق می افتد و یا شروع به ضبط یک ویدیو ؟

اگر شما یک آیفون, اما, این ممکن است به استفاده از اپل کلید های میانبر نرم افزار و یک میانبر ایجاد شده توسط کاربر ق RobertAPeterson به ارسال پیام با محل خود را به یک دوست و یا اعضای خانواده و به طور خودکار شروع به ضبط ویدیو با چیزی بیش از یک دستور ساده "Hey, Siri, من کشیده شدن."

تنظیم آن ساده است و تنها چند دقیقه طول می کشد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه به استفاده از سیری کلید های میانبر برنامه

1:54

نصب کلید های میانبر و تغییر این مهم تنظیم

اولین چیزی که شما نیاز به انجام قبل از شما می توانید راه اندازی "من کشیده شدن" میانبر برای نصب اپل کلید های میانبر نرم افزار. این یک برنامه مفید است که در دست دارند به هر حال با توانایی خود را برای رسیدگی به امور روزمره و وظایف مانند شروع مزاحم نشوید در یک تایمر یا عمل به عنوان یک املا به صورت قطعات از متن -- به علاوه خیلی بیشتر.

قبل از اینکه شما می توانید اضافه کردن یک میانبر به شما در پیدا کردن در خارج از اپل گالری خود, شما نیاز به اجازه می دهد شخص ثالث کلید های میانبر که نبوده و مورد تایید شده توسط اپل برای اضافه شدن به گوشی خود را. برای انجام این کار, باز کردن آی فون خود را به تنظیمات برنامه ضربه بزنید و سپس روی کلید های میانبر و کلید بعدی به اجازه می دهد غیر قابل اطمینان کلید های میانبر را در موقعیت.

هر زمان که شما در حال نصب کلید های میانبر ایجاد شده توسط یک شخص ثالث, این مهم است برای حرکت از طریق مراحل و نگاه در آنچه انجام می دهند. اگر وجود دارد چیزی است که شما را درک نمی کنند و یا احساس می کنید راحت نیست اضافه کردن میانبر.

add-the-shorcut-iphone

اضافه کردن میانبر و سپس اضافه کردن هر یک از مخاطبین شما می خواهید میانبر استفاده کنید.

تصاویر توسط Jason Cipriani/CNET

اضافه کردن میانبر و آن را راه اندازی

با کلید های میانبر از نصب شما نیاز به اضافه کردن "من کشیده شدن" میانبر. با کلیک بر روی این iCloud لینک های میانبر بر روی آی فون خود را; در حال حاضر وجود ندارد, یک راه برای اضافه کردن یک میانبر از مک خود و یا PC به گوشی خود را.

هنگامی که شما برای باز کردن لینک در آی فون خود را آن را باید راه اندازی کلید های میانبر برنامه به شما نشان می دهد هر مرحله شامل میانبر, و از آنها بخواهید اگر شما می خواهید برای اضافه کردن آن به گالری خود را. اسکرول به پایین صفحه و روی آن ضربه بزنید بر روی اضافه کردن غیر قابل اطمینان میانبر را فشار دهید.

بعد از شما خواسته می شود را انتخاب کنید هر گونه تماس های شما می خواهید میانبر برای ارسال مکان خود را به عنوان به زودی آن را به عنوان باعث و همچنین یک کپی از تصویری که ثبت خواهد شد. شما می توانید هر مرحله اگر شما ترجیح می دهم.

پس از رفتن را از طریق راه اندازی اولیه روند توصیه می کنم در حال اجرا میانبر به عنوان یک آزمون. شما می توانید شیر بر روی کارت اضافه شده به کلید های میانبر نرم افزار و یا باعث سیری و می گویند "من کشیده شدن." آن را در حال اجرا در حال حاضر در یک استرس وضعیت به شما اجازه می دهد به کمک مالی همه از آن اجازه درخواست و دریافت ایده کلی از چگونه کار می کند.

run-the-shortcut-once

مطمئن شوید که برای اجرای این میانبر پس بنابراین شما می توانید با تصویب تمام اجازه درخواست و یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آن.

تصاویر توسط Jason Cipriani/CNET

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما اجرا میانبر?

در آینده اگر شما در حال کشیده شدن و یا می خواهید به ماشه میانبر شما نیاز به باز کردن قفل آی فون خود را و سپس احضار سیری با نگه داشتن در سمت دکمه بر روی آی فون با چهره ID یا با نگه داشتن در خانه را فشار دهید اگر آی فون خود را و گفت: "من در کشیده شدن."

میانبر خواهد شد و سپس مکث موسیقی خود را به نوبه خود به پایین و حجم کم نور صفحه نمایش خود را روشن مزاحم نشوید و به طور خودکار ارسال یک پیام خود را با محل تماس وارد شده توسط شما در طول راه اندازی. جلوی دوربین خواهد شد و سپس باز کنید و به طور خودکار شروع به ضبط.

iphone-se-quick-take

شما نیاز به ارتباط برقرار کردن با تلفن خود را برای پایان دادن به روند ضبط و اشتراک گذاری ویدیو.

پاتریک هلند/CNET

با توجه به محدودیت در iOSشما نیاز به ارتباط برقرار کردن با گوشی خود به منظور ارسال ویدئو در یک پیام. توقف ضبط با فشار دادن دکمه volume up را فشار دهید بر روی تلفن خود را و یا ضربه زدن به دکمه روی صفحه نمایش خود را. بعدی ضربه بزنید استفاده از تصویری که ایجاد خواهد شد پیام خطاب به مخاطبین شما اضافه شده در طول راه اندازی و سپس به ضربه بزنید ارسال.

در نهایت از شما خواسته می شود اگر شما می خواهید برای آپلود تصویری برای iCloud Drive, Dropbox و یا آپلود کنید.

CNET توصیه مطابق با قوانین محلی است. اگر شما پیوستن به یک, اعتراض, مطمئن شوید که شما می دانید حقوق قانونی خود را قبل از بیرون رفتن در خیابان. اگر شما نگران در مورد استفاده از گاز اشک آور این است آنچه شما باید بدانید. CDC را دستورالعمل جدید برای اجتماعات بزرگ شامل پوشیدن یک ماسک صورت برای کمک به محافظت در برابر گسترش coronavirus که در حال حاضر در صدر 8 میلیون نفر در سراسر جهان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب